کتاب Top Notch (تاپ ناچ) با 50% تخفیف + دانلود PDF

کتاب Top Notch (تاپ ناچ) برای دانشجویان و افراد بزرگسال مناسب است. این کتاب با استفاده از ورودی های زبانی صحیح، تمرین های فشرده و مرور سیستماتیک یادگیری زبان انگلیسی را در ذهن زبان آموز تثبیت می کند.

پیشنهاد های شگفت انگیز
پیشنهاد ویژه!
خرید مجموعه کتاب های Top Notch Third Edition با 60% تخفیف ویژه

مجموعه کتاب تاپ ناچ در ویرایش سوم به  لحاظ گرافیکی تغییرات مثبتی داشته و فضای بسیار جذاب مجموعه تاپ ناچ ویرایش سوم نسبت به ویرایش دوم انگیزه زبان اموزان را برای مطالعه افزایش  میدهد.

در ویرایش سوم این مجموعه کتاب ها لغات کم کاربرد کاهش پیدا کرده اند و لغات پرکاربرد و جدید جایگزین آنها شده اند.

در هر دو مجموعه ویرایش سوم و دوم در بخش انتهایی کتاب تمریناتی با عنوان گرامر بوستر، وکب بوستر و رایتینگ بوستر قرار دارد که به عنوان تمریرنات اضافه برای تقویت بیشتر هر یکح از این مهارت ها کاربرد دارند.

بله، در همین صفحه امکان دانلود PDF کتاب‌ها وجود دارد.
این مجموعه برای گروه سنی بزرگسالان و سطح پایه تا پیشرفته طراحی شده است.
بله. امکان مطالعه این مجموعه به صورت خودآموز هم وجود دارد.
کتاب Top Notch (تاپ ناچ) با 50%تخفیف ❤️ +دانلودPDF
ارسال پرسرعت اکسپرس
کتاب Top Notch (تاپ ناچ) با 50%تخفیف ❤️ +دانلودPDF
ارسال سریع با پیک موتوری
کتاب Top Notch (تاپ ناچ) با 50%تخفیف ❤️ +دانلودPDF
ضمانت کیفیت ارسال
کتاب Top Notch (تاپ ناچ) با 50%تخفیف ❤️ +دانلودPDF
بهترین کیفیت چاپ

معرفی کتاب Top Notch

سری کتاب Top Notch (تاپ ناچ) که در سال 2006 منتشر شدند جزو بهترین منابع آموزش زبان انگلیسی محسوب می شوند. این سری شامل 4 کتاب است که زبان آموزان را از سطح A1 به سطح B1 می رساند. در این مجموعه کتاب انواع مهارت های زبان انگلیسی با شیوه های نوین آموزش داده می شوند.

از مزیت های این کتاب می توان به استفاده از کلمات و جملات ضروری، تمرینات متنوع و متن های قوی است که زبان آموز را در موقعیت های کاربردی مختلفی قرار می دهند تا به او کمک کنند راجب موضوعات گوناگون اطلاعات لازم را بدست آورد و بتواند مهارتهای مکالمه، شنیدن، نوشتن و خواندن را تقویت نماید.

سرفصل کتاب‌ Top Notch (تاپ ناچ)

کتاب اصلی تاپ ناچ در هر سطح که مطابق با استانداردهای روز دنیا تالیف شده است، دارای سرفصل های مختلف است. این کتاب ها شامل بخش های مختلفی می شود که عبارتند از:

 1. Vocabulary
  در این بخش لغات کاربردی و عبارات ضروری درباره موضوعات خاص آموزش داده می شوند. علاوه بر ارائه واژگان به همراه معانی آنها تمریناتی نیز برای درک بهتر آنها و استفاده در جملات نیز در نظر گرفته شده است.
 2. Conversation
  از دیگر سر فصل های کتاب های تاپ ناچ می توان به دروس مرتبط به تقویت مهارت مکالمه یا همان صحبت کردن اشاره نمود. در این بخش عبارات کاربردی و نحوه برقرار ارتباط با دیگران برای مکالمه دو طرفه ارائه شده است.
 3. Grammar
  در سر فصل های گرامر یا دستور زبان نکات و توضیحات ساختار و قواعد زبان انگلیسی با استفاده از مثال ها و تمرینات متنوع و جدید ارائه شده اند.
 4. Pronunciation
  یکی از بخش های جالب در سر فصل های سری کتاب های Top Notch پرداختن به تلفظ درست است. یکی از نکات مهم در مکالمه زبان انگلیسی و برقراری ارتباط مناسب با دیگران تلفظ کردن صحیح کلمات و جملات است.
 5. Listening
  برای تقویت مهارت شنیدن در سری کتاب های تاپ ناچ یک سری فایل های صوتی و تمرین های مخصوص ارائه شده است. مهارت شنیداری از مهمترین مهارتهای زبان انگلیسی است که برای برقراری مکالمه و ارتباط با دیگران بسیار ضروری می باشد.

تفاوت ویرایش دوم با سوم کتاب تاپ ناچ

پس از انتشار اولین سری از کتاب تاپ ناچ در سال 2006 و استفاده از آن نویسندگان و منتشرکنندگان این مجموعه تصمیم به اعمال تغییرات در آنها گرفتند. ویرایش دوم در سال 2011 تدوین شد و دارای بخش های جدیدی برای تقویت گرامر و مهارت نوشتن است. این دو بخش کاستی هایی که در طول پنج سال استفاده از ویرایش اول کتاب ها احساس شده بود را برطرف می کردند.

در راستای بهبود بیشتر این سری کتاب ها در سال 2016 ویرایش سوم آنها عرضه شد. در ویرایش سوم تغییراتی در جهت بهبود گرافیک و طراحی کتاب، افزایش تمرین های گرامر و ارائه وسایل کمک آموزشی صورت گرفت. همچنین در این ویرایش تمرین های آنلاین و فلش کارتها و اپلیکیشن های کتاب ها نیز طراحی شد که در ویرایش دوم وجود نداشتند.

شاید بتوان گفت که این مجموعه، یکی از رقبای اصلی، کتاب American English File  است.

ویژگی‌های کتاب‌ Top Notch

کتاب های top notch 2th edition
کتاب‌های Top Notch 2th Edition تمامی سطح‌ها
کتاب top notch
کتاب top notch ویرایش دوم و سوم تمامی سطح‌ها

با اعتماد به نفس کافی با هر انگلیسی زبانی و با هر لهجه ای، صحبت کنید! با وجود گویندگانی با لهجه های متنوع در این دوره، فرصت شنیدن زبان انگلیسی با لهجه های مختلف برای زبان آموزان فراهم شده است.
این دوره با اهداف مشخص، متد ارتباط محور و تمارینی که در هر درس فراهم آورده، تا پایان دوره برای زبان آموزان سرگرم کننده خواهد بود.
سری کتاب تاپ ناچ با منابع کافی و تکالیف های خانگی متنوع، زمان آموزش زبان در کلاس را تا حد زیادی کاهش داده است.
اساتید! کلاس را بهتر اداره کنید! اگر در کلاس خود، زبان آموزانی با سطوح مختلفی دارید، تاپ ناچ با تنوع تکالیفی که دارد، شما را در اداره کلاس یاری می دهد. تکالیفی برای مکالمه و گفتگو، یادگیری انفرادی و گروهی درن ظر گرفته شده است.

پیشنهاد زبانمهر برای مطالعه مقاله زیر:

لول بندی کتاب تاپ ناچ برای کدام گروه از زبان آموزان مناسب است؟ 

6 دیدگاه برای “کتاب Top Notch (تاپ ناچ) با 50%تخفیف ❤️ +دانلودPDF”

 1. من کتاب تاپ ناچ رو با کلی تحقیق و مقایسه با کتاب های مشابه خریدم. میتونم بگم برای منی که خیلی با زبان ارتباط برقرار نمیکنم و هیچوقت جزو درس های مورد علاقم نبوده داره، این کتاب عالیه. زبانمهر هم از جاهای دیگه قیمتش بهتر بود. ممنونم

 2. من کتاب های top notch رو بصورت پک شده از زبانمهر خریداری کردم‌.قیمتش نسبت به بیرون خیلی مناسب بود.تقریبا نصف قیمت بود و اینکه کیفیت چاپ واقعا خیلی خوبی داشت
  ممنونم از زبانمهر که سریع هم برام فرستاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *