انتشارات زبانمهر، با توجه به نیاز زبان آموزان، بهترین کتاب‌ آموزش زبان انگلیسی را در حوزه های مختلف آماده و با نازلترین قیمت و سریعترین حالت ممکن در اختیار دوست داران کتاب زبان انگلیسی قرار داده است. شما دوستان عزیز، می توانید بهترین منابع آموزش زبان انگلیسی را در لیست زیر مشاهده و نسبت به تهیه آنها اقدام نمائید.

کتاب زبان انگلیسی تا 50% تخفیف ❤️
ارسال پرسرعت اکسپرس
کتاب زبان انگلیسی تا 50% تخفیف ❤️
ارسال سریع با پیک موتوری
کتاب زبان انگلیسی تا 50% تخفیف ❤️
ضمانت کیفیت ارسال
کتاب زبان انگلیسی تا 50% تخفیف ❤️
بهترین کیفیت چاپ
اگر کتاب خاصی مد نظر شما هست می‌توانید در باکس زیر جستجو کنید
سوالات متداول و اطلاعات تکمیلی

چرا کتاب زبان انگلیسی بخریم؟

امروزه ضرورت یادگیری زبان انگلیسی بر همگان به اثبات رسیده، زبانی که زبان اول و مادری بیش از 380 میلیون نفر از مردم سراسر دنیا و زبان اول علوم سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و روابط بین الملل است. خلاصه مطلب، زبان انگلیسی زبان علم روز است. اولین گزینه برای یادگیری این زبان، کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی است. منابعی که گستردگی آنها به حدی است که تقریباً تمامی سلیقه ها و سبک های یادگیری را پاسخ می دهد.

خرید کتاب زبان انگلیسی یکی از مسائل مهم برای علاقه مندان به یادگیری این زبان محسوب می‌شود. بسیاری از افراد به دلایل مختلفی مانند پیشرفت و ارتقا شغلی و تحصیلی، مهاجرت و … نیاز به فراگیری زبان انگلیسی دارند. از این رو در کلاس‌های آموزشگاهی و یا خصوصی شرکت می‌کنند. برخی دیگر نیز به صورت خودآموز قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند. هر روش فراگیری زبان انگلیسی نیازمند کتاب‌های مناسب است، از این رو خرید بهترین کتاب اهمیت ویژه‌ای دارد. شما می‌توانید با خرید بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی به درستی این زبان بین المللی را فرا بگیرید.

به دلیل تنوع زیاد کتاب های زبان انگلیسی، انتخاب بهترین کتاب ممکن است برای زبان آموزان امری دشوار و پیچیده به نظر برسد. در این مقاله از مجموعه زبانمهر قصد داریم خرید کتاب زبان انگلیسی را بررسی نموده و کاربردی‌ترین کتاب‌ها در این زمینه را به شما معرفی کنیم. اگر شما هم به یادگیری زبان انگلیسی علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتها همراه ما باشید.

کتاب‌های آموزشی جزو ملزومات یادگیری زبان انگلیسی محسوب می‌شوند و بدون آنها نمی‌توان به پیشرفت‌های لازم دست پیدا کرد. انواع کتاب زبان با سطح و درجات مختلف و نحوه آموزش متفاوت وجود دارد که شما باید با توجه به سطح دانش و هدف خود یک یا چند کتاب را انتخاب کنید. انتخاب و خرید کتاب مناسب می‌تواند تاثیرات زیادی در روند یادگیری شما داشته باشد. اگر کتابی که تهیه می‌کنید از کیفیت لازم برخوردار نباشد آموزش شما تحت تاثیر قرار گرفته و ممکن است از همان ابتدا موارد و موضوعاتی را به اشتباه فرا بگیرید و در آینده با مشکلاتی مواجه شوید.

