کتاب Tactics for Listening (تکتیس فور لیسنینگ) + دانلود PDF

هدف اصلی کتاب Tactics for Listening (تکتیس فور لیسنینگ) همان گونه که از نامش پیداست، تقویت مهارت شنیداری شما است. با توجه به ویس محور بودن این کتاب‌ها، مطالعه آن‌ها سریع و به راحتی امکان پذیر می‌شود.
پیشنهاد های شگفت انگیز
پیشنهاد ویژه!
خرید مجموعه کتاب‌های Tactics for Listening با 60% تخفیف ویژه
این مجموعه برای گروه سنی بزرگسالان و سطح پایه تا پیشرفته طراحی شده است.
بله، در همین صفحه امکان دانلود PDF کتاب‌ها وجود دارد.
بله. امکان مطالعه این مجموعه به صورت خودآموز هم وجود دارد.
کتاب Tactics for Listening (تکتیس فور لیسنینگ)❤️+ PDF
ارسال پرسرعت اکسپرس
کتاب Tactics for Listening (تکتیس فور لیسنینگ)❤️+ PDF
ارسال سریع با پیک موتوری
کتاب Tactics for Listening (تکتیس فور لیسنینگ)❤️+ PDF
ضمانت کیفیت ارسال
کتاب Tactics for Listening (تکتیس فور لیسنینگ)❤️+ PDF
بهترین کیفیت چاپ

معرفی مجموعه کتاب Tactics for Listening

کتاب Tactics for Listening نوشته جک ریچارد و از محصولات انتشارات اکسفورد است که به منظور تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی به صورت تخصصی طراحی و تدوین شده است. این کتاب دارای سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته بوده و به عنوان یکی از بهترین منابع تقویت لیسنینگ و مکالمه زبان انگلیسی شناخته می شود.

مجموعه کتاب تکتیس فور لیسنینگ هم برای استفاده به صورت خودآموز و هم جهت تدریس در کلاس های آموزش زبان مناسب می باشند. در این کتاب انواع مختلف سوالات و تمرینات مهارت شنیداری مانند gist، details، keywords، inference و … ارائه شده اند.

به همراه این کتاب یک لوح فشرده حاوی فایل های صوتی دروس و تمرینات نیز ارائه می شود که استفاده از آنها می توانید تاثیر بسزایی در روند یادگیری زبان و تقویت مهارت شنیداری و مکالمه داشته باشد. این کتاب‌ برای شرکت‌کنندگان آزمون‌ های آیلتس و تافل نیز بسیار مفید است زیرا شامل تمرینات تست‌ زنی می باشد. به طور اختصاصی این کتاب در این بخش بر ۶ موضوع تمرکز دارد:

 • Picture-based questions (unit 1-4)
 • Question/response items (unit 5-8)
 • Eliminating answer choices (unit 9-12)
 • Time management (unit 13-16)
 • Listening for details (unit 17-20)
 • Marking your answer sheet (unit 21-24)

همچنین اگر به دنبال یک کتاب با مولف ایرانی برای تقویت لیسنینگ خود هستید، کتاب بمب لیسنینگ دکتر ایمان پندی انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

سرفصل های کتاب Tactics for Listening

موضوعات آموزشی که در قالب سرفصل های مختلف در کتاب های سطوح گوناگون Tactics for Listening تدریس می شوند عبارتند از :

 • توصیف افراد
 • تقویم و تاریخ
 • معرفی و احوالپرسی
 • ورزش
 • اماکن
 • سرگرمی
 • رستوران
 • قیمت ها
 • مکالمات کوتاه
 • زندگی آپارتمانی
 • برنامه ها و آرزوها
 • خرید
 • توصیف اشیا
 • تعطیلات
 • مردم
 • سلامتی

هر درس کتاب درباره یک موضوع خاص طراحی شده و شامل listening skills، pronunciation & dictation و conversation است. همچنین علاوه بر تقویت مهارت شنیداری فصل ها و دروس این کتاب به تقویت لهجه و تلفظ نیز بسیار کمک می کند.

