کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF

خرید کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیل) + دانلود PDF

کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیل)، مهارت‌های یادگیری لغات و سطح لغات زبان آموزان را تقویت می‌کند. این مجموعه کتاب، با بیان ساده و روان و تمرین های متنوع، به زبان آموزان اعتماد به نفس کافی را در استفاده از واژگان جدید می‌دهد. انتشارات زبانمهر امکان خرید و دانلود کتاب Oxford Word Skills را قرار داده است. 

کتاب‌ Oxford Word Skills ویرایش 1

کتاب‌ Oxford Word Skills ویرایش 2

بسته Oxford Word Skills ویرایش 1 و 2

را با 55% تخفیف خرید کنید

سوالات متداول شما

این مجموعه برای گروه سنی بزرگسالان و سطح پایه تا پیشرفته طراحی شده است.
بله، در همین صفحه امکان دانلود PDF کتاب‌ها وجود دارد.
بله. امکان مطالعه این مجموعه به صورت خودآموز هم وجود دارد.

ویرایش اول سری کتاب های ورد اسکیلز دارای 80 یونیت و حد,د 2000 کلمه و اصطلاح است درحالی که در ویرایش دوم این کتاب ها تعداد یونیت ها به 100 عدد و تعداد کلمات و اصطلاحات به حدود 3000 عدد افزایش یافته است که این موضوع نشان می دهد که ویرایش دوم این کتاب ها، نسخه کامل تر و پیشرفته تری از کلمات را به زبان آموزان ارائه می دهد.           

به لحاظ موضوعی می توان گفت هر دو ویرایش، موضوعات یکسانی را در بردارند. اما نکته اینجاست که در نسخه ویرایش دوم این کتاب ها،  ترتیب چیدمان درس ها و موضوعات، سازمان یافته تر است و اطلاعات دروس به شکل موضوعی تر و منسجم تری ارائه شده است.
با گذشت زمان، کلمات و اصطلاحات هر زبان دستخوش تغییراتی می شوند. در مجموعه ورد اسکیلز ویرایش جدید، کلمات کم کاربرد حذف شده اند و کلمات به روز تر، جایگزین آنها شده است.
در ویرایش قبلی کتاب های ورد اسکیلز، نکات گرامری به صورتی پراکنده ارائه شده بود که در ویرایش جدید، این موارد اصلاح شده و نکات گرامری به صورتی کامل تر در کنار لغات مربوطه ارائه شده اند.
هر دو مجموعه ویرایش قدیم و جدید، برای زبان آموزان سطح مبتدی تا پیشرفته ارائه شده اند.

(A1. A2. B1.B2.C1.C2) 

نسخه اول این کتاب ها همراه با سی دی صوتی منتشر شد که تلفظ کتاب را با لحجه بریتیش ارائه می کرد اما نسخه جدید، بدون فایل صوتی و سی دی منتشر شده است و به جای آن، انتشارات آکسفورد یک دیکشنری برای نصب روی سیستم یا تلفن همراه معرفی کرده است که تلفظ همه لغات کتاب را به هر دو لحجه بریتیش و امریکن در بر می گیرد.

در هر سطح از مجموعه کتاب آکسفورد ورد اسکیلز بیش از 2000 کلمه بسیار کاربردی و مهم وجود دارد. زبان آموزان برای مکالمه درمورد موضوعات مختلف (روزمره یا تخصصی) باید این کلمات را بدانند.

معرفی مجموعه کتاب Oxford Word Skills

تقدیر شده در جشنواره کتاب ESU در سال 2009

نظر داوران جشنواره کتاب ESU: کتاب های Oxford Word Skills Book Series از بهترین سری کتابهای لغتی است که تا به امروز دیده ایم – منبع ارزشمندی برای اساتید است و معدن طلایی برای زبان آموزان.

دوره سه سطحی و موضوعی لغات انگلیسی است که برای آموزش و تمرین لغات، اصطلاحات و گرامر مربوط به واژگان تهیه شده است.

آکسفورد ورد اسکیلز، مهارت های یادگیری لغات و سطح لغات زبان آموزان را تقویت می کند. این دوره، با بیان ساده، موجز و روان و تمرین های متنوع، به زبان آموزان اعتماد به نفس کافی را در استفاده از واژگان جدید می دهد.

