فانتزی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 61 نتیجه

حراج! کتاب هری پاتر زبان اصلی
امتیاز 5.00 از 5 امتیاز 3 مشتری
60
چاپ A+
۶۴,۰۰۰ تومان
حراج!
امتیاز 4.80 از 5 امتیاز 5 مشتری
60
چاپ A+
۵۲,۰۰۰ تومان
حراج! jeld-Harry-Potter
امتیاز 5.00 از 5 امتیاز 4 مشتری
60
چاپ A+
۵۴,۰۰۰ تومان
حراج! LEGENDARY
امتیاز 5.00 از 5 امتیاز 2 مشتری
60
چاپ A+
۶۸,۰۰۰ تومان
حراج! new-moon
امتیاز 5.00 از 5 امتیاز 1 مشتری
60
چاپ A+
۸۶,۰۰۰ تومان
حراج! Fire-And-Blood,کتاب رمان آتش و خون
امتیاز 4.75 از 5 امتیاز 8 مشتری
60
چاپ A+
۱۰۸,۰۰۰ تومان
حراج! American-Gods
امتیاز 3.00 از 5 امتیاز 1 مشتری
60
چاپ A+
۷۴,۰۰۰ تومان

فانتزی

فانتزی یعنی خلق دنیایی برای غیر ممکن ها

در این بخش از فروشگاه انتشارات زبان مهر رمان های انگلیسی ژانر فانتزی جمع آوری شده است. فانتزی به معنای سفر به درون ذهن نیمه آگاه است، و میتواند بوسیله ی ادبیات داستانی مخاطب خود را تغییر دهد، آثار وهمی، ترس آور، جادویی، رویایی، اوهام و خیال را میتوان با فانتزی قصه ای ساخت و عرضه کرد. بطوری که مخاطب پس از خواندن آن قصه دقیقا بتواند با نویسنده. خالق اثر همزاد پنداری کند و عالم خیالی درون قصه را چنان باور کند که گویی سالها پیش از این نیز در آن سرزمین خیالی و تخیلی بوده است. در ژانر فانتزی به موجوداتی بر میخوریم که کارهای خارق العاده انجام میدهند، همچون ما برای خود یک مبدا و مقصدی در زندگیشان دارند و این میان بدنبال مقصودی تلاش میکنند.

ساختار کتاب های رمان فانتزی

ساختار دنیای فانتزی با دنیای ما کاملا متفاوت است ، اما مردمانش مردان و زنانی هستند تقریبا همچون ما، دنیای فانتزی مکانی ست که هر غیرممکنی در آن ممکن میشود، فانتزی از محدودیت های دنیای حقیقی ما به دور است.

در فانتزی گاه شخصیت های غیر حقیقی در جهان واقعی نفوذ میکنند یعنی نویسنده در عین حال در یک بخش از روایت داستان خود، یک تداخل زمانی را بواسطه ی هر عامل ناشناخته ای بوجود میاورد تا از جهان غیر واقعی خود به زندگی حقیقی پل بزند و بر اثر آن تداخل زمانی برای خود یک فرصت بیافریند که درونش دنیای فانتزی و حقیقی در زمانی مشترک پیش میروند و عواملی از آن فانتزی به دنیای واقعی نفوذ کرده اند، حال بنده به شخصه به شما پیشنهاد میکنم از این سناریو برای نوشتن یک داستان فانتزی بهره نگیرید چون بسیار کلیشه ای شده، سعی کنید یک اثر تمام فانتزی با مبدا و مقصد و مقصود و پیرنگ و شخصیت های فانتزی باشد که هیچ رد پایی از دنیای حقیقی در داستان دیده نشود زیرا در ادبیات داستانی به آن اثری فانتزی گفته میشود که دارای شخصیت مستقل از دنیای واقعی باشد.

چند نمونه از پرفروش ترین کتاب های فانتزی: