کتاب Grammar in Use با 50%تخفیف + دانلود PDF

مجموعه کتاب Grammar In Use با دو لهجه American و English در 3 سطح Basic، Intermediate و Advance طراحی و منتشر شده است.

پیشنهاد های شگفت انگیز
پیشنهاد ویژه!
خرید مجموعه کتاب‌های English Grammar in Use با 60% تخفیف ویژه
پیشنهاد های شگفت انگیز
پیشنهاد ویژه!
خرید مجموعه کتاب‌های American Grammar In Use با 60% تخفیف ویژه
کتاب Grammar in Use با 50%تخفیف ❤️ + دانلود PDF
ارسال پرسرعت اکسپرس
کتاب Grammar in Use با 50%تخفیف ❤️ + دانلود PDF
ارسال سریع با پیک موتوری
کتاب Grammar in Use با 50%تخفیف ❤️ + دانلود PDF
ضمانت کیفیت ارسال
کتاب Grammar in Use با 50%تخفیف ❤️ + دانلود PDF
بهترین کیفیت چاپ
بله، در همین صفحه امکان دانلود PDF کتاب‌ها وجود دارد.
این مجموعه برای گروه سنی بزرگسالان و سطح پایه تا پیشرفته طراحی شده است.
بله. امکان مطالعه این مجموعه به صورت خودآموز هم وجود دارد.

معرفی مجموعه کتاب Grammar In Use

مجموعه کتاب Grammar in Use جزو بهترین منابع آموزش دستور زبان انگلیسی محسوب می شوند که توسط ریموند مورفی نوشته شده و انتشارات کمبریج آنها را منتشر نموده است. این کتاب ها در سطوح مختلف مبتدی، متوسطه و پیشرفته تمام نکات گرامر و قواعد دستوری زبان انگلیسی را با بهترین شیوه ها و متدهای آموزشی ارائه می دهند. همراه این مجموعه کتاب یک لوح فشرده نیز ارائه می شود که شامل آزمون های متنوع، تمرین های تکمیلی و بازی ها و سرگرمی های آموزشی است.

علاوه بر اینکه می توان از مجموعه کتاب گرامر این یوز در کلاس های آموزش زبان استفاده نمود، می توان آنها را برای یادگیری خودآموز نیز به کار گرفت. این مجموعه کتاب برای افرادی که قصد دارند در آزمون های بین المللی زبان انگلیسی مانند آیلتس و تافل نمره خوبی کسب کنند، گزینه ایده آلی محسوب می شود. زبان آموزان می توانند با مطالعه کتاب Grammar in Use گرامر خود را تقویت نموده و در نتیجه در مهارتهای مختلف مخصوصا نوشتن به سطوح بالایی دست پیدا کنند.

این مجموعه هم مانند کتاب Understanding and using English Grammar 5th Edition از انتشارات بتی آذر، به همراه فایل صوتی متن های کتاب و نرم‌افزار مخصوص عرضه می شود و به شما این امکان را می دهد که در هر زمان و مکانی به مطالعه دروس و ارتقا مهارت های زبانی خود بپردازید.

ویژگی‌های کتاب‌ Grammar in Use

کتاب Grammar in Use (گرامر این یوز)
کتاب Grammar in Use (گرامر این یوز) سطح: Essential و Intermediate و Advance

اعتبار بالا: مجموعه کتاب هایEnglish Grammar In Use یکی از پرفروش ترین و محبوبترین کتاب های آموزش گرامر زبان انگلیسی جهان است و بسیاری از آموزشگاه های زبان در سراسر کشور از این مجموعه برای آموزش گرامر استفاده می کنند.

آماده سازی برای آزمون های مختلف: این مجموعه را می توان به عنوان یکی از منابع آزمون آیلتس و تافل در نظر گرفت و مطالعه آن برای افرادی که قصد دارند مهارت های نگارشی و گرامری خود را تقویت کنند، بسیار مفید است.

جذابیت بصری: این کتاب با استفاده از صحافی و صفحه آرایی زیبا و مدرن یک تجربه بصری لذت بخش و جذاب را برای شما مهیا می کند.