80 درس در هر سطح حاکی از آن است که این سری کتاب طیف گسترده ای از موضوعات و موقعیت های روزمره را پوشش می دهد. علاوه بر این، تمرین های بیشتری در لوح فشرده همراه کتاب قرار داده شده، که بصورت تعاملی می باشد.

این مجموعه همانند مجموعه کتاب 4000Essential English Words، با استفاده از تصاویر مناسب به شما کمک می کند تا کلمات را تداعی ذهنی و با سرعت بیشتری به خاطر بسپارید.

از جمله کتابهای کاربردی در زمینه آموزش واژه و لغت که برای سیستم خودآموزی بسیار مفید است Oxford Word Skills Book Series است.

مجموعه Oxford Word Skills هم برای مخاطب عام و هم برای داوطلبین آزمونهای آیلتس و تافل طراحی شده است. بنابراین یکی از اهداف مهم این کتاب آماده سازی داوطلبین برای این دو آزمون مهم است.

ویژگی‌های کتاب‌ Oxford Word Skills

مجموعه کتاب Oxford Word Skills
 1. 2000 لغت در هر جلد، به همراه معنی و نحوه کاربرد لغت
 2. بیان اهداف هر درس برای زبان آموز در بخش I can… بالای صفحه
 3. تمرین هایی برای مهارت سنجی زبان آموز
 4. سنجش میزان پیشرفت یادگیری زبان آموز در بخش مرور و بازبینی
 5. زمان ندارید؟ خواندن هر درس از کتاب های آکسفورد ورد اسکیلز تنها 20 دقیقه زمان می برد.

توضیحات مجموعه کتاب های آکسفورد ورد اسکیلز را گوش دهید. (مدت زمان فایل صوتی: 2 دقیقه و 10 ثانیه)

 

بررسی کتاب‌‌های Oxford Word Skills "ویرایش اول"

کتاب oxford word skills
کتاب Oxford Word Skills basic

کتاب Oxford Word Skills Basic ویرایش قدیم

کتاب Oxford Word Skills basic در سطح مبتدی برای زبان آموزانی که آشنایی کمی با واژه‌های کاربردی و پایه انگلیسی دارند توصیه می‌شود.

این کتاب نزدیک به 2000 لغت جدید دارد که در هشتاد فصل برای آموزش زبان آموزان طراحی شده است.

دروس کتاب با ساختاری ساده و کاربردی تدوین شده به نحوی که در ابتدا کلمات به دو روش جدول کلمات و معانی آنها به زبانی ساده و یا به شکل گفتگو ارایه می شوند و در ادامه تمرینات کتاب ارایه می شود.

علاوه براین زبان آموز به کمک جدول کوچک لغات به مرور و تکرار لغات می پردازد تا آنها را از یاد نبرد و لغاتی را که به تکرار بیشتر نیاز دارد را مدنظر قرار دهد.

کتاب Oxford Word Skills Intermediate ویرایش قدیم

مولفان این مجموعه، کتاب ها را به گونه ای تالیف کرده اند که با استفاده از متون آموزشی موجود در آن ابزارهای صوتی و تصویری و آزمونهای مختلف نیز در اختیار زبان آموز قرار داده شده تا او به شکلی خودآموز و مستقل و به شکل self study سطح یادگیری خود را بالا ببرد.

گرچه هر نوع یادگیری زبان خارجی به صورت خودآموز فقط تا سطوح پایه و متوسط پیشنهاد و توصیه شده و برای سطح پیشرفته و شرکت در آزمونهای بین المللی استفاده از کلاس ها و دوره های تخصصی احتمال موفقیت شما را بیشتر خواهد کرد.

کتاب oxford word skills intermediate
کتاب Oxford Word Skills Intermediate
خرید کتاب oxford word skills
کتاب Oxford Word Skills Advanced

کتاب Oxford Word Skills Advanced ویرایش قدیم

کتاب Oxford Word Skills Advanced پیشرفته ترین سطح مجموعه کتاب های Oxford Word Skills می باشد. با استفاده از این کتاب شما می توانید تسلط خود را بر لغات زبان انگلیسی به طرز چشمگیری گسترش دهید و همچنین جایگاه درستِ هر واژه در جمله را بیاموزید.

همانطور که میدانید بخش واژگان تنها مهارتیست که برای موفقیت در آزمون هایی مانند تافل و آیلتس می توانید آنرا حفظ کنید و سایر بخش های این آزمون ها کاملاً مفهومی هستند. از سوی دیگر میزان تسلط شما به واژگان تاثیر فراوانی بر کیفیت مهارت های گفتاری، شنوایی، خواندن و نوشتن شما دارد.

به همین دلیل توصیه ما به شما این است که در راستای بهبود مهارت های زبانی خود، حتما مجموعه کتاب های آموزشی Oxford Word Skills را مطالعه نمایید.

معرفی کتاب Oxford Word Skills "ویرایش دوم"

سطح کتاب Oxford Word Skills Elementary ویرایش جدید

برای یادگیری کلمات مهم ساده با استفاده از این کتاب، سطح Elementary (مبتدی) کافی خواهد بود. در این کتاب، لغات پایه و اساسی زبان انگلیسی به همراه معانی و کاربردهای آن‌ها آموزش داده می‌شوند. همچنین فعالیت‌های متنوعی برای تقویت مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن برای یادگیری بهتر و موثرتر لغات ارائه می‌شود. اگر به تازگی زبان انگلیسی را شروع کرده اید، کتاب Elementary Oxford Word Skills 2nd بهترین گزینه برای شماست.

 

ویرایش دو کتاب Word Skill سطح Elementry
کتاب ورد اسکیل ویرایش دوم سطح اینترمدیت

سطح کتاب Oxford Word Skills Intermediate ویرایش جدید

این سطح از کتاب آکسفورد ورد اسکیل ویرایش دوم می‌تواند یک کتاب مناسب برای افرادی باشد که توانایی متوسطی در زبان انگلیسی دارند. در این سطح لغات پیشرفته‌تر و با معانی گسترده‌تر به همراه کاربردهای آن‌ها آموزش داده می‌شوند. در نتیجه می‌توان گفت که افراد پس از پشت سر گذاشتن سطح مقدماتی می‌توانند از این منبع ارزشمند استفاده کنند. وجود تمرینات کاربردی و ارزنده به فرد کمک می‌کند تا آگاهی خود از زبان انگلیسی را تا جایی که امکان دارد بالا ببرد. اگر در زبان انگلیسی سطح B1 یا B2 هستید، کتاب Intermediate Oxford Word Skills 2nd میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

سطح کتاب Oxford Word Skills Advanced ویرایش جدید

ویرایش دوم Advanced Oxford Word Skills شامل 12 سرفصل میشود و مجموعا حدود 3000 لغت در این کتاب آموزش داده میشود. اگر در زبان انگلیسی سطح بالایی دارید (سطح C1 زبان)، حتما از مطالعه کتاب Advanced Oxford Word Skills 2nd میتوانید بهترین نتیجه را بگیرید و سطح زبان خود را یک پله رشد دهید.

کتاب Word Skills ویرایش دوم سطح Advanced

تفاوت ویرایش دوم کتاب آکسفورد ورد اسکیل با ویرایش اول

ویرایش دوم این کتاب با تغییراتی جهت کاربردی تر کردن مبحث آموزش لغات انگلیسی منتشر شده است. به کارگیری شیوه های نوین آموزشی، ارائه تمرین های مناسب، بروز بودن موضوعات و همچنین امکان استفاده به صورت خودآموز از ویژگی های ویرایش دوم کتاب Oxford Word Skills محسوب می گردند.

در ویرایش جدید متن های آموزشی و لغات به همراه برخی از مثال ها و تمرین ها تغییر نموده و در بعضی از دروس تمرینات جدیدتری اضافه شده اند. یکی دیگر از تفاوت های ویرایش دوم کتاب Oxford Word Skills با نسخه اول آن حذف سی دی فایل های صوتی و تمرین ها است. اما در پشت برخی از کتاب ها کد QR برای دسترسی به این فایل ها از طریق اپلیکیشن مخصوص این کتاب درج شده است.

همچنین در ویرایش دوم نحوه آموزش لغات با استفاده از فعالیت‌های متنوع تغییر کرده است. این فعالیت‌ها شامل بازی‌های آموزشی و تمرین‌های شنیداری و گفتاری خواهند بود. همچنین بخش‌هایی مانند لغات مربوط به تکنولوژی و ارتباطات را نیز در ویرایش جدید به کتاب اضافه شده‌اند.

سرفصل های ویرایش جدید کتاب Oxford Word Skills

ویرایش دوم کتاب Oxford Word Skills سطح المنتری دارای بیش از 2400 در موضوعات مختلف و کاربردی است که طی 16 سرفصل و دروس زیرمجموعه آنها آموزش داده شده اند.

