مجموعه کتاب های Family and Friends British

کتاب Family and Friends ویرایش دوم

کتاب Family and Friends بهترین و محبوبترین منبع آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 7 تا 12 سال است که توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد تهیه و تالیف شده است. مجموعه کتاب فمیلی فرندز شامل 7 سطح (از مبتدی تا پیشرفته) در دو نسخه امریکن و بریتیش میشود که تمامی مهارتهای زبانی از جمله Speaking، Writing، Reading و Listening را پوشش داده است.

کتاب American Family and Friends ویرایش دوم

کتاب British Family and Friends ویرایش دوم

کتاب British Family and Friends ویرایش دوم

داستان های کوتاه Family and Friends 1

فلش کارت Family and Friends

کتاب Family and Friends Alphabet Book

کتاب American Family and Friends Teachers book ویرایش دوم

پک آموزشی American Family and Friends ویرایش دوم

یکی از مهارت هایی که در این کتاب به کودکان آموزش داده میشود مهارت لیسنینگ است. در کتاب American family and friends فایل صوتی به لهجه آمریکایی است و در کتاب British Family and Friends کودکان با لهجه بریتیش آشنا میشوند. 

بله، در همین صفحه امکان دانلود PDF کتاب‌ها وجود دارد.

این مجموعه کتاب برای گروه سنی کودکان 7 تا 12 سال و سطح پایه تا نیمه متوسط طراحی شده است.

کتاب استارتر در 2 ترم آموزش داده میشود اما کتاب های دیگر این مجموعه، هر کدام در 4 ترم تدریس میشوند. 

معرفی مجموعه کتاب‌ Family and Friends

کتاب Family and Friends که به  فارسی مجموعه کتاب فمیلی اند فرندز نامیده میشود، یک مجموعه 7 سطحی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان 7 تا 12 سال است. کتاب فمیلی فرندز در سطح 1 تا 6 با دو لهجه بریتیش و امریکن با عنوان American Family and Friends و British Family and Friends منتشر شده است که انتخاب لهجه معمولاً بر اساس ترجیح یا نیاز شخصی کودکان انجام می‌شود. برای سطح استارتر لهجه تعیین نشده است تا کودکان ابتدا با الفبا و واژگان ساده زبان انگلیسی آشنا شوند.

یکی از دلایل محبوبیت کتاب فمیلی فرندز، روش تدریس واضح و جذاب آن است که یادگیری زبان انگلیسی را برای کودکان ساده و قابل درک می‌کند. از ویژگی‌های برجسته این مجموعه می‌توان به استفاده از تصاویر زیبا، داستان‌های جذاب، موسیقی و شعر در فرآیند آموزش اشاره کرد که این عناصر هر کودکی را به خود جذب می‌کنند.

برای آشنایی بیشتر با محصولات Family and Friends و ویژگی های این سری کتاب محبوب، با زبانمهر همراه باشید.

خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF

محصولات کتاب‌ فمیلی فرندز

کتاب اصلی فمیلی اند فرندز به صورت بسیار تخصصی و اصولی تدوین شده و برای کودکانی که تازه شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده‌اند، مناسب است. این کتاب شامل بخشی به نام “مقایسه فرهنگی” نیز می‌شود که در آن کودکان می‌توانند با آداب و رسوم کشورهای انگلیسی‌زبان آشنا شوند.

کتاب‌های داستان Family، از سطح 1 تا 6 با هم جمعاً 24 کتاب داستان دارند که به هر سطح 4 کتاب داستان تخصیص یافته است. این کتاب‌ها با توجه به گرامر و واژگانی که کودکان در کتاب اصلی یاد می‌گیرند، تنظیم شده‌اند. بسیاری از معلمان برای تقویت مهارت‌های خواندن و نوشتن زبان‌آموزان، به غیر از کتاب اصلی، توصیه می‌کنند که کتاب‌های داستان فمیلی فرندز را نیز تهیه کنند.

فلش‌کارت‌های Family شامل لغت‌ها و تصاویر مرتبط با آن‌ها هستند. هدف اصلی از این فلش‌کارت‌ها، جلب توجه کودکان با بازی و کمک گرفتن از حافظه تصویری در فرآیند یادگیری انگلیسی است.

کتاب معلم Family برای راهنمایی به معلمان و تشخیص پاسخ‌های صحیح تمرینات طراحی شده است. این کتاب‌ها به دبیران کمک می‌کنند تا به بهترین شکل ممکن به تدریس بپردازند.

کتاب‌های گرامر Grammar Friends شامل 6 سطح می‌شوند که برای سطوح 1 تا 6 طراحی شده‌اند. تصاویر و تمرینات جذاب این کتاب‌ها فرآیند یادگیری گرامر انگلیسی را برای کودکان جذاب‌تر می‌کنند.

سی دی آموزشی: همراه با کتاب‌ها اصلی، سی دی آموزشی ارائه می‌شود که به دانش‌آموزان در درک سریع‌تر و عمیق‌تر مطالب کمک می‌کند. این سی دی شامل فایل‌های صوتی مرتبط با بخش‌های مختلف کتاب و نمونه تلفظ صحیح کلمات و حروف است.

سطح بندی کتاب Family and Friends ویرایش دوم

فمیلی استارتر

کتاب Starter

کتاب استارتر فمیلی اند فرندز به منظور آموزش زبان انگلیسی به کودکان سطح مبتدی طراحی شده است. این کتاب شامل ۱۵ درس است و تمامی حروف الفبای انگلیسی، اعداد و رنگ‌ها را به کودکان آموزش می‌دهد. علاوه بر این، کودکان را با واژگان ساده‌ای مثل لوازم مدرسه، اعضای بدن، مشاغل، اسباب بازی‌ها، خانواده، غذاها و نوشیدنی‌ها و غیره، به شکلی ساده و کودکانه آشنا می‌سازد.
کتاب “فمیلی اند فرندز استارتر” شامل کتاب گرامر (Family Grammar)، کتاب داستان (Family Story Books) و کتاب خواندن و نوشتن (Family Reading & Writing) نمی‌شود. این کتاب‌ها در سطوح بالاتر به عنوان منابع کمک‌آموزشی برای کودکان در دسترس خواهند بود.

کتاب اول

این کتاب شامل 15 درس با موضوعات متنوع و جالب برای آموزش کلمات جدید و آشنایی افراد با حروف انگلیسی است. متن هر درس به گونهای طراحی شده است که با بیان داستانها و اشعار زیبا و کودکانه، نوآموزان را با محیط اطراف و مهارتهای اجتماعی مفید آشنا کند. هدف اصلی از بیان این داستانها در کتاب فمیلی اند فرندز 1، آموزش پرکاربردترین لغات انگلیسی و مباحث گرامری به دانش آموزان است که با رعایت اصول آموزشی انجام میشود.
صفحات رنگارنگ این کتاب و نحوه نگارش متون باعث میشود کودکان از خواندن آن تا حد امکان لذت ببرند. نحوه مطالعه این مجموعه بسیار ساده و آسان است.

فمیلی اند فرندز 1
کتاب فمیلی اند فرندز 2

کتاب‌ دوم

تمرکز اصلی این کتاب بر روی بهبود مهارت‌های گفتاری و نوشتاری زبان آموزان است، اما مطالعه آن باعث بهبود سایر مهارت‌های زبانی افراد مبتدی نیز می‌شود. در کتاب فمیلی فرندز 2، تمامی مباحث به شکل آهنگ، بازی‌های ساده و داستان‌های کوتاه و جذاب به زبان آموزان آموزش داده شده است.

این کتاب شامل ۱۵ درس با موضوعات متنوع و جالب می‌باشد. برای افزایش لذت زبان آموزان کودک از خواندن این کتاب، موضوعاتی که آنها دوست دارند مثل حیوانات، بازی‌ها، غذا و غیره به آنها ارائه شده است. نحوه خواندن کتاب دارای مراحل واضحی است و بسیار آسان می‌باشد.

کتاب سوم

این کتاب نسبت به سطوح قبلی، لغات و مباحث گرامری پیشرفته‌تری را به کودکان آموزش می‌دهد. در این کتاب، مباحثی همچون افعال باقاعده و بی‌قاعده، ضمایر ملکی، زمان حال ساده، زمان گذشته ساده، زمان حال استمراری، صفات تفضیلی و عالی، اسامی قابل‌شمارش و غیرقابل‌شمارش، صفات برتر و برترین و موارد مشابه به کودکان آموزش داده می‌شود.