بروز بودن: این کتاب با ویرایش جملات و تمرین های خود، آنها را با سبک جدید زندگی و تکنولوژی متناسب نموده است تا اطلاعات آن برای زبان آموزان کاربردی و جذاب باشد.

فایل صوتی: با استفاده از فایل صوتی کتاب انگلیش گرامر این یوز شما می توانید مطالب را در هر زمانی به آسانی و به سرعت مرور کنید و ضمن آموزش نکات گرامری، مهارت لیسنینگ خود را نیز ارتقا بخشید.

فایل صوتی کتاب پیشرو با لهجه بریتیش بوده و برای آمادگی آزمون های رسمی زبان، مانند آزمون آیلتس و… مفید است.

پک کامل آموزشی: این مجموعه آموزشی شامل فایل صوتی کتاب انگلیش گرامر این یوز و نرم‌افزار مخصوص است. این مجموعه به شما کمک می کند تا مهارت های دستور زبان، نوشتاری، تلفظ و شنوایی خود را تقویت کنید.

نسخه چاپی با پاسخ و بدون پاسخ: نسخه بدون پاسخ برای تدریس در کلاس هایی که معلمان نمی خواهند شاگردانشان به پاسخ سوالات دسترسی داشته باشند، مناسب است.

نسخه با پاسخ این مجموعه یک خودآموز گرامر زبان انگلیسی برجسته و کارآمد است و می تواند به شما کمک کند تا در هزینه های آموزشی خود صرفه جویی نمایید.

ساختار و سرفصل های کتاب Grammar in Use

مجموعه کتاب Grammar in Use از یک ساختار کلی برخوردار بوده و دارای سرفصل های مشابهی هستند و تنها مطالب و سطح آنها متفاوت است.

درس های کتاب گرامر این یوز

بخش اصلی کتاب مربوط به دروس مختلف است. این درس ها طی فصول و بخش های جداگانه ارائه شده اند که در هر کدام نکات گرامری به بهترین شکل آموزش داده می شوند. بعد از درس تمریناتی نیز برای تثبیت یادگیری بیشتر قرار داده شده که بسیار متنوع و کاربردی می باشند.

ضمائم کتاب Grammar in Use

سرفصل دوم مجموعه کتاب های Grammar in Use راجع ضمیمه ها با موضوعات مختلف است که برخی از آنها عبارتند از:

  • قواعد افعال معلوم و مجهول
  • کوتاه کردن افعال
  • دسته بندی افعال بی قاعده
  • افعال چند قسمتی
  • افعال گذشته، حال و آینده

تمرین های تکمیلی کتاب Grammar in Use

بخش سوم کتاب به تمرینات مختلف و تکمیلی اختصاص دارد. در این سرفصل مجموعه ای از تمارین تکمیلی مرتبط با دروس ارائه شده قرار دارد که به صورت ترکیبی می باشند. حل این مسائل و تمرینات در یادگیری دستور زبان انگلیسی تاثیر بسزایی دارند.

راهنمای مطالعه کتاب گرامر این یوز

در این بخش زبان آموزان می توانند نقاط ضعف خود در گرامر را بیابند و با حل سوالات مختلف اشکلات را برطرف نمایند. درواقع تعداد زیادی سوال از تمامی موضوعات ارائه شده در کتاب در این بخش قرار داده شده است.

پاسخنامه کتاب Grammar in Use

سرفصل آخر این مجموعه کتاب به پاسخنامه کامل تمرین های دروس، تمرین های تکمیلی و سوالات بخش راهنمای مطالعه اختصاص دارد.

معرفی سطح‌های آموزشی مجموعه English Grammar In Use

کتاب Basic Grammar in Use Fourth Edition
کتاب Grammar in Use سطح Basic

Essential Grammar in use

اسنشیال این یوز سطح مبتدی مجموعه کتاب های American grammar In Use  را تشکیل می دهد. این کتاب برای زبان آموزان مبتدی با سطح A1 تا B1 مناسب است.

