تا به حال آرزو کرده اید که ای کاش می‌شد، زبان آلمانی را با خواندن کتاب زبان آلمانی آموخت؟ خواندن کتاب، یکی از با ارزش ترین فعالیت ها در یادگیری زبان است. بهترین کتاب‌های زبان آلمانی را می‌توانید با با تخفیف ویژه از این صفحه تهیه نمائید.

کتاب زبان آلمانی
کتاب زبان آلمانی تا 50% تخفیف ❤️
ارسال پرسرعت اکسپرس
کتاب زبان آلمانی تا 50% تخفیف ❤️
ارسال سریع با پیک موتوری
کتاب زبان آلمانی تا 50% تخفیف ❤️
ضمانت کیفیت ارسال
کتاب زبان آلمانی تا 50% تخفیف ❤️
بهترین کیفیت چاپ
اگر کتاب خاصی مد نظر شما هست می‌توانید در باکس زیر جستجو کنید
سوالات متداول و اطلاعات تکمیلی

چرا کتاب زبان آلمانی بخریم؟

خرید کتاب زبان آلمانی برای کسانی که می‌خواهند این زبان سخت اما کاربردی را فرا بگیرند، امری حیاتی و لازم به شمار می‌رود. زبان آلمانی از پیچیدگی‌ها و قواعد خاصی برخوردار است که یادگیری آنها مستلزم داشتن بهترین منابع آموزشی است. آلمان یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا و قطب صنعتی، اقتصادی و آموزشی اروپا است. از این رو افراد زیادی علاقه‌مند به ادامه تحصیل، کار و به طور کلی زندگی در آلمان می‌باشند. آلمانی زبان سختی است اما می‌توانید آن را با استفاده از کتاب‌های استاندارد به خوبی فرا بگیرید. شاید برایتان این سوالات پیش آید که بهترین کتاب آموزش زبان آلمانی کدام است؟ روش خودآموز بهتر است یا شرکت در کلاس‌های زبان آلمانی؟ برای شروع یادگیری کتاب گرامر بخوانیم یا واژگان؟
اگر قصد دارید برای مهاجرت و یا صرفا علاقه شخصی زبان آلمانی را یاد بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب همراه زبانمهر باشید. قصد داریم بهترین و مناسب‌ترین کتاب های آموزش زبان آلمانی را به شما زبان آموزان عزیز معرفی کنیم.

آلمانی زبانی از خانواده زبان‌های هند و اروپایی است که از نظر ریشه شباهت زیادی با زبان‌های هلندی و انگلیسی دارد. آلمانی جزو مهمترین زبان‌های دنیا و زبان مادری 95 میلیون نفر در سراسر جهان می‌باشد که بیشتر در اروپای مرکزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به سبب تعداد زیاد مقالات نوشته شده به زبان آلمانی، این زبان به عنوان دومین زبان علمی جهان نیز شناخته می‌شود.
زبان آلمانی در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن اشتاین، لوکزامبورگ، بلژیک، دانمارک و چندین کشور دیگر به عنوان زبان رسمی یا یکی از زبان‌های رسمی می‌باشد. این زبان دارای گویش‌های متعددی است که دو گویش اصلی آن آلمانی بالا و آلمانی پایین هستند.

برای کسب بهترین نتایج در آموزش زبان آلمانی باید بهترین منابع و کتاب‌ها را بشناسید و تهیه کنید. انتخاب مناسب‌ترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی می‌تواند تا حد زیادی موفقیت شما را تضمین کند. اگر خرید کتاب زبان آلمانی را به درستی انجام دهید و کتاب استانداردی تهیه کنید، می‌توانید فضای یک کلاس درس را برای خود شبیه سازی نمایید.
کتاب‌های آموزشی مختلفی در سطوح متفاوت برای آموزش زبان آلمانی تدوین شده‌اند که می‌توانید از آنها در کلاس‌های آموزشی و یا به صورت خودآموز استفاده کنید. یک نکته مهم برای خرید کتاب زبان آلمانی توجه به سطح کتاب است. شما باید کتابی مناسب با سطح دانش خود از زبان آلمانی را تهیه کنید. اگر در ابتدای راه یادگیری این زبان هستید، بهتر است از اساتید و مدرسان حرفه‌ای راهنمایی‌های لازم را جهت خرید بهترین کتاب دریافت کنید. این کتاب‌ها معمولا همه مهارت‌های مورد نیاز برای یادگیری زبان آلمانی را به خوبی آموزش داده و از متد آموزشی اصولی برخوردار می‌باشند.

کتاب های آموزش زبان آلمانی دارای سطوح مختلف مبتدی، متوسط و پیشرفته هستند. این کتاب‌ها منابع آموزشی تایید شده توسط مدرسان و اساتید مختلف بوده و دارای دروس و تمرینات متنوع می‌باشند. اگر به تازگی قدم در راه یادگیری زبان آلمانی گذاشته‌اید، بهتر است کتاب‌هایی را انتخاب کنید که با روشی ساده و کاربردی نکات و موارد مختلف این زبان را ارائه می‌دهند. انواع کتاب زبان آلمانی شامل کتاب‌های جامع و اصلی، کتاب‌های آموزش واژگان، کتاب‌های مکالمه، گرامر و … می‌باشند. از بهترین کتاب های زبان آلمانی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1. کتاب Menschen

مجموعه کتاب‌های Menschen را می‌توان بهترین و معتبرترین منبع آموزش زبان آلمانی دانست. این مجموعه از سطح مبتدی تا پیشرفته را در برگرفته و توسط سفارت آلمان و کارشناسان حوزه آموزش زبان تایید شده است. آموزشگاه‌های مختلف زبان نیز از مجموعه کتاب‌های Menschen برای آموزش آلمانی به زبان آموزان استفاده می‌کنند. همچنین شما می‌توانید به صورت خودآموز نیز از این منبع بهره ببرید.
کتاب Menschen از جدیدترین استانداردها برای آموزش زبان آلمانی برخوردار است و از مزیت‌های بزرگ آن کاربردی بودن را می‌توان نام برد. دروس مختلفی در این کتاب ارائه شده که می‌توانند تمام مهارت‌های مورد نیاز مانند مکالمه، خواندن، نگارش، دستور زبان و … را به خوبی آموزش دهند. با استفاده از تمرینات ارائه شده در مجموعه کتاب‌های Menschen نیز می‌توانید میزان یادگیری خود را ارزیابی کنید.

2. کتاب Team Deutsch

یکی دیگر از بهترین کتاب های آموزش زبان آلمانی کتاب Team Deutsch است. این کتاب منبع آموزشی مناسبی برای نوجوانان محسوب می‌شود و موضوعات مورد علاقه این گروه سنی را به صورت کاربردی ارائه می‌دهد. کتاب Team Deutsch شامل واژه آموزی، ساختارها و قواعد دستور زبان و تمرینات مختلف آوایی و تلفظ می‌باشد.

3- کتاب Basic German Vocabulary

اگر قصد دارید واژگان پرکاربرد زبان آلمانی را به خوبی فرا بگیرید، می‌توانید از این کتاب استفاده کنید. این کتاب مخصوص سطوح مبتدی و متوسط بوده و با استفاده از جمله بندی‌های متنوع 4000 کلمه و لغت ضروری زبان آلمانی را آموزش می‌دهد. از مزایای کتاب Basic German Vocabulary می‌توان به تنوع بالای دروس، لغات کاربردی و بررسی آنها از نظر دستور زبان و معنا در جمله اشاره نمود.

4- کتاب Schritte

این کتاب نیز یکی دیگر از بهترین کتاب‌ها در زمینه آموزش زبان آلمانی محسوب می‌شود. زبان آموزان با استفاده از کتاب Schritte می‌توانند مهارت‌های مکالمه، شنیداری و درک مطلب را به خوبی فرا بگیرند. این مجموعه شامل کتاب کار و سی دی نیز می‌باشد و از تمرینات متنوع و بسیار مفیدی برخوردار است.

5- کتاب Meine allerersten 1000 Wörter

اگر به دنبال یک فرهنگ لغت خاص و جذاب برای یادگیری لغات متنوع آلمانی هستید به شما این کتاب را پیشنهاد می‌کنیم. کتاب Meine allerersten 1000 Wörter با استفاده از تصاویر رنگارنگ باعث می‌شود واژگان به خوبی در ذهن زبان آموز باقی بمانند. این کتاب آموزشی دارای بیش از 1000 لغت پراستفاده و کاربردی زبان آلمانی است و می‌تواند برای کودکان و حتی بزرگسالان بسیار مفید واقع شود.

6- کتاب داستان‌های آلمانی

کتاب‌های داستان نوشته شده به زبان آلمانی را نیز می‌توان از بهترین منابع آموزشی در نظر گرفت. داستان‌ها به نوعی مکمل کتاب‌های آموزشی محسوب می‌شوند و زبان آموزان می‌توانند با خواندن آنها علاوه بر آشنایی با کلمات، جملات و قواعد دستوری، میزان یادگیری و سطح دانش خود از زبان آلمانی را ارزیابی کنند.

همانطور که گفته شد کتاب‌های متعددی برای آموزش زبان آلمانی در بازار موجود است که توسط فروشگاه‌های مختلف ارائه می‌شوند. بهتر است برای خرید کتاب زبان آلمانی به مجموعه‌های معتبر مراجعه کنید تا خیالتان از بابت اصل بودن کتاب، کیفیت چاپ، قیمت و موارد دیگر راحت باشد. یکی از مجموعه‌های معتبر در زمینه ارائه کتاب‌های زبان‌های خارجی، مجموعه زبانمهر می‌باشد.

در حال حاضر فروشگاه اینترنتی زبانمهر کامل‌ترین بانک کتاب‌ زبان خارجه در ایران را دارد. شما می‌توانید انواع کتاب زبان آلمانی را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی از سایت زبانمهر تهیه کنید. مجموعه زبانمهر با در اختیار داشتن دانش و پشتکار نسل نوین، پرسنلی جوان و مجرب و دانش آموخته با بهره‌مندی از توان فنی و ظرفیت‌های موجود، بستری مناسب برای تبادل اندیشه و همکاری با شما سروران گرانقدر را فراهم نموده و همواره آرزو و خواسته قلبی ما بهترین کیفیت، نازلترین قیمت و تخفیف استثنایی در تولید و خدمت رسانی به جامعه علمی و دانشگاهی کشور عزیز ایران بوده و هست.