 • اعداد و زمان
 • حروف اضافه
 • زندگی روزمره
 • دنیای اطراف ما
 • فعل ها
 • غذا و نوشیدنی
 • مکان ها
 • صفت و قید
 • درس و کار
 • تکنولوژی
 • علاقه مندی ها
 • تعطیلات

ویرایش دوم کتاب Oxford Word Skills سطح اینترمدیت دارای حدود 3000 لغت در موضوعات مختلف و کاربردی است که طی 12 سرفصل و دروس زیرمجموعه آنها آموزش داده شده اند.

 • دنیای پیرامون
 • زندگی روزمره
 • انجام دادن کارها
 • توصیف موضوعات مختلف
 • مشکلات اجتماعی و سیاسی
 • رسانه و سرگرمی
 • درس و کار
 • کسب و کار
 • انگلیسی اجتماعی
 • سبک های مختلف انگلیسی

ویرایش دوم کتاب Oxford Word Skills سطح ادونسد یا پیشرفته دارای حدود 3000 واژه در موضوعات مختلف و کاربردی است که طی 12 سرفصل و دروس زیرمجموعه آنها آموزش داده شده اند.

 • بدن
 • اوقات فراغت و سبک زندگی
 • دنیای در حال تغییر
 • مراکز خدماتی
 • اخبار و اتفاقات روز
 • کار و مسائل مالی
 • انگلیسی محاوره
 • انگلیسی نوشتاری
 • ابعاد مختلف زمان

نحوه مطالعه کتاب آکسفورد ورد اسکیل

نحوه مطالعه مجموعه کتاب آکسفورد ورد اسکیل به این صورت است که زبان آموزان باید از همان سطح Basic شروع کرده و بخش به بخش جلو بروند. در هر کتاب 80 درس، و بعد از هر درس تمریناتی وجود دارد. زبان آموزان باید کلمات هر درس را یادبگیرند و بعد از اینکه تمرین‌های هر بخش را حل کردند و از یادگیری مطالب آن مطمئن شدند، می‌توانند سراغ بخش بعدی بروند. در کنار کتاب، چند فایل صوتی در قالب سی‌دی هم عرضه می‌شود که گوش دادن به آن‌ها بعد از مطالعه هر بخش می‌تواند تا حد زیادی به تثبیت یادگیری کمک کند، همچنین تلفظ صحیح هر یک از کلمات را معرفی کند.

مجموعه کتاب word skill

گروه سنی کتاب Word Skill

این کتاب مناسب برای زبان‌آموزان بالای ۱۶ سال و در سطوح مختلف از Elementary (مبتدی) تا Advanced (پیشرفته) است. برای یادگیری زبان انگلیسی می‌توانید از سطح مبتدی شروع کنید به‌مرور به سطوح پیشرفته‌تر نیز برسید. این کتاب برای زبان‌آموزانی مناسب است که قصد دارند مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشند و لغات جدید را یاد بگیرند.

خرید کتاب Oxford Word Skills از انتشارات زبانمهر

بسیاری از اساتید مطرح، خرید کتاب Oxford Word Skills را به زبان آموزان پیشنهاد میدهند. انتشارات زبانمهر یکی از ناشران معتبر کتب آموزشی زبان انگلیسی در ایران است و کتاب آکسفورد ورد اسکیلز را به صورت تخصصی و با تخفیف برای علاقه‌مندان در دسترس قرار می‌دهد. شما می‌توانید در سایت با جستجوی نام کتاب موردنظر، اطلاعات بیشتری در خصوص موجودی کتاب، قیمت و تخفیفات موجود و نحوه خرید آنلاین یا حضوری دریافت کنید. همچنین،می‌توانید با تماس با دفتر فروش کتاب موردنظر را سفارش دهید و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید

قیمت کتاب Word Skill با تخفیف

قیمت کتاب Oxford Word Skills بسته به نوع ویرایش، قابلیت‌ها و سطح آن متفاوت است. در حالت کلی قیمت این کتاب اگر اصل نسخه اصلی آن باشد بیشتر خواهد بود. لازم به ذکر است که قیمت این کتاب در فروشگاه‌های آنلاین ممکن است متفاوت باشد و بهتر است قبل از خرید کتاب، قیمت‌ها را مقایسه کنید. بدون شک تعداد نسخه‌هایی که از این کتاب خریداری می‌کنید بر روی قیمت نهایی آن هم اثرگذار خواهد بود.

مولفان مجموعه کتاب‌های Oxford Word Skills

مجموعه کتاب‌ Oxford Word Skills توسط Ruth Gairns و Stuart Redman نگارش یافته است که تاکنون کتاب‌های آموزشیِ محبوب فراوانی را به نگارش درآورده اند.

این دو نویسنده بیش از 25 سال است که در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت می‌کنند. آن ها تا کنون تکنیک‌های جدید فراوانی را برای آموزش راحت تر و کارآمدتر زبان انگلیسی به جامعه علمی معرفی کرده اند و نام خود را به عنوان اساتید برجسته آموزش زبان در کشورهای مختلف ثبت نموده اند.

این دو نویسنده با استفاده از تجارب سال ها آموزش زبان انگلیسی که تاکنون داشته اند، از شیوه های نوین و کارآمدی برای آموزش زبان در کتاب های خود بهره می برند.

34 دیدگاه در “کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF

 1. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF مهسا گفت:

  سلااااام، متشکرم از قیمت مناسب این انتشارات برای آکسفورد ورد اسکیلز‌۲ ، از نظر بسته بندی عالی بود و خرسندم از اعتماد به شما 💯👌

 2. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF سحر گفت:

  تو اندازه وزیری فونت کوچک تر و جملات بهم نزدیک شدن؟ قابل خوندن هست؟

 3. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF بهار گفت:

  کتاب بسیار مفیدیه و کلمات کاربردی داره که در مکالمه روزمره استفاده میکنیم. قیمت زبانمهر هم بهتر از جاهای دیگست.

 4. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF Sahba گفت:

  سلام ورژن جدید ورد اسکیل با قدیمش خیلی فرق داره ؟

  1. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF زبانمهر گفت:

   سلام Sahba عزیز
   پیشنهاد ما استفاده از ورژن جدید این مجموعه هست.

 5. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF نسرین گفت:

  درس های آکسفورد ورد اسکیل ویرایش سوم با دوم فرق داره؟ اگر درس ها یکیه، شماره صفحه فرق داره؟

  1. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF زبانمهر گفت:

   سلام نسرین عزیز
   پیشنهاد ما استفاده از ورژن جدید این مجموعه هست.

 6. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF سینا گفت:

  کتاب word skills برای لغت بهتره یا 504؟ برای آیلتس دارم میخونم و نمیدونم کدوم منبع بهتری هستش. ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF زبانمهر گفت:

   برای سطح آیلتس، کتاب آکسفورد ورد اسکیل منبع بهتری هست. پیشنهاد میکنم به مقاله بهترین منابع لغت آیلتس سر بزنید: https://zabanmehrpub.com/blog/best-ielts-vocabulary-books/

 7. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF جعفر گفت:

  .کتاب آکسفورد ورد اسکیل رو جدیدا از انتشارات زبانمهر خریدم تا کلمه ها و اصطلاحات مهم رو یاد بگیرم و دایره لغتم رو افزایش بدم. الان کتاب اول رو تا نصفه خوندم و باید بگم کار با کتاب Oxford Word Skills به جز بحث آموزشیش، یه سرگرمی عالیه. تمریناتشم اصلا خشک و خسته کننده نیست. به شدت این کتاب رو پیشنهاد میکنم

 8. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF 742252936958 گفت:

  سلام راستش من در مورد خرید ازین سایت خیلی اطمینان نداشتم ولی در نهایت پکیج اکسفورد ورد اسکیل و دو کتاب focus on vocabulary رو سفارش دادم و فقط در عرض یک روز با بهترین کیفیت تحویل گرفتم واقعا لذت بردم و دیگه هر وقت بخوام در حیطه زبانهای خارجی خرید کنم قطعا تنها انتخابم خواهید بود. نظم ،کیفیت ،مشتری مداری وهزینه ی منصفانه ای که دریافت میکنید قطعا شما رو به جایگاههای بالاتری سوق خواهد داد.

 9. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF بهنود گفت:

  ممنون بابت فایل های pdf

 10. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF MOBINA گفت:

  برنامهی ویرایش دوم رو میشه در ویندوز نصب کرد؟ ممنون میشم جواب بدید

  1. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF انتشارات زبانمهر گفت:

   سلام MOBINA عزیز
   این نرم افزار در اپ استور و گوگل پلی فقط در دسترس هست.