برای مشاهده اطلاعات دقیق تر در مورد کتاب Essential Grammar in use Basic لهجه امریکن و خرید اینترنتی با تخفیف ویژه فروشگاه زبان مهر کلیک نمایید.

English Grammar In Use Fifth Edition Intermediate

دومین سطح مجموعه کتاب های English Grammar In Use ویرایش پنجم را تشکیل می دهد. و شامل سطح B1 تا B2 می باشد. این کتاب برای زبان آموزان با سطح متوسط مناسب است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش کتاب English Grammar In Use Fifth Edition Intermediate با لهجه امریکن و English Grammar In Use Fifth Edition Intermediate با لهجه بریتیش کلیک کنی.

کتاب American Grammar in Use Intermediate
کتاب Grammar in Use سطح Intermediate
کتاب Advanced Grammar in Use
کتاب Grammar in Use سطح Advanced

English Grammar In Use Fifth Edition Advance

انگلیش گرامر این یوز ادونس سطح پیشرفته مجموعه کتاب های English Grammar In Use  را تشکیل می دهد و سطح C1 تا C2 را پوشش می دهد.

مباحث این کتاب کمی پیچیده تر و پیشرفته تر است و برای مطالعه آن باید کمی بیشتر وقت صرف کنید.

ولی با مطالعه و آموختن مطالب کتاب انگلیش گرامر این یوز ادونس می توانید خود را برای قبولی در آزمون های معتبر زبان انگلیسی مانند آیلتس و تافل آماده کنید.

ناگفته نماند که این کتاب تنها کتاب مجموعه گرامر این یوز است که بین هر دو لهجه بریتیش و امریکن مشترک می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی کتاب English Grammar In Use Fifth Edition Advance کلیک کنید.

نحوه مطالعه کتاب grammar In Use

در مجموعه کتاب های grammar In Use با استفاده از جملات و مثال های واضح و صریح قوانین دستور زبان انگلیسی را به راحتی به شما می آموزد. هر کتاب از این مجموعه از 42 فصل با موضوعات متنوع تشکیل شده است. نحوه مطالعه کتاب های American grammar In Use بسیار آسان و ساده است.

ابتدا مثال های ذکر شده را مطالعه کنید، سپس به سوالات پاسخ دهید. در بخش پایانی کتاب قسمت Study Guide قرار دارد که به شما کمک می کند تا تسلط خود را بر مطالب کتاب افزایش دهید. در انتهای کتاب پاسخ صحیح تمام تمرین ها آورده شده است. با کمک این قسمت شما می توانید اشتباهات خود را شناسایی و برطرف کنید. با گوش دادن به فایل صوتی کتاب انگلیش گرامر این یوز در هر زمانی که مایل هستید، می توانید به راحتی و با سرعت مطالب کتاب را مرور کرده و مهارت گرامر و لیسینینگ خود را بطور همزمان ارتقا ببخشید.

درباره ریموند مورفی

ریموند مورفی از نویسندگان نام آشنا در زمینه آموزش زبان است و تاکنون چندین جلد کتاب آموزشی پرفروش و محبوب را به رشته تحریر درآورده است.

وی حدود 17 سال مدرس زبان انگلیسی در دانشگاه های مختلف کشور آلمان و انگلستان بوده است.

خلاقیت و تسلط ریموند مورفی به آموزش زبان انگلیسی، انتشارات معتبر و خوش آوازه کمبریج را بر آن داشت که پرفروش ترین کتاب خودآموز گرامر را طی یک همکاری طولانی مدت با این نویسنده چاپ و منتشر نماید.

مجموعه کتاب های انگلیش گرامر این یوز تاکنون 5 بار توسط ریموند مورفی ویرایش شده است و عنوان پرفروش ترین کتاب خودآموز گرامر زبان انگلیسی را در سالیان گذشته از آن خود کرده است.

4 دیدگاه برای “کتاب Grammar in Use با 50%تخفیف ❤️ + دانلود PDF”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *