خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF

کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل) + دانلود PDF

دانلود رایگان PDF و خرید مجموعه کتاب‌های American English File (ویرایش دوم و سوم) از انتشارات زبانمهر. این کتاب‌ها که شامل یک دوره‌ی شش سطحی که از ۵ سطح اصلی و یک سطح مبتدی (starter) برای دسته سِنی بزرگسالان است در هر درس به سه بحث تلفظ، واژگان و دستور زبان پرداخته شده است.

کتاب American English File ویرایش 3

کتاب American English File ویرایش 2

بسته American English File ویرایش 2 و 3

کتاب معلم American English Files ویرایش 3

فلش کارت American English Files

فلش کارت American English File 1

محصولات موجود

۴۹,۰۰۰ تومان
کد کالا: ZM-2552
وزن 0.161 کیلوگرم

فلش کارت American English File Starter

محصولات موجود

۴۹,۰۰۰ تومان
کد کالا: ZM-2561
وزن 0.163 کیلوگرم

مطالعه صفحاتی از کتاب امریکن انگلیش فایل استارتر "ویرایش 2"

ویدئویی از تدریس کتاب‌های امریکن انگلیش فایل

نمایش ویدیو درباره آموزش ویدئویی زبان انگلیسی از طریق کتاب‌های امریکن انگلیش فایل​

اطلاعات بیشتر درباره امریکن انگلیش فایل

کتاب‌های American English File دوازده درس را شامل می‌شود که هر درس به سه بحث تلفظ، واژگان و دستور زبان پرداخته است. ناگفته نماند که در هر صفحه از این کتاب، تمرین‌هایی برای مکالمه و تلفظ در نظر گرفته شده که باعث می‌شود زبان‌آموز با اعتماد به‌نفس بالاتری سطح گفتار خود را بالا ببرد. ارائه یک نرم‌افزار آموزشی که شامل تست‌های جامع می‌شود. ایجاد یک فضای آنلاین برای تقویت هر چه بیشتر مهارت‌های گفتاری، نوشتاری و خواندن و درک متون می‌باشد.

مشخصات امریکن انگلیش فایل:

 • زبان: انگلیسی آمریکایی
 • سطح کتاب: A1-C1
 • مخاطب: جوانان و بزرگسالان
 • نویسنده: Christina Latham-Koenig, Clive Oxenden, Paul Seligson, Mike Boyle
 • Student Book
 • Workbook
 • DVD

با پیشرفت هر روزه شیوه های آموزشی کتاب های آموزش زبان انگلیسی نیز نیاز به آپدیت شدن یا همان به روزرسانی دارند. ویرایش سوم مجموعه کتاب American English File نسبت به ویرایش دوم این مجموعه دارای تغییرات مختلفی است. در ویرایش دوم علاوه بر مهارتهای دیگری بیشتر بر روی مسائل گرامری تمرکز شده است اما در ویرایش سوم تمرکز اصلی بر روی مکالمه و تقویت آن می باشد. همچنین در ویرایش سوم ابزارهای جدیدی برای مطالعه خودآموز مانند کلیپ های ویدیویی و آنلاین، تمرینات متنوع تر و … در نظر گرفته شده است.

بله، در همین صفحه امکان دانلود PDF کتاب‌ها وجود دارد.
این مجموعه برای گروه سنی بزرگسالان و سطح پایه تا پیشرفته طراحی شده است.
بله. امکان مطالعه این مجموعه به صورت خودآموز هم وجود دارد.

معرفی مجموعه کامل کتاب‌های American English File

یکی از بهترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی برای گروه سنی بزرگسالان، مجموعه American English File می باشد. مجموعه کتاب آموزشی امریکن انگلیش فایل از 6 سطح مبتدی تا پیشرفته طراحی و توسط انتشارات معتبر آکسفورد منتشر شده است. تمرکز اصلی این مجموعه آموزشی بر روی تقویت 3 مهارت گرامر، واژگان و تلفظ است. البته مطالعه کتاب های امریکن انگلیش فایل بجز تقویت مهارت گفتاری، مهارت های شنیداری و درک مطلب شما را نیز تقویت می کند. همراه با کتاب اصلی، یک کتاب تمرین دارد که به دانش آموزان این امکان را میدهد که مطالب را در ذهن تثبیت کنند. علاوه بر این، یک DVD همراه خود دارد که حاوی فایل های آموزشی صوتی و تصویری است.

خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF

ویژگی‌های کتاب‌ امریکن انگلیش فایل

محبوبترین کتاب آموزش زبان جهان

کتاب های امریکن انگلیش فایل ویرایش دوم بخاطر ویژگی های منحصر به فرد خود یکی از پرطرفدارترین محصولات انتشارات آکسفورد در سطح جهان می باشد. از میان این ویژگی ها میتوان به تمرکز بر هر چهار مهارت زبان انگلیسی، موضوعات جذاب، ویدیو های آموزشی مفید، کتاب کار مناسب با سطح دانش آموزان، اشاره کرد.

پک آموزشی کامل و جذاب

هر سطحی از مجموعه American English File خود به تنهایی یک پک کامل آموزشی است. این مجموعه شامل کتاب دانش آموز، کتاب کار، فایل صوتی متن های هر دو کتاب، کتاب معلم، ویدیوهای آموزشی، نرم افزار مخصوص و وب سایت آموزشی می باشد.

شیوه آموزشی جذاب و دوست داشتنی

موضوع های این کتاب ها، جذاب و به روز با رگه هایی از طنز و تخیل انتخاب شده اند تا زبان آموزان از زمانی که صرف مطالعه می کنند، لذت ببرند.

ویدیوهای آموزشی

کتاب های این مجموعه بهمراه فایل های ویدیویی آموزشی ارائه می شود. پروسه یادگیری دانش آموزان با فایل های آموزشی بسیار سریع تر پیش میرود. علاوه بر این، مطالب بهتر در ذهن تثبیت میشود.

کتاب کار

یکی از ویژگی های منحصر بفرد این مجموعه این است که حتی متن های کتاب کار نیز دارای فایل صوتی هستند. شما با حل تمرینات آن می توانید تسلط خود را به زبان انگلیسی ارتقا دهید و با نوع تلفظ صحیح کلمات انگلیسی بیشتر آشنا شوید.

نرم افزار مخصوص

به همراه این کتاب یک نرم افزار آموزشی عرضه می شود که مرجع کاملی از انواع تست ها است. زبان آموزان با انجام این تست ها میتوانند مهارت خود را مورد ارزیابی قرار دهند و دید بهتری نسبت به پیشرفت خود داشته باشند.

وب سایت آموزشی اختصاصی

با استفاده از تمرینات و امکانات سایت اختصاصی این مجموعه می توانید مهارت های گفتاری، نوشتاری و درک متن خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید.

نگارش اصولی

این کتاب به گونه ای حساب شده و منطبق بر اصول آموزشی نگارش یافته است، تا به مرور زمان سطح دایره لغات، گرامر، نحوه تلفظ و به طور کل مهارت شما در هر چهار بخش زبان انگلیسی را بهبود ببخشد.

کتاب معلم

این کتاب برای راهنمایی معلمان تدوین شده است و به همراه نرم افزاری که شامل فایل های صوتی و فایل های تصویری کتاب به صورت چند رسانه ای است، عرضه می شود. با استفاده از این کتاب معلمان می توانند کتاب های امریکن انگلیش فایل را به بهترین شیوه های ممکن به زبان آموزان بیاموزند.

معرفی کتاب American English File ویرایش دوم

سری کتاب امریکن انگلیش فایل جزو بهترین و معتبرترین منابع آموزش زبان محسوب می شوند که در بسیاری از آموزشگاه ها از آنها استفاده می شود. نسخه دوم یا همان ویرایش دوم این مجموعه کتاب در سال 2013 منتشر شده که در آن مطالب آموزشی با توجه به موضوعات روز دچار تغییر و بروز رسانی شدند. این مجموعه کتاب دارای 6 سطح از استارتر تا 5 می باشد که بر روی ارتقا و تقویت مهارتهای مختلف خواندن، گرامر، شنیدن و … زیبان انگلیسی تمرکز دارند.

به طور کلی 6 کتاب منتشر شده که عبارتند از:

 • American English File Starterبسیار مبتدی / مقدماتی
 • American English File 1مبتدی
 • American English File 2متوسط رو به مبتدی
 • American English File 3متوسط
 • American English File 4متوسط رو به پیشرفته
 • American English File 5پیشرفته

American English File برای هر یک از سطوح فوق‌الذکر سه کتاب آموزش (کتاب اصلی)، کتاب کار و کتاب راهنمای معلم منتشر نموده است.

کتاب های امریکن انگلیش فایل ویرایش 2
مجموعه کتاب های American English File ویرایش 2 در فروشگاه زبانمهر

بررسی کتاب‌‌های American English File

American English File Starter
کتاب American English File Starter

Starter

کتاب American English File Starter، اولین سطح از مجموعه کتاب امریکن انگلیش فایل است که مطالعه آن به افرادی که هیچ آشنایی با زبان انگلیسی ندارند، توصیه می شود. این کتاب شامل 12 درس می باشد. از جمله مواردی که با مطالعه این کتاب می آموزید:

نکات گرامری: افعال To be، اسامی مفرد و جمع، Can_can’t، افعال با قاعده، ضمایر مفعولی، be going to، گذشته ساده و آینده و…

واژگان: روزهای هفته، نام کشورها، معرفی خانواده، آدم ها، رنگ ها، تعدادی از فعل های پرکاربرد، اصطلاحات مربوط به زمان آینده و…

سطح 1

کتاب American English File 1، برای زبان آموزانی که در سطح مبتدی زبان انگلیسی را بلدند مناسب است. این سطح از مجموعه کتاب 12 درس دارد. از جمله مواردی که با مطالعه کتاب American English File 1 می آموزید:

نکات گرامری: افعال To be، ضمایر فاعلی، حروف تعریف، صفات، مالکیت، حروف اضافه زمان و مکان، ضمایر مفعولی، حال ساده، گذشته ساده، افعال بی قاعده و با قاعده، اسامی قابل شمارش و غیرقابل شمارش و…

واژگان: خوشامدگویی، روزهای هفته، اشیا، رنگ ها، صفات، احساسات، شغل، کلمات سوالی، افعال رایج، اینترنت و…

American English File 1
کتاب American English File 1
American English File 2
کتاب American English File 2

سطح 2

کتاب‌ American English File 2، مناسب افرادیست که آشنایی نسبتاَ خوبی با زبان انگلیسی دارند، این کتاب سطح پیش از متوسطه (pre intermediate) کتاب American File را تشکیل می دهد. از جمله مواردی که با مطالعه کتاب American English File Starter می آموزید:

نکات گرامری: کلمات پرسشی، گذشته ساده، گذشته استمراری، فعل های با قاعده و بی قاعده، صفات مقایسه ای، قیدها، مقدار و میزان، جملات شرطی نوع اول و دوم، توصیف مربوط به حرکت، word of phrasal verb، so، neither، افعال مجهول و…

واژگان: ارقام، توصیف ظاهر و شخصیت افراد، لباس، هواپیما، جانوران، ترس، افعال همراه با حروف اضافه، موضوعات مربوط به مدرسه و…

سطح 3

کتاب‌ American English File 3، سطح متوسطه (intermediate) مجموعه American English File  را تشکیل می دهد. مباحثی که در این سطح آموزش داده می شود، موضوعاتی پرکاربرد و با ساختاری جذاب هستند. آنچه که با مطالعه کتاب‌ American English File3 خواهید آموخت:

نکات گرامری: حال ساده و استمراری، future form، حال کامل و گذشته کامل، مجهول، افعال modal، جملات شرطی نوع اول، future clause، نقل قول مستقیم، جملات شرطی نوع سوم، کمیت و مقدار و…

واژگان: غذا و آشپزی، خانواده، صفات مربوط به شخصیت، صفات، مکالمات تلفنی، خرید، شغل، تحصیل و…

American English File 3
کتاب American English File 3
American English File 4
کتاب American English File 4

سطح 4

کتاب‌ American English File 4، سطح متوسطه پیشرفته (upper intermediate) کتاب English File را تشکیل می دهد. این کتاب از 10 درس با موضوعات متنوع و جذاب تشکیل شده است. آنچه با مطالعه این کتاب می آموزید:

نکات گرامری: question formation، افعال کمکی، حال کامل ساده و استمراری، استفاده از صفات به جای اسم، adjective orders، گذشته کامل استمراری، narrative tense، جایگاه قیود و عبارت های قیدی، آینده کامل و آینده استمراری، zero and first conditionals، future time clause، مجهول، reporting verbs، clause of contrast and purpose، اسامی جمع و غیر قابل شمارش و…

واژگان: صفات تفضیلی، modifiers، مسافرت با هواپیما، قید و عبارات قیدی، بیان احساسات با افعال و صفات، جرم و مجازات، کسب و کار، پیشوند و پسوند، رسانه ها، تبلیغات و…

سطح 5

کتاب‌ American English File 5، آخرین سطح از مجموعه American English File را تشکیل می دهد و درواقع مرحله پیشرفته (advance) این مجموعه می باشد. این کتاب 10 درس دارد و درس های آن کمی دشوارتر و پیچیده تر است، برای تسلط به مطالب آن باید کمی بیشتر تمرین کنید. البته اگر شما مراحل آموزش زبان را بدرستی و گام به گام طی کرده باشید، مطالعه این کتاب برای شما راحت و جذاب خواهد بود. در این کتاب مباحث تکمیلی مانند:

نکات گرامری: discourse make،connectors، ضمایر، the past: narrative tense used to and would، speculation and deduction، عبارات تاکیدی، verb+object+gerund  or infinitive، جملات شرطی، gerund and infinitives، توصیف برنامه های آینده، عبارات تاکیدی، مقایسه و…

واژگان: شغل، شخصیت، خانواده، ترمینولوژی زبان، word building، abstract nouns، phrasal with get، تاریخ و جنگ، صفات ترکیبی، phone language، سلامتی و پزشکی، گردشگری و توریسم، آماده کردن غذا، طبیعت و…

American English File 5
کتاب American English File 5

سر فصل های ویرایش دوم کتاب American English File

هر کتاب از سری ویرایش دوم کتاب های American English File شامل چند درس می ‌شود که در هر درس مباحث مشخصی از دستور زبان، واژگان، مهارت شنیداری، مهارت مکالمه، مهارت درک متن و مهارت نوشتاری آموزش داده شده است که زبان آموزان را ترغیب می کنند تا با انگیزه بیشتری به فراگیری زبان انگلیسی بپردازند.

از مهمترین سرفصل های کتاب های اصلی هر 6 سطح که با نام American English File Student شناخته می شوند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • افعال to be، اعداد 10-0، ایام هفته و کشورها
 • افعال to be، ملیت‌ها، اعداد 100-11
 • اسامی مفرد و جمع، اشیا
 • خانواده، صفت ‌ها، آدم ‌ها و رنگ ‌ها
 • حال ساده، خوردنی ‌ها و نوشیدنی ‌ها
 • حال ساده، قید ها
 • can – can’t، افعال رایج
 • حال استمراری، آب و هوا
 • there is، there are، گذشته ساده، حروف اضافه
 • گذشته ساده، افعال با قاعده، افعال رایج
 • ضمایر مفعولی، like، تقویم، موسیقی
 • گذشته ساده، افعال بی‌ قاعده و با قاعده، ساختار لغات، اصطلاحات زمان گذشته، go، have، got
 • گذشته ساده، there is، there are، اسامی جمع، there was، there were، افعال بی قاعده، منزل و خانه
 • اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش، کمیت و مقدار، صفات مقایسه ‌ای، غذا، اعداد
 • صفات عالی، be going to، اصطلاحات مربوط به زمان آینده، ساختمان و مکان، تفریحات، verb phrase
 • قیود، verb + infinitive، افعال رایج، اینترنت
 • حال ساده، گذشته ساده، قسمت سوم افعال بی‌قاعده، مرور word group
 • کلمات پرسشی، گذشته ساده،گذشته استمراری انگلیسی، اعداد، common verb phrase، توصیف افراد، ظاهر، شخصیت و لباس

معرفی کتاب American English File ویرایش سوم

پس از انتشار ادیشن اول و دوم کتاب های American English File و موفقیت باور نکردنی این کتاب ها و استقبال بی نظیر آنها توسط زبان آموزان، انتشارات دانشگاه آکسفورد اقدام به چاپ ویرایش جدید یا همان ویرایش سوم این مجموعه کتاب کرده است.

ویرایش سوم کتاب انگلیش فایل تمرکز خود را بر روی تقویت مهارت مکالمه گذاشته است. این ویرایش نیز مانند ویرایش دوم دارای 6 کتاب با سطوح مختلف برای آموزش زبان انگلیسی است. از مزیت های این ویرایش می توان به امکان تماشای یک سری کلیپ های آموزشی به صورت آنلاین اشاره نمود.

تلفظ Pronunciation بخش مهم دیگری است که مورد تاکید ویرایش سوم مجموعه کتاب امریکن فایل می باشد. با اینکه این ادیشن تمرکز اصلی بر روی مهارتهای شنیدن و صحبت کردن دارد اما بخش گرامر در قالب تمرین های کوتاهی در هر درس به همراه مثال هایی آموزش داده شده تا هم برای زبان آموز خسته کننده به نظر نیاید و هم کسانی که اطلاعات چندانی در مورد آن درس ندارند به راحتی بتوانند از پس آن دستور زبان برآیند.

کتاب های American English File ویرایش 3
مجموعه کتاب های American English File ویرایش 3 در فروشگاه زبانمهر

سرفصل های ویرایش سوم کتاب امریکن انگلیش فایل

در هر درس این مجموعه کتاب از دو بخش مختلف A و B استفاده شده است. در هر دو پارت از هر چهار مهارت زبان یعنی لیسنیگ، اسپیکینگ، رایتینگ و ریدینگ مطالبی ارائه شده است؛ اما بیشتر تمرکز این کتاب ها و سرفصل های دروس آنها بر روی مهارت های اسپیکینگ و لیسنینگ است.

از مهمترین سر فصل های کتاب American English File ادیشن سوم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • A Question and answers – B It’s a mystery
 • A Doctor, doctor – B Act your age
 • A Fasten your seat belts – B a really good ending
 • A Stormy weather – B A risky business
 • A I’m a survivor – B Wish you were here
 • A Night night – B Music to my ears
 • A Let’s not argue – B It’s all an act
 • A Cutting crime – B Fake news
 • A Good business – B Super cities
 • A Science fact, science fiction – B Free speech

تفاوت کتاب American File ویرایش سوم با کتاب American File ویرایش دوم

کتاب American English File یک مجموعه آموزش زبان انگلیسی برای دانشجویان و دانش‌آموزان است. ویرایش دوم و سوم این کتاب از نظر محتوا تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. ویرایش دوم کتاب امریکن انگلیش فایل بیشترین تمرکز خود را بر روی موضوع گرامر و قواعد گذاشته است و از این نظر نسبت به ویرایش سوم قوی‌تر است. ویرایش سوم کتاب امریکن انگلیش فایل در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شد و نسخه جدیدتری از این کتاب محسوب می‌شود.

این ویرایش شامل یک قسمت جدید در مورد تفاوت‌های زبان انگلیسی بریتانیایی و امریکایی است. همچنین باید به این نکته اشاره که ویرایش سوم تاکید زیادی بر روی مکالمه یا اسپیکینگ دارد. بد نیست بدانید که ویرایش دوم دارای ichecker است که به عنوان منبع استفاده می‌شوند در حالی که در ویرایش سوم آن را نمی‌بینیم. همچنین تمرینات و ویدیوهای ویرایش سوم نسبت به دوم بیشتر است.

نحوه مطالعه کتاب American English File

بیشتر تمرکز مجموعه American English File بر تقویت مهارت های تلفظ، گرامر، مکالمه و شنیداری زبان آموزان است. هر کتاب از این مجموعه دارای 10-12 درس می باشد. هر درس شامل مراحل زیر است:

 1. واژگان: هر درس با آموزش واژگان جدید شروع می شود.
 1. تلفظ: در این مرحله شیوه صحیح ادای کلمات را به کمک فایل صوتی یاد می گیرید.
 1. listening and speaking: در بخش a مکالمات کوتاهی آورده شده است که باید به همراه فایل صوتی مطالعه کنید. در مرحله b از شما خواسته می شود که به سوالاتی که پرسیده شده، پاسخ دهید. سپس در بخش c شما را تشویق می کند تا با همکلاسی خود به گفت و گو بپردازید.
 1. Reading: با خواندن متن های کتاب، مهارت درک مطلب خود را ارتقا دهید و واژگان جدید بیاموزید.
 1. Writing: در این بخش از شما خواسته می شود تا در مورد موضوع درس، متنی بنویسید. به این ترتیب شما می توانید نقاط ضعفتان را شناسایی و مهارت نگارشتان را تقویت کنید.
 1. Review and check: پس از تدریس هر دو درس، یک قسمت برای مرور و یادآوری نکات آموزشی تعبیه شده است.
 1. فایل صوتی کتاب American English File: برای افزایش کارایی کتاب و افزایش تسلطتان به متن درس ها، تمام متن های کتاب دارای فایل صوتی است.
 1. Grammar bank و vocabulary bank: در آخر کتاب تمریناتی برای تثبیت مباحثی که آموخته اید و مرور تمام دروس وجود دارد.
 1. Communication: در بخش Communication تمریناتی در قالب بازی طراحی شده است. شما با انجام این بازی ها مهارت های گفتاری خود را ارتقا می دهید.
 1. آموزش های آنلاین: یکی از برترین ویژگی های مجموعه American English File دسترسی شما به محتواهای آموزشی آنلاین است. با انجام تمرینات آنلاین اعتماد به نفس و انگیزه شما برای مطالعه دروس بطرز چشمگیری افزایش می یابد.

خرید کتاب American English File از انتشارات زبانمهر

برای خرید کتاب American English File می‌توانید از سایت انتشارات زبانمهر استفاده کنید. در بخش فروشگاه آنلاین این سایت محصولات زیادی از جمله کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی موجود است. با جستجوی نام کتاب‌ در قسمت جستجوی سایت می‌توانید به صفحات مربوط به هر کتاب دسترسی پیدا کنید. در این حالت با مشاهده جزئیات کتاب و قیمت آن می‌توانید خرید خود را انجام دهید. همچنین می‌توانید با تماس با شماره تلفن‌های انتشارات زبانمهر یا مراجعه به صورت حضوری نیز اقدام به خرید این کتاب‌ها کنید.

قیمت کتاب English File و کتاب American File در انتشارات زبانمهر

قیمت کتاب امریکن انگلیش فایل همیشه یک دغدغه بسیار مهم برای زبان‌آموزان بوده است. خوشبختانه انتشارات زبانمهر با درک درست این موضوع تلاش کرده است تا بهترین قیمت را برای این مجموعه کتاب مشخص کند. با توجه به شرایط ویژه‌ای که از نظر قیمتی و تخفیف در نظر گرفته شده است، شما می‌توانید به راحتی ثبت سفارش خود را انجام داده و کتاب امریکن انگلیش فایل را در سریع‌ترین زمان تحویل بگیرید.

شاید بتوان گفت که این مجموعه، یکی از رقبای اصلی کتاب های Top Notch است.

معرفی نویسندگان

Oxford logo

مجموعه کتاب American English File توسط کریستینا لاتام کُینگ و کلایو آکسِندن نگارش یافته است. این دو نویسنده خوشنام با تکیه بر تجاربی که در طی سالیانِ تدریس زبان انگلیسی آموخته اند و آشنایی با روحیات زبان آموزان، تمام تلاش خود را کرده اند تا کتابی جذاب و کاملا کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

مجموعه کتاب های امریکن انگلیش فایل یکی از محبوبترین و پرفروشترین محصولات انتشارات آکسفورد است و در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. انتشارات آکسفورد یکی از قدیمی ترین و معتبرترین موسسات علمی جهان است. این انتشارات که زیر نظر دانشگاه آکسفورد فعالیت می کند، از سال 1480 وارد صنعت چاپ شده است. این انتشارات در قرن 19 با انتشار دیکشنری آکسفورد اعتبار ویژه ای در زمینه زبان شناسی و آموزش زبان کسب کرد. از آن زمان تاکنون این انتشارات با چاپِ کتاب های علمی، ادبی و دانشگاهی مختلف به اعتبار خود افزوده است و در حال حاضر یکی از 2 انتشارات بزرگ جهان محسوب می شود.

32 دیدگاه در “خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF

 1. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF الناز says:

  کتابام به موقع به دستم رسید بسته بندی هم فوق العاده بود 👍

 2. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF عاطفه says:

  با سلام
  میخواستم بدونم در کدام سطح میتوانم مقاله خارجی ترجمه کنم (یعنی فهمیدن مطالب در حوزه رشته خودم و تحلیل کافی مطالب)؟ ممنون از پاسخگوییتان

 3. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF سعید says:

  من این کتاب رو تو آموزشگاه میخونم، عالیه. از همین سایت هم خریدم. توصیه میکنم از آموزشگاه ها نخرید چون الکی قیمتش رو میبرن بالا.

 4. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF فاطمه says:

  من تا جلدش آخرش رو خوندم عاااالیه. قیمت انتشارات زبانمهر هم بهتر از جاهای دیگست.

 5. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF فرانک says:

  درس های ویرایش دوم با ویرایش سوم فرق داره؟ میشه تفاوتش رو بگید؟

  1. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF زبانمهر says:

   سلام فرانک عزیز
   پیشنهاد ما استفاده از ورژن جدید این مجموعه هست.

  2. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF جواد طهماسبی says:

   واقعا برا من جای سوال داره
   با این حال چرا ویرایش سوم ارزونتره؟

 6. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF رضا says:

  کتاب American English File رو من سالهاست دارم میخونم، عاااالیه. از سطح استارتر شروع کردم و جدیدا کتاب intermediate رو شروع کردم

 7. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF نیلوفر says:

  اگه آموزشگاهتون این کتابو انتخاب کرده بدونید که خیلی به دردتون در آینده میخوره

 8. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF سپهر says:

  من کتاب American English File رو برای خودآموزی انتخاب کردم و تازه کتاب چهارمش رو شروع کردم. به نسبت تایمی که من برای تقویت زبانم گذاشتم و معلم هم نداشتم، خیلی خوب پیشرفت کردم. مطمئنم اگه همین کتاب رو تو کلاس میخوندم نتیجه بهتر هم میشد. فلش کارت هاش رو تازه خریدم، به نظرم میتونه برای کسایی که سلف استادی میکنن مفید باشه. ممنونم از زبانمهر به خاطر ارسال سریع بسته ها

 9. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF Anita says:

  کتاب American English File برای آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم بهترینه. متن هاش جذابن و موضوعات رو جوری انتخاب کردن که یه کانورسیشن خوب رو میشه تو کلاس ایجاد کرد. تمرکز بر روی آواشناسی هم یکی دیگه از نقاط قوت امریکن انگلیش فایل هستش، که من شخصا در خیلی از کتاب‌های ESL نمونش رو ندیدم. این کتاب به دانش‌آموزا کمک می‌کنه تلفظ صحیح رو به راحتی یاد بگیرن.

 10. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF زارع says:

  با سلام. آیا کتاب کار هم همراه کتاب اصلی هست؟

  1. سلام زارع عزیز
   هر جلد از این مجموعه شامل کتاب درس، کتاب کار و سی دی می باشد.

  2. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF 118178228892 says:

   سلام ممنون کتاب‌ها خیلی زودتر از چیزی که انتظار داشتم رسید ممنون
   فقط یه سوال چه کتاب یا مجموعه کتابی را پیشنهاد میدید که در کنار یا بعد از اتمام آمریکن انگلیش فایل مطالعه کنیم؟جهت تقویت و تسلط بیشتر

 11. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF ساناز says:

  سلام وقتتون بخیر این کتاب ها برای اموزش فوق العاده هستند و بشدت پیشنهادشون میکنم فقط کاشکی برای زبان های دیگر هم پک کتاب های این مدلی می گذاشتین

  1. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF Dhptdsx says:

   خسته نباشید بعده چند تا استارتر رو باید بگذرونیم تا برسین به آیلتس یا این 5تا لول رو باید بخونیم ؟ تا برسیم به اونجا ؟

 12. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF راحل says:

  سلام یسوال داشتم الان فرق ویرایش دوم با سوم چیه؟ کدوم ویرایش بهتره بنظرتون؟؟

  1. سلام راحل عزیز
   ویرایش سوم در صفحه آرایی و کمی در ارائه مطالب بروزتر هست. پیشنهاد ما استفاده از ویرایش سوم هست.

 13. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF yaser yz says:

  خیلی ارزونتر از کتاب فروشی ها بود

 14. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF مریم عبادی says:

  تمیز و سالم به دستم رسید و عالی بود

 15. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF zahra N says:

  عالی مثل همیشه

 16. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF ali molavi says:

  کتاب خوبیه کاربردیه

 17. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF نازنین اسدی says:

  ممنون از انتشارات خوب زبانمهر. پیشنهاد میدم سری کتاب امریکن انگلیش فایل رو از زبانمهر بخرید.

 18. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF محمد نوایی says:

  عالیه برا تقویت زبان

 19. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF سمانه says:

  برای کلاس زبانمون این کتاب رو میخوندیم که خیلی به درد بخور بود. تا آخرین جلدش رو باید بخونین تا زبانتون خوب بشه.

 20. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF جواد says:

  این کتابا سی دی هم دارن؟

  1. سلام جواد عزیز
   بله هر شماره از این مجموعه دارای سی دی صوتی می باشد.

   1. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF محمد امین says:

    سلام آیا درس های ویرایش دوم و سوم با هم متفاوت هست؟

 21. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF reza says:

  همه چی عالی بود

 22. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF مبینا زندی says:

  ممنونم کتاب ارسال سریع تون

  1. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF مژگان says:

   سلام یه سوال داشتم
   برای شروع یادگیری به صورت خودآموز اول با Oxford world skill شروع کنیم یا آمریکن انگلیش لطفا راهنمایی کنید ممنون

   1. خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF زبانمهر says:

    سلام. برای خودآموز بین این دو مورد، کتاب word skills بهتر هست. اما پیشنهاد میکنم به دسته بندی “خودآموزهای انگلیسی” سایت هم سر بزنی. برای مشاوره خرید هم میتونی با ما تماس بگیری

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

تحویل اکسپرس و سریع

پشتیبانی حرفه ای

بهترین منابع یادگیری زبان

بهترین کیفیت چاپ

دیدگاه اصلی انتشارات زبانمهر، تولید و عرضه کتب مورد نیاز زبان‌آموزان، دانشجویان و دانش‌آموزان با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می‌باشد.

اشتراک ما

سفارشات تلفنی

شنبه تا چهارشنبه: 9 الی 18 پنج شنبه ها: 9 الی 15
خرید کتاب American English File (امریکن انگلیش فایل)❤️+ PDF

خرید حضوری

تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی میدان، پلاک26، فروشگاه مرادیان

تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی میدان، پلاک 20، نمایشگاه کتاب بیات

ساعت کاری فروشگاه:
هفت روز هفته از ساعت 9 الی 20

سایدبار
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
منو