کتاب های زبان انگلیسی به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند. در یک سری از کتاب‌ها تمام مهارت‌ها مانند گرامر، واژگان، مکالمه و … به افراد آموزش داده می‌شوند. در دسته دیگر کتاب ها زبان انگلیسی، هر کتاب مختص به آموزش یک مهارت است. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود، خرید انواع کتاب های زبان را به صورت حضوری و یا اینترنتی از مجموعه زبانمهر تجربه کنید.

1- کتاب های اصلی آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه‌های زبان معمولا از این نوع کتاب‌ها استفاده می‌کنند. کتاب‌های اصلی آموزشی که با نام Course Book شناخته می‌شوند، دارای سطوح مختلفی هستند و برای همه سنین مناسب می‌باشند. اگر می‌خواهید زبان را به صورت کاملا ساده و روان و از پایه فرا بگیرید، می‌توانید به سراغ مجموعه کتاب‌های Top Notch، American File، Let’s Go و Touchstone بروید. این کتاب‌ها از روش‌های آموزشی بسیار جذاب و کاربردی استفاده نموده و دارای درجه بندی هستند.

2- کتاب های آموزش موضوعی زبان انگلیسی

نوع دیگر از کتاب های زبان انگلیسی کتاب‌هایی هستند که تمرکز بر آموزش یک مورد خاص دارند. برای مثال کسانی که به دنبال تقویت مهارت گرامری خود هستند و می‌خواهند دستور زبان و ساختار و قواعد زبان انگلیسی را به خوبی فرا بگیرند، می‌توانند به سراغ کتاب‌های آموزش گرامر بروند. همچنین کتاب‌های آموزش واژگان و آموزش اصطلاحات نیز از این دسته می‌باشند. در این کتاب‌ها به صورت تخصصی به موضوع مورد نظر پرداخته شده و نوع آموزش آن کمی متفاوت‌تر از کتاب‌های اصلی است.

این کتاب‌ها نیز دارای سطح بندی بوده و زبان آموزان با توجه به نوع نیاز و سطح دانش خود از زبان انگلیسی می‌توانند آنها را خریداری کنند. برای هر کدام از مهارت‌های زبان انگلیسی چندین کتاب برتر آموزشی موجود است که جزو بهترین کتاب‌های آموزشی محسوب می‌شوند.

واژگان ابزارهای ارتباطی هر زبانی هستند، از این رو یادگیری آنها اهمیت زیادی دارد. شما می‌توانید با استفاده از کتاب‌های اختصاصی آموزش واژگان، سطح دانش خود از زبان انگلیسی را بالا ببرید. این کتاب‌ها باعث می‌شوند لغات کاربردی متنوعی را به راحتی یاد بگیرید.

برخی از این کتاب‌ها برای زبان آموزانی که قصد دارند نمره قابل قبولی در آزمون‌های بین المللی تافل و آیلتس کسب کنند، بهترین منبع آموزشی محسوب می‌گردند. از مهمترین کتاب های آموزش واژگان انگلیسی می‌توان موارد زیر را معرفی نمود:

 • Oxford Picture Dictionary
 • ESSENTIAL Word for the TOEFL
 • English Vocabulary In Use
 • 504 Absolutely Essential Words
 • Word Power Made Easy
 • Words You Need To Know 1100
 • 4000 Essential English Words
 • Oxford Word Skill

گرامر یا همان دستور زبان شامل قواعد و ساختارهای اصلی زبان انگلیسی است. یادگیری گرامر یکی از مهمترین بخش‌های فراگیری زبان انگلیسی به شمار می‌رود. زیرا در صورت تسلط بر گرامر می‌توانید به خوبی مکالمه کنید و نگارش متن به زبان انگلیسی را به راحتی و بدون اشتباه انجام دهید.

مهارت‌های مکالمه و نوشتن در آزمون‌های آیلتس و تافل از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و کسب نمرات عالی در این دو بخش می‌تواند بر روی نمره نهایی تاثیرات بسیار زیادی بگذارد. از این رو خرید کتاب زبان انگلیسی که گرامر را به صورت تخصصی و ریزبینانه و بهمراه جزئیات آموزش می‌دهد، به شرکت کنندگان در این آزمون توصیه می‌گردد.

بهترین کتاب های آموزش گرامر انگلیسی شامل موارد زیر می‌باشند:

 • English Grammar Azar
 • English Grammar in Use
 • Cambridge Grammar for IELTS
 • Natural Grammar
 • Oxford Practice Grammar
 • Oxford English Grammar Course
 • Longman student Grammar of spoken and written English

یکی دیگر از روش‌های تقویت زبان انگلیسی که تاثیرات مثبتی خواهد داشت، مطالعه داستان‌های متنوع نوشته شده به زبان انگلیسی می‌باشد. به طور کلی خواندن مهارت مهمی در یادگیری زبان انگلیسی است و شما می‌توانید با مطالعه کتاب‌های داستان و رمان‌های نوشته شده به زبان انگلیسی، مهارت‌های مختلفی را تقویت کنید.

هنگامی که یک داستان می‌خوانید علاوه بر یادگیری لغات جدید، با نحوه به کار گیری آنها در متن و جملات نیز آشنا می‌شوید. داستان خواندن یکی از بهترین راه‌های آموزش گرامر نیز محسوب می‌شود؛ زیرا شما با مثال‌های متعددی در متن داستان مواجه می‌شوید و با استفاده از آنها بهتر قواعد و دستور زبان را فرا می‌گیرید. با این کار سرعت یادگیری شما بیشتر می‌شود و این موضوع در پیشرفت شما بسیار موثر است. کتاب‌های داستان انگلیسی در سطح و درجه بندی‌های متفاوت منتشر شده‌اند که هر شخص با توجه به سطح دانش خود می‌تواند آنها را تهیه کند.

زبانمهر یکی از مجموعه‌های باسابقه در زمینه آموزش و ارائه خدمات مختلف آموزشی زبان‌های خارجی می‌باشد. مجموعه زبانمهر جهت تسهیل یادگیری زبان و ترویج فرهنگ کتابخوانی، انواع کتاب‌های آموزشی به روز و با کیفیت را به زبان آموزان عرضه می‌کند. محصولات زبانمهر شامل کتاب‌های اصلی آموزش زبان انگلیسی، کتاب‌های آموزشی موضوعی، رمان‌ها، داستان‌ها، کتاب‌های خود آموز، کتاب‌های ادبی، کتاب‌های تمرینی و همچنین کتاب‌های کاربردی مناسب برای آزمون‌های بین المللی می‌شود.

شما می‌توانید انواع کتاب زبان را در دسته بندی‌های متفاوت به صورت حضوری و یا اینترنتی از زبانمهر خریداری کنید. در حال حاضر فروشگاه اینترنتی زبانمهر کامل‌ترین بانک کتاب‌های زبان خارجه در ایران را دارد. از دیگر مزایای مهم خرید کتاب زبان انگلیسی از مجموعه زبانمهر می‌توان به ارسال سریع و به موقع، ارائه کتاب‌ها با کیفیتی بالا و قیمتی کاملا مناسب اشاره نمود. همچنین می‌توانید چندین کتاب رمان، داستان و یا ادبی را که از نویسندگان معروف دنیا هستند، به صورت پک‌های مخصوص و ویژه به شکل یکجا با قیمتی بسیار شگفت انگیز از زبانمهر خریداری کنید.

مجموعه زبانمهر با در اختیار داشتن دانش و پشتکار نسل نوین، پرسنلی جوان و مجرب و دانش آموخته با بهره‌مندی از توان فنی و ظرفیت‌های موجود، بستری مناسب برای تبادل اندیشه و همکاری با شما سروران گرانقدر را فراهم نموده و همواره آرزو و خواسته قلبی ما بهترین کیفیت، نازلترین قیمت و تخفیف استثنایی در تولید و خدمت رسانی به جامعه علمی و دانشگاهی کشور عزیز ایران بوده و هست.