اگر از علاقمندان به زبان اسپانیایی هستید و قصد دارید این زبان را یاد بگیرید، اولین قدم خرید کتاب اسپانیایی است. انتخاب بهترین کتاب می‌تواند مسیر آموزش شما را هموار نموده. در این صفحه هر کتابی که برای یادگیری این زبان لازم است وجود دارد.

کتاب زبان اسپانیایی تا 50% تخفیف ❤️
کتاب زبان اسپانیایی تا 50% تخفیف ❤️
ارسال پرسرعت اکسپرس
کتاب زبان اسپانیایی تا 50% تخفیف ❤️
ارسال سریع با پیک موتوری
کتاب زبان اسپانیایی تا 50% تخفیف ❤️
ضمانت کیفیت ارسال
کتاب زبان اسپانیایی تا 50% تخفیف ❤️
بهترین کیفیت چاپ
اگر کتاب خاصی مد نظر شما هست می‌توانید در باکس زیر جستجو کنید
سوالات متداول و اطلاعات تکمیلی

بسیاری از افراد جهت مهاجرت به کشورهای اسپانیایی زبان قصد یادگیری این زبان را دارند و برخی دیگر نیز صرفا جهت علاقه شخصی می خواهند اسپانیایی را فرا بگیرند. فرقی ندارد که به چه دلیل به دنبال آموختن زبان اسپانیایی هستید، خرید بهترین کتاب امری ضروری محسوب می گردد.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید کتاب زبان اسپانیایی و آشنایی با این زبان با زبانمهر همراه باشید. قصد داریم بهترین کتابهای آموزشی در این زمینه را به شما زبان آموزان عزیز معرفی کنیم.

زبان اسپانیایی جزو پرکاربردترین و پرگفتارترین زبان های دنیا است که از خانواده های زبان هند و اروپایی و یکی از شاخه های زبان رومی به شمار می رود. طبق آمار 40 میلیون نفر در جهان اسپانیایی صحبت می کنند و بعد از چینی این زبان بیشترین گویشور را دارد. این زبان دارای اشتراکات زیادی با زبان های لاتین، ایتالیایی و فرانسوی، رومانیایی و پرتغالی می باشد و بسیاری از کلمات انگلیسی در ان استفاده می شوند.

اسپانیایی به جز اسپانیا در 20 کشور دیگر اروپای، آمریکای مرکزی و شمالی و آفریقا نیز به عنوان زبان مادری و یا زبان رسمی شناخته می شود که رومیان آن را در اواخر قرن سوم میلادی در شبه جزیره ایبری رایج نمودند.

زبان اسپانیایی جزو پرتکلم ترین زبان های دنیا است و افراد زیادی علاقه مند به یادگیری این زبان می باشند. مهاجرت یکی از مهمترین دلایل یادگیری اسپانیایی برای ایرانیان محسوب می گردد و دانشجویان زیادی به قصد ادامه تحصیل و یا کارجویان متعددی برای کار و زندگی در کشورهای اسپانیایی زبان، به دنبال یادگیری آن هستند. از این رو کتاب های مختلفی برای آموزش زبان اسپانیایی تدوین شده اند که بتوانند به صورت اصولی این زبان را آموزش دهند.

برای خرید کتاب زبان اسپانیایی در ابتدا باید هدف خود را از یادگیری مشخص نموده و سپس با انتخاب روش آموزش (شرکت در کلاس یا خودآموز) و مشورت با اساتید و مدرسان حرفه ای، بهترین کتاب زبان را تهیه کنید. استفاده از بهترین منابع آموزشی و کتاب های مناسب می تواند باعث رسیدن به موفقیت شود. اگر اموزش به صورت نادرست صورت بگیرد ممکن است در آینده برای زبان آموز مشکلاتی ایجاد گردد. انتخاب متد آموزشی مناسب یکی از فاکتورهای مهم یادگیری زبان اسپانیایی محسوب می شود. به همین خاطر باید کتابی را انتخاب کنید که از استانداردهای لازم و کیفیت آموزشی بالایی برخوردار باشد.

بهترین کتاب‌های زبان اسپانیایی از روش های آموزشی استانداری استفاده می کنند و می توانند به زبان آموز در رسیدن به هدف خود بسیار کمک کننده باشند. با انتخاب بهترین کتاب می توانید روند آموزش خود را سریعتر پیش برده و با تسلط بیشتری زبان اسپانیایی را فرا بگیرید. از مهمترین و بهترین کتاب های آموزش اسپانیایی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- کتاب Nuevo Prisma

یکی از بهترین کتاب‌ها برای یادگیری زبان اسپانیایی کتاب معروف Nuevo Prisma می باشد. این مجموعه کتاب شامل چندین جلد با سطح بندی مشخصی است و از استانداردهای لازم و متد آموزشی مناسبی برخوردار می باشد. مجموعه Nuevo Prisma دارای 6 سطح از A1 تا C2 است و هر سطح یک کتاب اصلی (کتاب دانش آموز)، یک کتاب تمرین و یک کتاب معلم دارد.

بسیاری از آموزشگاه ها برای آموزش اسپانیایی به زبان آموزان از این مجموعه کتاب استفاده می کنند. با اینکه متد اموزشی مجموعه کتابهای Nuevo Prisma براساس روش مکالمه ای می باشد اما این کتاب بسیار کامل بوده و همه مهارتهای زبان اسپانیایی (مکالمه، گرامر، خواندن و نوشتن) را به صورتی کاملا کاربردی و روان آموزش می دهد. معمولا به کسانی که خارجی زبان هستند و هیچگونه آشنایی با زبان اسپانیایی ندارند (زبان اول یا دوم آنها اسپانیایی نیست)، کتاب Nuevo Prisma پیشنهاد می گردد.

2- کتاب Suena

این مجموعه نیز جزو بهترین منابع آموزش زبان اسپانیایی است که دارای سطوح مختلف مبتدی، متوسط و پیشرفته می باشد. در این سری از کتاب ها به هر چهار مهارت Listening، Speaking، Reading و  Writing زبان اسپانیایی به خوبی پرداخته شده است و تمرینات و مثال های بسیار کاربردی برای تقویت این مهارت ها در نظر گرفته شده است. زبان آموز با استفاده از مجموعه کتاب های Suena می تواند واژگان بسیاری از زبان اسپانیایی را یاد بگیرد و با کاربرد انها در جملات مختلف آشنا گردد.

در این کتاب نیز متد آموزشی بر مبنای مکالمه است و برای کسانی که به دنبال یادگیری زبان اسپانیایی جهت مهاجرت تحصیلی یا کاری هستند بسیار مفید می باشد. اگر قصد خرید کتاب زبان اسپانیایی را دارید به شما کتاب Suena را پیشنهاد می کنیم زیرا جزو بهترین و کاملترین منابع آموزشی به شمار می رود.

3- کتاب en USO

اگر به سطح قابل قبولی از یادگیری زبان اسپانیایی دست پیدا نمودید و می خواهید مهارت گرامر خود را تقویت کنید، بهترین گزینه کتاب en USO می باشد. با استفاده از این مجموعه کتاب که در چندین سطح تدوین شده است، با قواعد و ساختارهای دستوری زبان اسپانیایی به خوبی آشنا شده و تسلط خود را بر روی این مهارت افزایش می دهید.

طراحی این کتاب به گونه ای است که هم مناسب برای زبان‌آموزانی است که قصد یادگیری زبان اسپانیایی به صورت خودخوان را دارند و هم برای تدریس در کلاس مناسب است. همراه کتاب اصلی یک کتاب تمرین (کتاب کار) و لوح فشرده نیز به یادیگری بهتر شما کمک می کنند. در کتاب en USO به 22 موضوع گوناگون و پرکاربرد پرداخته شده و آزمونهایی برای ارزیابی سطح و سنجش میزان یادگیری زبان آموز در نظر گرفته شده است.

4- کتاب داستان های اسپانیایی

همیشه یکی از بهترین منابع برای اموزش زبان های خارجی کتاب های داستان می باشند. شما می توانید با مطالعه کتاب داستان های اسپانیایی، بیشتر با کاربرد واژگان و قواعد دستوری آشنا شوید و به تقویت مهارتهای خود بپردازید. خواندن داستان های متنوع با موضوعات جذاب می تواند تشویق کننده زبان آموزان باشد و به روند آموزش زبان اسپانیایی کمک شایانی نماید.

از بهترین کتاب های داستان زبان اسپانیایی می توان به Msterio en as Alpujarras، La chica de mar del plata، Dracula و Lola Lago اشاره نمود.

5- کتاب Learn to speak Spanish

اگر قصد دارید زبان اسپانیایی را در سطحی عمومی و غیر تخصصی یاد بگیرید، کتاب Learn to speak Spanish بهترین گزینه است. برخی افراد صرفا جهت علاقه شخصی و یا برای سفر به کشورهای اسپانیایی زبان به دنبال یادگیری زبان اسپانیایی هستند، از این رو داشتن یک دانش عمومی از این زبان برای آنها کفایت می کند. این کتاب به عنوان یکی از بهترین کتاب های آموزشی برای این افراد محسوب می شود و می توان با استفاده از آن تا سطح متوسط زبان اسپانیایی را فرا گرفت.

6- کتاب El Cronometro

اگر قصد خرید کتاب زبان اسپانیایی را دارید اما نمی دانید کدام کتاب بهترین منبع اموزشی است، به شما کتاب El Cronometro را معرفی می کنیم. این کتاب یکی از کاملترین کتابهای آموزش اسپانیایی به شمار می رود که براساس استانداردها و معیارهای اموزشی اروپا تدوین شده است.

زبان آموزان در هر رده سنی می توانند از اموزشات این کتاب استفاده کنند و به نتایج موفقیت امیزی دست پیدا نمایند. درس های این کتاب باعث افزایش مهارتهای مختلف زبان اسپانیایی شده و مطالعه آن به افرادی که به دنبال کسب نمره عالی در آزمون DELE هستند، توصیه می گردد؛ زیرا در کتاب El Cronometro تمرینات مختلف و نمونه سوالات آزمون DELE ارائه شده است.

اگر به دنبال خرید کتاب زبان اسپانیایی مناسب و با کیفیت هستید باید به سراغ مجموعه های معتبر بروید. یکی از بهترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات اموزشی و فروش کتاب‌های آموزش زبان اسپانیایی، زبانمهر می باشد. در حال حاضر فروشگاه اینترنتی زبانمهر کامل‌ترین بانک کتاب‌های زبان خارجه در ایران را دارد و شما می توانید انواع کتاب‌های آموزشی و داستان زبان اسپانیایی را با قیمتی مناسب به صورت اینترنتی از زبانمهر خریداری کنید.

مجموعه زبانمهر با در اختیار داشتن دانش و پشتکار نسل نوین، پرسنلی جوان و مجرب و دانش آموخته با بهره‌مندی از توان فنی و ظرفیت‌های موجود، بستری مناسب برای تبادل اندیشه و همکاری با شما سروران گرانقدر را فراهم نموده و همواره آرزو و خواسته قلبی ما بهترین کیفیت، نازلترین قیمت و تخفیف استثنایی در تولید و خدمت رسانی به جامعه علمی و دانشگاهی کشور عزیز ایران بوده و هست.