ویژگی‌های کتاب‌ Tactics for Listening

کتاب tactics for listening (تکتیس فور لیسنینگ)
کتاب‌ Tactics for Listening سطح: Basic و Developing و Expanding
 • قبولی در انواع آزمون ها: کتاب های TACTICS FOR LISTENING  به شما مهارت های لازم برای قبولی در مرحله شنیداری آزمون های TOEIC، STEP-EIKEN، IELTS، TOEFL و… را آموزش می دهد.
 • لهجه امریکن: تلفظ غالب در فایل صوتی کتاب تکتیس فور لیسنینگ لهجه امریکن است.
 • دسترسی آسان به فایل های صوتی: این کتاب به همراه یک CD حاوی فایل صوتی کتاب TACTICS FOR LISTENING با فرمت mp3 ارائه می شود. این فایل ها به راحتی توسط تمامی پلیرها قابل اجرا هستند.
 • متن های کاربردی: در این کتاب سعی شده است با استفاده از موضوعات روزمره و پرکاربرد برای زبان آموزان جذابیت و انگیزه ایجاد شود تا درس ها را با دقت بیشتری مطالعه نمایند.
 • تمرین های استاندارد: تمرین های متنوع این مجموعه به شما کمک می کند تا به راحتی آموخته های خود را بسنجید و تثبیت نمایید.
 • بهره برداری ازحافظه تصویری: در طراحی این کتاب از تصاویر رنگیِ چشم نواز و زیبا بهره برداری شده است تا شما آنرا با لذت مطالعه کنید و سطح یادگیریتان افزایش یابد.
 • امکان مرور راحت مطالب: بدلیل شنیداری بودن درس ها شما به راحتی می توانید در هر زمان و در هر مکانی، تنها با استفاده از یک هندزفری مطالب کتاب را مرور کرده و مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ خود را تقویت کنید.
 • درس های کوتاه: در این مجموعه برای اینکه مطالعه آسان تر شود و سطح یادگیری افزایش یابد، درس ها بصورت واحدهای کوچک تنظیم شده است.
 • حمل آسان: در این مجموعه کتاب دانش آموز و کتاب کار هر دو در یک جلد به چاپ رسیده اند.
 • نتایج سریع: سبک آموزشی کتاب های تکتیکس فور لیسینینگ بگونه ای است که با مطالعه آن، به سرعت تسلط و اعتماد بنفس شما برای مکالمه به زبان انگلیسی افزایش می یابد.

بررسی کتاب‌‌های Tactics for Listening

کتاب Basic Tactics for Listening
کتاب Tactics for Listening سطح: Basic

سطح 1: Basic

کتاب 1 TACTICS FOR LISTENING که با جلد سبز رنگ به چاپ می رسد، اولین سطح ازمجموعه کتاب های TACTICS FOR LISTENING COLLECTION می باشد. این کتاب نیز مانند سایر کتاب های این مجموعه از 24 درس کوتاه با موضوعات پرکاربرد و روزمره تشکیل شده است. موضوعاتی که در این کتاب می آموزید عبارتند از:

معرفی خود، معرفی افراد، لباس، زمان و …

سطح 2: Developing

کتاب 2 TACTICS FOR LISTENING سطح متوسطه مجموعه کتاب های TACTICS FOR LISTENING را تشکیل می دهد. این کتاب با جلد قرمز رنگ منتشر شده است. این کتاب مکالمات و پاراگراف های نسبتاً طولانی تر و پیچیده تری دارد. به همین دلیل بهتر است کمی بیشتر وقت بگذارید و با دقت بیشتری به فایل ها گوش دهید. موضوع درس های این کتاب: برنامه آخر هفته، حمل و نقل، شهرنشینی، بهترین شیرینی و…

کتاب Developing Tactics for Listening
کتاب Tactics for Listening سطح: Developing
کتاب Expanding Tactics for Listening
کتاب Tactics for Listening سطح: Expanding

سطح 3: Expanding

کتاب 3 TACTICS FOR LISTENING پیشرفته ترین مرحله مجموعه کتاب های TACTICS FOR LISTENING است و جلد آبی رنگ دارد. با وجود اینکه موضوع درس های این کتاب همچون دو سطح دیگر از موضوعات کاربردی انتخاب شده است، اما سطح متن های این کتاب پیچیده تر و حرفه ای تر است. به همین دلیل هنگام مطالعه کتاب تکتیس فور لیسنینگ 3 باید بیشتر دقت کنید تا در دام سوالات نیفتید. زیرا سوالات این سطح بگونه ایست که در صورت عدم دقت، احتمال اینکه پاسخ نادرست دهید افزایش می یابد. پس حتما فایل های صوتی این سطح را چندین و چند بار گوش دهید و تکرار کنید تاlistening  و  speakingشما بطرز قابل توجهی بهبود یابد.

نحوه مطالعه کتاب‌های Tactics for Listening

کتاب های TACTICS FOR LISTENING در هر 3 سطح از 24 درس کوتاه تشکیل شده است. نحوه مطالعه کتاب tactics for listening بسیار آسان و واضح است. این کتاب ها به همراه یک CD حاوی فایل صوتی تمام متن های کتاب ارائه می شود. ابتدا به فایل صوتی درس گوش کنید. سپس به سوالاتی که پرسیده شده، پاسخ دهید. برای راحتی کارِ شما متن تمام فایل های صوتی و پاسخ سوالات در انتهای کتاب آورده شده است، با استفاده از این قسمت اشتباهات خود را اصلاح کنید. در مرحله بعد فایل صوتی را اجرا کرده و همزمان به متن کتاب نگاه کنید. به این ترتیب شما به صورت همزمان کلمات را هم می بینید، هم می شنوید. با تکرار این عمل مهارت لیسنینگ شما تقویت می شود.

سپس سعی کنید مکالمات را از روی متن کتاب با صدای بلند و با تلفظ درست بخوانید، حتما صدای خود را ضبط کنید. با مقایسه خوانش خود با فایل صوتی ایرادهای تلفظی خود را شناسایی و برطرف نمایید. با تکرار این عمل مهارت گفتاری شما براحتی تقویت می شود. در ضمن با استفاده از متن گفتگوها می توانید مهارت Writing و  Reading خود را نیز ارتقا ببخشید.

 • توصیه های تکمیلی: عبارت های مهم و پرکاربرد در متن درس ها برجسته شده اند، حتما آن ها را یادداشت و بیشتر از بقیه تمرین کنید. یک مزیت بسیار مهم این مجموعه استفاده از فایل های صوتی است. شما می توانید به راحتی در هر زمانی با استفاده از فایل های صوتی مطالب کتاب را مرور کنید. در مطالعه این کتاب فقط یک رمز موفقیت وجود دارد، تکرار و تمرین زیاد! هر چقدر بیشتر به فایل صوتی کتاب TACTICS FOR LISTENING گوش دهید و تمرینات listening و  speaking را انجام دهید نتایج بهتری از مطالعه این کتاب کسب خواهید کرد.

مولفان مجموعه کتاب‌های تکتیس فور لیسنینگ

مجموعه کتاب های TACTICS FOR LISTENING توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است. این مجموعه توسط زبان شناس معروف Jack C Richards به رشته تحریر در آمده است. جک سی ریچارد متولد 28 آوریل سال 1943 در نیوزلند می باشد. وی یکی از اساتید مشهور در زمینه زبان شناسی است که در نگارش کتاب های آموزشی خود از عنصر خلاقیت به فراوانی بهره می برد تا مجموعه ای جذاب و کارآمد را در اختیار علاقمندان به یادگیری زبان قرار دهد. به همین دلیل وی موفق شده است تاکنون چندین کتاب محبوب و پرطرفدار را منتشر نماید. از جمله مجموعه های آموزشی که این نویسنده معروف به رشته تحریر درآورده است، می توان مجموعه های: nterchane- Passages-  Speak Now-  For Corners و Tactics for Listening را نام برد.

شما می توانید کتاب های تکتیس فور لیسنینگ را به صورت مجموعه و یا تکی با تخفیف ویژه و کیفیت عالی در چاپ و عرضه، از فروشگاه زبان مهر تهیه نمایید. به این ترتیب ضمن صرفه جویی در هزینه های خود حس خوشایند خرید آسان و تحویل سریع و سالم در درب منزل را تجربه خواهید کرد.

17 دیدگاه برای “کتاب Tactics for Listening (تکتیس فور لیسنینگ)❤️+ PDF”

 1. عالی بود
  یکی از بهترین تجربه های خرید آنلاینم بود
  سریع سریع
  پشتیبانی خوب و مهربون
  بسته بندی خوب و زیبا
  ممنونم از زبانمهر عزیز

 2. من این مجموعه رو در کلاس به عنوان کمک آموزش استفاده میکنم. به عنوان کتاب مکمل عالیه و حتما پیشنهاد میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *