تا به حال آرزو کرده‌اید که ای کاش می‌شد، زبان فرانسوی را با خواندن کتاب زبان فرانسوی آموخت؟ خواندن کتاب، یکی از با ارزش ترین فعالیت‌ها در یادگیری زبان است. بهترین کتاب‌های زبان فرانسوی را می‌توانید با با تخفیف ویژه از این صفحه تهیه نمائید.

برج ایفل فرانسه - کتاب زبان فرانسوی
کتاب زبان فرانسوی تا 50% تخفیف ❤️
ارسال پرسرعت اکسپرس
کتاب زبان فرانسوی تا 50% تخفیف ❤️
ارسال سریع با پیک موتوری
کتاب زبان فرانسوی تا 50% تخفیف ❤️
ضمانت کیفیت ارسال
کتاب زبان فرانسوی تا 50% تخفیف ❤️
بهترین کیفیت چاپ
اگر کتاب خاصی مد نظر شما هست می‌توانید در باکس زیر جستجو کنید
سوالات متداول و اطلاعات تکمیلی

چرا کتاب زبان فرانسوی بخریم؟

زبان فرانسه یکی از زبان‌های مهم دنیا به شمار می‌رود که افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند. علاقمندان به این زبان می‌توانند با خرید کتاب زبان فرانسوی پیشرفت‌ها و موفقیت‌های بهتری بدست آورند. کتاب‌های زبان فرانسه یکی از ابزارهای کمکی ارزشمند در روند یادگیری این زبان محسوب شده و در فرایند آموزش بسیار تاثیرگذارند. زبان آموزانی که قصد یادگیری زبان فرانسه جهت مهاجرت تحصیلی یا شغلی را دارند و یا افرادی که صرفا بخاطر علاقه به دنبال فراگیری زبان فرانسوی هستند، با استفاده از کتاب‌های مختلف می‌توانند زودتر به هدف خود برسند.

کتاب‌های متعددی برای آموزش زبان فرانسوی در بازار موجود می‌باشند که برخی از آنها در آموزشگاه‌ها مورد استفاده قرار گرفته و برخی دیگر بعنوان کتاب خودآموز شناخته می‌شوند. اگر قصد خرید کتاب زبان فرانسوی را دارید اما نمی‌دانید بهترین کتاب کدام است، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این صفحه از مجموعه زبانمهر همراه باشید. در این مطلب قصد داریم کتابهای مفید در زمینه آموزش زبان فرانسوی را به شما زبان آموزان عزیز معرفی کنیم.

پیش از معرفی کتاب‌های لازم جهت یادگیری زبان فرانسوی، ابتدا به ارائه توضیحاتی درباره این زبان می‌پردازیم. زبان فرانسه در 70 کشور جهان به عنوان زبانی رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد و بیش از 260 میلیون نفر در پنج قاره به زبان فرانسوی صحبت می‌کنند. زبان فرانسه بعد از زبان انگلیسی عنوان دومین زبان مهم دنیا را دارد و در مجامع بین المللی مانند سازمان ملل، اتحادیه اروپا، یونسکو و … زبان رسمی و زبان کار به شمار می‌رود.

الفبای زبان فرانسه با 26 حرف مشابه الفبای زبان انگلیسی بوده و فقط در نحوه ادای کلمات و نوشتن آنها دارای تفاوت‌هایی است. این زبان نقاط اشتراک زیادی با زبان لاتین دارد و اگر به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید، یادگیری زبان فرانسوی برایتان خیلی راحت خواهد بود.

امروزه تعداد متقاضیان برای فراگیری زبان‌های خارجی رو به افزایش است و بعد از انگلیسی، فرانسوی بیشترین میزان متقاضی را دارد. از این رو کتاب‌های مختلفی برای آموزش زبان فرانسوی در بازار موجود می‌باشد. این کتاب‌ها بر اساس ساختار مشخصی طراحی و تدوین شده اند و به زبان آموز کمک می‌کنند که به صورت گام به گام و اصولی این زبان را فرا بگیرند.

اگر از علاقمندان به یادگیری زبان فرانسه هستید باید پیش از خرید کتاب زبان فرانسوی اطلاعات کافی و لازم راجب این منابع آموزشی را در اختیار داشته باشید. آشنایی با بهترین کتاب‌های زبان فرانسه می‌تواند کمک بزرگی به شما در خرید مناسب‌ترین کتاب آموزشی نماید. کتاب‌های آموزش زبان فرانسه انواع مختلفی داشته و براساس معیارهای مشخصی طبقه بندی و سطح بندی شده اند.

 

1- کتاب های آموزش زبان فرانسوی سطح مبتدی

همیشه مهمترین کتاب‌ها برای آموزش یک زبان خارجی کتاب‌های سطح مبتدی هستند. اشتباه در شروع یادگیری می‌تواند در آینده مشکلات زیادی برای زبان آموز به وجود آورد. از این رو کتاب‌های آموزشی سطح مبتدی از اهمیت بالایی برخوردارند. برای خرید کتاب زبان فرانسوی سطح مبتدی بهتر است با اساتید و مدرسین حرفه ای این زبان مشورت‌های لازم را انجام داده تا بتوانید بهترین و مناسب‌ترین کتاب را انتخاب کنید.

از مهمترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسه برای افراد مبتدی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کتاب Easy French Step-by-step

این کتاب یکی از بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسه است که مورد تایید بسیاری از اساتید و مدرسان حرفه ای می‌باشد. با استفاده از این کتاب علاوه بر فراگیری ضروری ترین واژگان، به صورت گام به گام و با حل تمرینات مختلف مفاهیم گرامری و ساختارها و قواعد دستور زبان فرانسوی را یاد می‌گیرید.

  • کتاب Entre Amis

این کتاب به خاطر داشتن ساختاری ساده و روان و همچنین تصاویر گرافیکی جذاب یکی از بهترین کتاب‌ها برای شروع زبان فرانسه محسوب می‌شود. تصاویر خلاقانه کتاب Entre Amis باعث می‌شوند مفاهیم به خوبی در ذهن زبان آموز باقی بمانند و سرعت یادگیری بیشتر شود.

 

2- کتاب های آموزش زبان فرانسوی سطح متوسط

پس از گذراندن دوره‌های اولیه آموزش زبان فرانسوی، جهت تسلط بیشتر باید به سراغ خرید کتاب زبان فرانسوی سطح متوسط بروید. افرادی سطح زبان فرانسه آنها مبتدی بوده و به دنبال ارتقای آن هستند، می‌توانند از بهترین منابع اموزشی و کتاب‌های کاربردی زیر استفاده نمایند:

  • کتاب En bonne forme

با استفاده از این کتاب می‌توانید لغات، عبارات و اصطلاحات روزمره و پرکاربرد فرانسوی را بیاموزید. در کتاب En bonne forme آموزش این اصطلاحات عامیانه در قالب جملات پیچیده و متن‌های مختلف صورت می‌گیرد و زبان آموز با درگیر شدن بیشتر می‌تواند بهتر نکات لازم را فرا بگیرد.

  • کتاب Contacts: Langue et culture françaises

یکی دیگر از کتاب‌های سطح متوسط زبان فرانسوی کتاب Contacts: Langue et culture françaises می‌باشد. این کتاب علاوه بر ارائه مفاهیم و وازگان کاربردی و دستور زبان و ساختارهای زبان فرانسه، یک دیکشنری نیز در خود جای داده است. شما می‌توانید با مطالعه این کتاب بدون نیاز به یک دیکشنری جدا، به معانی و تلفظ واژه‌های فرانسوی مورد نیاز دسترسی داشته باشید.

 

3- کتاب های آموزش زبان فرانسوی سطح پیشرفته

زبان آموزانی که به قصد مهاجرت تحصیلی و یا کاری به دنبال یادگیری زبان فرانسوی هستند، پس از گذراندن دوره‌های مبتدی و متوسطه باید از کتاب‌های سطح پیشرفته استفاده کنند. با خرید کتاب زبان فرانسوی سطح پیشرفته می‌توان تسلط بیشتری بر این زبان پیدا کنید و برای آزمون‌های مختلف نیز آماده شوید.

  • کتاب Le Bon Usage

این کتاب نمونه نهایی کتاب‌های درسی فرانسه بوده و هر آن چیزی که یک زبان آموز برای تسلط کامل بر زبان فرانسوی نیاز دارد، پوشش می‌دهد. در این کتاب به صورت کاملا تخصصی انواع واژگان، نکات دستوری زبان و دیگر موارد لازم آموزش داده می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از این کتاب پیچیده‌ترین مفاهیم گرامری را بیاموزید و با حل تمرینات مختلف میزان سطح دانش خود از زبان فرانسوی را ارزیابی کنید.

  • کتاب ECHO

سری کتاب‌های ECHO جزو بهترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسوی محسوب می‌شوند که دارای سطح بندی مختلفی هستند. زبان آموزانی که می‌خواهند زبان فرانسه را به طور تمام و کمال فرا بگیرند، می‌توانند به سراغ سطوح بالاتر این سری کتاب مانند ECHO B1 و ECHO B1 vol.2 بروند. در این کتاب‌ها انواع موضوعات متنوع زبان فرانسه ارائه شده و با مطالعه آن می‌توانید دامنه لغات گسترده‌تری داشته و به اصول نگارشی مسلط‌تر شوید. همچنین با استفاده از کتاب‌های سطح پیشرفته ECHO می‌توانید مهارت‌های نوشتاری، مکالمه، خواندن و … را به بالاترین حد برسانید و در زمینه فرهنگ و زبان شناسی زبان فرانسه نیز به پیشرفت‌ها و موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنید.

اگر قصد دارید یادگیری زبان فرانسوی را شروع کنید و یا از قبل با این زبان آشنایی داشته و حال به دنبال پیشرفت و ارتقا آن هستید، می‌توانید برای خرید کتاب زبان فرانسوی به مجموعه زبانمهر مراجعه کنید. خرید اینترنتی کتاب‌ها و منابع آموزشی مزایای بسیاری همچون صرفه جویی در زمان و هزینه را در پی خواهد داشت. انواع کتاب‌های آموزش زبان فرانسه مانند کتاب‌های درسی و کتاب‌های داستان و ادبی در مجموعه زبانمهر به زبان آموزان عزیز ارائه می‌گردند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید و از راهنمایی‌های لازم بهره ببرید.