  2. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF 118178228892 گفت:

   با عرض سلام کتاب‌های آکسفورد ورد اسکیل لهجه آمریکایی است یا بریتانیایی و اگر بریتیش هست مجموعه شبیه به این ولی لهجه آمریکایی لطفا معرفی کنید

 11. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF Ali گفت:

  سلام خسته نباشید
  ایا کتاب ها هم مثل pdf فقط بصورت انگلیسی هستن یا خیر ترجمه در کنارشون هست چون فایل pdf بصورت انگلیسی هست و برای یاد گیری کمی سخت هست اگر ترجمه فارسی داشته باشن عالی میشه

 12. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF Mahsa گفت:

  واقعا بهترین هستید و من به همه معرفی میکنم

 13. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF سارا گفت:

  به نظرتون ویرایش اول یا دوم کدومشو بخرم؟

 14. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF farjad گفت:

  من که سطح basic رو از ویرایش اول خوندم میتونم واسه intermediate از ویرایش دوم استفاده کنم.یا باید هر دو کتاب باقی مونده رو از ویرایش اول بخونم؟

  1. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF انتشارات زبانمهر گفت:

   سلام farjad عزیز
   خیر تفاوتی ندارد.

 15. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF محیا گفت:

  ویرایش اول بهتره یا دوم؟

  1. سلام محیا عزیز
   ویرایش دوم در صفحه آرایی و کمی در ارائه مطالب بروزتر هست. پیشنهاد ما استفاده از ویرایش دوم هست.

   1. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF زهرا گفت:

    سلام ویرایش دوم صوت نداره؟

    1. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF انتشارات زبانمهر گفت:

     سلام زهرا عزیز
     خیر فایل صوتی ندارد.

 16. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF زهرا گفت:

  اکسفورد ورد اسکیل بهترین کتاب آموزشی زبان انگلیسی به نظرم
  زبانمهر تو چرا من را با این همه تخفیف دیوانه می کنی 🙂
  مرسی از پشتیبانی خوبتون

 17. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF رحنا گفت:

  قیمت عالین کیفیت عالی تر

  1. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF هاله گفت:

   سلام ممنونم از بابت پی دی اف کتاب . امکان دانلود صوتی کتاب هست ؟

 18. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF یاسین گفت:

  زبانمهر واقعا ازت ممنونم
  همین که توی این اوضاع اقتصادی pdf کتاب ها در کنار خرید کتابش گذاشتید یعنی واقعا کارتون درسته
  با اینکه ازتون تا حالا خرید نکردم ولی عاشقتون شدم از این کار

 19. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF منیره گفت:

  جالبه هم سی دیش همراهش بود و هم اینکه میشد از QR Code زبانمهر آنلاین دانلود کرد آفرین دمتتون گرم
  پیشتیبانی هم عالی

 20. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF یاسین نورمحمد گفت:

  چاپ خوب و قابل قبول، قیمت هم نسبت ب بیرون بسیار عالی
  زبانمهر عاشقتم

 21. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF مبینا گفت:

  در انتهای کتاب پاسخنامه داره؟

  1. سلام مبینا عزیز
   بله پاسخ‌های کوتاه در انتهای کتاب قرارداده شده است.

   1. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF علی گفت:

    کتاب آکفسورد ورد اسکیل رو من تازه شروع کردم. برای یادگیری لغت اگه این کتاب بهترین نباشه، قطعا یکی از بهترین‌هاست.

 22. کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF میثاق گفت:

  کتاب نسبتا خوب و کاربردی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحویل اکسپرس و سریع

پشتیبانی حرفه ای

بهترین منابع یادگیری زبان

بهترین کیفیت چاپ

دیدگاه اصلی انتشارات زبانمهر، تولید و عرضه کتب مورد نیاز زبان‌آموزان، دانشجویان و دانش‌آموزان با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می‌باشد.

اشتراک ما

سفارشات تلفنی

شنبه تا چهارشنبه: 9 الی 18 پنج شنبه ها: 9 الی 15
کتاب Oxford Word Skills (آکسفورد ورد اسکیلز)❤️+PDF

خرید حضوری

تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی میدان، پلاک26، فروشگاه مرادیان

تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی میدان، پلاک 20، نمایشگاه کتاب بیات

ساعت کاری فروشگاه:
هفت روز هفته از ساعت 9 الی 20

سایدبار
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
منو