مجموعه کتاب های فمیلی اند فرندز 3
مجموعه کتاب های family and Friends 4

کتاب چهارم

این سطح از کتاب، همانند کتاب‌های سطوح قبلی، از ۱۵ درس تشکیل شده است و به تمرین و تقویت دروسی که در کتاب‌های پیشین آموزش داده شده‌اند می‌پردازد. در این کتاب، زبان‌آموزان با زمان حال ساده و استمراری و تفاوت بین آن دو آشنا می‌شوند. همچنین با زمان‌های آینده، گذشته استمراری و زمان حال کامل نیز آشنا می‌شوند. به علاوه، مروری نیز بر روی ضمایر ملکی، افعال با قاعده و بی‌قاعده و زمان گذشته ساده و دیگر مباحث به صورت سوال و پاسخ ارائه می‌شود.

در انتهای کتاب فمیلی 4، زبان‌آموزان می‌توانند به مهارت کافی در ساختن جملات بلند و کوتاه و بیان نظرات، احساسات و نیازهای خود دست یابند. هدف اصلی این کتاب، تقویت مهارت‌های خواندن و مکالمه کودکان است.

کتاب‌ پنجم

این سطح به مباحث پیشرفته‌تری از لغات و گرامر زبان انگلیسی می‌پردازد. این کتاب شامل ۱۲ درس است و در طول آن به تکرار مباحث پیشین پرداخته و موضوعات مختلفی از جمله افعال مدال (Modal Verbs)، جملات تأییدی، جملات شرطی نوع اول، جملات مجهول، ضمایر نامعین، جملات نقل‌قولی یا غیرمستقیم و موارد مشابه آموزش داده شده است. به منظور درک مطالب بهتر و تقویت مهارت‌های خواندن، در انتهای هر سه درس، یک متن بلند نیز ارائه شده است. در انتهای کتاب فمیلی اند فرندز 5، زبان‌آموزان قادر به ساخت جملات کامل و بیان نظرات، علاقه‌مندی‌ها و احساسات خود خواهند بود.

این کتاب با استفاده از تکنیک‌های ساده و جذاب به کودکان نحوه تلفظ صحیح کلمات را آموزش می‌دهد. کودکان با استفاده از فایل صوتی داستان‌ها و آهنگ‌های کتاب می‌توانند مهارت شنیداری و تلفظ خود را تقویت کنند. همچنین، در پایان هر درس، عبارات مفید انگلیسی به کودکان آموزش داده می‌شود تا بتوانند به بهترین شکل با انگلیسی زبانان ارتباط برقرار کنند.

کتاب فمیلی اند فرندز 5
کتاب فمیلی اند فرندز 6

 کتاب ششم

کتاب ششم، که آخرین جلد از این مجموعه است، به بررسی عمیق‌تر مباحث گذشته و همچنین آموزش مکالمه به زبان انگلیسی می‌پردازد. این کتاب، علاوه بر آموزش مهارت‌های زبانی و آوایی، گرامر و قواعد زبان انگلیسی را نیز تدریس می‌کند. زبان‌آموزان با مطالعه این کتاب با ساختارهای نسبتاً پیچیده و نحوه ساختن جملات در زمان‌های مختلف آشنا می‌شوند و برای شروع مکالمات پیچیده‌تر آماده می‌شوند. در پایان کتاب فمیلی اند فرندز 6، زبان‌آموزان قادر خواهند بود متون بلندی درباره خود، رویاها و آرزوهایشان بنویسند.

خلاصه مطالب و سرفصل های کتاب فمیلی اند فرندز

Words: در این قسمت کلمات جدید مناسب با سطح زبان کودکان، آموزش داده میشود و به تدریج دایره لغات کودکان افزایش پیدا میکند. به صورت خلاصه، کلمات این بخش شامل موارد زیر میشود:

 • اشیا منزل؛
 • اعضای خانواده؛
 • نام اعضای بدن؛
 • نام مشاغل مختلف؛
 • نام حیوانات؛
 • انواع احساسات؛
 • فعالیت های روزانه؛
 • انواع افعال؛
 • لباس و پوشاک. 

Grammar: در این بخش هم مناسب با هر سطح، گرامر و ساختار جملات آموزش داده میشود. به صورت خلاصه، مباحث گرامری در این کتاب شامل این موارد میشود:

 • ضمایر؛
 • WH Questions؛
 • زمان فعل؛
 • جملات مقایسه ای.

Phonics: در این بخش تمرکز بر یادگیری الفای زبان انگلیسی و در سطح های بالاتر بر روی تلفظ و لهجه خواهد بود.

Skill: در پایان هر درس تمریناتی برای تقویت هر چهار مهارت زبان انگلیسی یعنی Listening، Speaking، Writing و Reading ارائه شده است. مطالب هر درس در کتاب فمیلی فرندز به 4 دسته تقسیم میشود:

 • Words (واژگان)؛
 • Grammar (قواعد گرامری)؛
 • Phonics (الفبا)؛
 • Skill (مهارت).

قیمت خرید کتاب Family and Friends

قیمت کتاب فمیلی اند فرندز یکی از سوالات پرتکرار کاربران سایت میباشد. قیمت خرید کتاب های Family and Friends در انتشارات زبانمهر 130 تا 160 هزار تومان است. ما تمامی کتاب ها را با بهترین قیمت و تخفیف ویژه به فروش میرسانیم تا تهیه این کتاب برای تمامی والدین گرامی، امکان پذیر باشد.

فروشگاه زبانمهر افتخار دارد که در طول سالیان فعالیتش، لذت یک خرید راحت همزمان با صرفه جویی در هزینه های تحصیلی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. برای خرید یا آشنایی با سایر کتاب های زبان اصلی به وبسایت اینترنتی زبانمهر مراجعه نمایید.

معرفی نویسنده

Oxford logo

کتاب Family and friends که به فارسی فمیلی اند فرندز نامیده میشود، توسط یکی از برترین متخصصان دانشگاه آکسفورد، به نام Naomi Simmons، تهیه و گردآوری شده است و توسط اساتید مطرح 27 کشور نیز توصیه شده است. امروزه این کتاب در سراسر دنیا به عنوان معتبرترین و پرفروش ترین منبع آموزش زبان انگلیسی به کودکان شناخته میشود. 

انتشارات دانشگاه آکسفورد (OUP) برای انتشارات دانشگاهی و آثار علمی خود شناخته شده است. علاوه بر کتاب های آکادمیک، OUP همچنین برترین منابع آموزشی را برای مدارس و موسسات علمی تولید می کند که شامل کتاب های درسی، منابع یادگیری دیجیتال و نرم افزارهای آموزشی میشود.

21 دیدگاه در “خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF

 1. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF محمدی گفت:

  کتاب Family and Friends برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان عالیه! این کتاب با تصاویر جذاب و متن‌های ساده، یادگیری رو برای بچه‌ها لذت‌بخش می‌کنه. از تمرین‌های متنوع و بازی‌های زبانیش خیلی خوشم میاد که کمک می‌کنه بچه‌ها به راحتی و با اشتیاق بیشتر زبان یاد بگیرن. واقعاً برای خانواده‌هایی که می‌خوان فرزندانشون رو با زبان انگلیسی آشنا کنند، این کتاب یک انتخاب عالیه.

 2. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF حسین گفت:

  کیفیت چاپ خیلی عالیه، واقعا ممنونم از زبانمهر. این سری فلش کارت هاش رو هم سفارش میدم چون احتمالا بچه با فلش کارت بهتر ارتباط بگیره

 3. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF فاطمه گفت:

  من برای سومین باره از زبانمهر کتاب میگیرم و همیشه از کیفیت چاپ و کیفیت کاغذ راضی بودم. ممنونم از تیم زبانمهر

 4. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF محمدحسین گفت:

  لطفا فلش کارت فمیلی فرندز 1 رو هم موجود کنید تا با کتابش با هم سفارش بدم. من مشتری دائمی زبانمهر هستم برای همین چند روز صبر میکنم

 5. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF نازنین گفت:

  قیمت و کیفیت چاپ عالی

 6. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF نازنین ج گفت:

  هم آموزشیه هم سرگرمی برای بچه ها. عااااالیه این کتاب

 7. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF علی گفت:

  ورژن آمریکایی کتاب فمیلی فرندز با بریتیش چه فرقی داره؟ چرا بریتیش گرونتره؟

  1. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF زبانمهر گفت:

   بخش لیسنینگ (مهارت شنیداری) در فمیلی اند فرندز امریکن با لهجه آمریکایی، و در کتاب بریتیش با لهجه بریتانیایی است. علت تفاوت قیمت هم نوع کاغذ و قیمت گذاری ناشر است.

 8. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF آنا گفت:

  کتاب خیلی شاد و جذابیه برای بچه ها. پیشنهاد میکنم از همینجا بگیرید که تخفیف داره.

 9. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF Sogand گفت:

  همراه کتاب سی دی هم هست؟ محتوای سی دی و کتاب یکیه؟

  1. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF زبانمهر گفت:

   سلام Sogand عزیز
   بله همراه با هر جلد از کتابهای این مجموعه یک سی دی صوتی هست.

 10. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF علی گفت:

  آموزشگاه همین کتاب رو ۲۳۰ میفروخت!!! اومدم از اینجا سفارش بدم. با اینکه هزینه ارسال باید بدم بازم قیمت نهاییش کمتر میشه برام. خیلی ممنون از زبانمهر

 11. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF خداوردی گفت:

  ممنونم که فایل pdf کتاب فمیلی اند فرندز رو گذاشتین. میشه فایل صوتی رو هم اضافه کنید؟

  1. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF زبانمهر گفت:

   بله حتما در چند روزه آینده اضافه میشه.

 12. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF رستمی گفت:

  سلام. این کتاب برای بچه 5 ساله هم مناسبه؟ سی دی آموزشی هم همراهش هست؟

  1. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF زبانمهر گفت:

   سلام. این کتاب برای کودکان 7 سال به بالا مناسب هست. برای کودک 5 ساله کتاب First Friends یا Phonics رو پیشنهاد میکنیم. هر دو مجموعه کتاب رو میتونید از زبانمهر تهیه کنید.

  2. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF نیما جمشیدی گفت:

   بهترین کتاب آموزشی زبان برای بچه ها همینه، تو خریدش شک نکنید. از زبانمهر هم میخوام فلش کارت ها رو موجود کنه‌

 13. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF سیمین گفت:

  کتاب family and friends دربارهٔ دو دوست به نام‌های راچل و راسل هستش که از بچگی با هم دوست شدن، داستان طوری هست که بچه ها راحت باهاش ارتباط برقرار میکنن. به غیر از این، به مسائلی مثل خانواده، بنیان گذاری خانواده، عشق، آشنایی با فرهنگ‌های مختلف و زندگی در شهرهای بزرگ هم میپردازه.

 14. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF ریحانه گفت:

  من این کتاب رو به پیشنهاد یکی از دوستانم که مربی زبان هست خریدم تا تو خونه با پسرم تمرین کنم و ببینم به زبان علاقه داره یا نه. فقط میتونم بگم عااالیه، اصلا فکرشم نمیکردم اینطور علاقه نشون بده. کتاب دومش رو هم حتما سفارش میدم

  1. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF زبانمهر گفت:

   خوشحالیم که از خریدتون راضی بودید. باز هم به سایت ما سر بزنید

 15. خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF مهدیه گفت:

  کتاب فمیلی اند فرندز قطعا بهترین کتاب آموزشی زبان برای بچه هاست. بعد از اونم کتاب فرست فرندز میتونه گزینه خوبی باشه اما بازم به نظرم به پای این کتاب نمیرسه. سفارشم خیلی سریع و سالم به دستم رسید. ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحویل اکسپرس و سریع

پشتیبانی حرفه ای

بهترین منابع یادگیری زبان

بهترین کیفیت چاپ

دیدگاه اصلی انتشارات زبانمهر، تولید و عرضه کتب مورد نیاز زبان‌آموزان، دانشجویان و دانش‌آموزان با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می‌باشد.

اشتراک ما

سفارشات تلفنی

شنبه تا چهارشنبه: 9 الی 18 پنج شنبه ها: 9 الی 15
خرید کتاب Family and Friends (فمیلی اند فرندز)❤️PDF

خرید حضوری

تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی میدان، پلاک26، فروشگاه مرادیان

تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی میدان، پلاک 20، نمایشگاه کتاب بیات

ساعت کاری فروشگاه:
هفت روز هفته از ساعت 9 الی 20

سایدبار
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
منو