خرید کتاب‌های American English Files با تخفیف ❤️

مجموعه کتب آموزش زبان American English File (ویرایش دوم و سوم) بر پایه‌ی روش تدریس جذاب کریستینا لاتام کُینگ و کلایو آکسِندن در انتشارات آکسفورد نگارش و به چاپ رسیده است. این کتاب‌ها که شامل یک دوره‌ی شش سطحی که از ۵ سطح اصلی و یک سطح مبتدی (starter) برای دسته سِنی بزرگسالان است در هر درس به سه بحث تلفظ، واژگان و دستور زبان پرداخته شده است.
خرید کتاب‌های American English Files با تخفیف ❤️
ارسال پرسرعت اکسپرس
خرید کتاب‌های American English Files با تخفیف ❤️
ارسال سریع با پیک موتوری
خرید کتاب‌های American English Files با تخفیف ❤️
ضمانت کیفیت ارسال
خرید کتاب‌های American English Files با تخفیف ❤️
بهترین کیفیت چاپ

مطالعه صفحاتی از کتاب امریکن انگلیش فایل "ادیشن 2"

ویدئویی از تدریس کتاب‌های امریکن انگلیش فایل

پخش ویدیو

اطلاعات بیشتر درباره امریکن انگلیش فایل

کتاب‌های American English File دوازده درس را شامل می‌شود که هر درس به سه بحث تلفظ، واژگان و دستور زبان پرداخته است. ناگفته نماند که در هر صفحه از این کتاب، تمرین‌هایی برای مکالمه و تلفظ در نظر گرفته شده که باعث می‌شود زبان‌آموز با اعتماد به‌نفس بالاتری سطح گفتار خود را بالا ببرد. ارائه یک نرم‌افزار آموزشی که شامل تست‌های جامع می‌شود. ایجاد یک فضای آنلاین برای تقویت هر چه بیشتر مهارت‌های گفتاری، نوشتاری و خواندن و درک متون می‌باشد.

مشخصات امریکن انگلیش فایل:

 • زبان: انگلیسی آمریکایی
 • سطح کتاب: A1-C1
 • مخاطب: جوانان و بزرگسالان
 • نویسنده: Christina Latham-Koenig, Clive Oxenden, Paul Seligson, Mike Boyle
 • Student Book
 • Workbook
 • DVD
این مجموعه برای گروه سنی بزرگسالان و سطح پایه تا پیشرفته طراحی شده است.
بله. امکان مطالعه این مجموعه به صورت خودآموز هم وجود دارد.
علاوه بر درس های جدید، تمرین ها و محتوای ویرایش قبلی هم بازبینی و اصلاح شده است.
بله، در همین صفحه امکان دانلود PDF کتاب‌ها وجود دارد.

معرفی مجموعه کامل کتاب‌های American English File

یکی از بهترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی برای گروه سنی بزرگسالان، مجموعه American English File می باشد. مجموعه کتاب آموزشی امریکن انگلیش فایل از 6 سطح مبتدی تا پیشرفته طراحی و توسط انتشارات معتبر آکسفورد منتشر شده است. تمرکز اصلی این مجموعه آموزشی بر روی تقویت 3 مهارت گرامر، واژگان و تلفظ است. البته مطالعه کتاب های امریکن انگلیش فایل بجز تقویت مهارت گفتاری، مهارت های شنیداری و درک مطلب شما را نیز تقویت می کند.

۷۵ درصد محتواهای کتاب American English File موضوعات کاملاً جدید و بروز جامعه می باشند، به همین دلیل مخاطب خود را کنجکاو به ادامه مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر می کند. همچنین این مجموعه پک کاملی از انواع منابع دیجیتالی را در اختیار شما قرار می دهد تا با استفاده از آن ها ضمن یادگیری، از مطالعه خود لذت بیشتری ببرید. به این ترتیب شما می توانید حتی هنگام مسافرت بصورت آنلاین تمرین کرده و بیشترین نتیجه ممکن را از مطالعه زبان انگلیسی به دست آورید. در نتیجه یاد گرفتن زبان انگلیسی با این مجموعه یک کار خسته کننده و کسل کننده نخواهد بود، بلکه نوعی تجربه جالب و هیجان انگیز است.

شاید بتوان گفت که این مجموعه، یکی از رقبای اصلی مجموعه کتاب های Top Notch است.

ویژگی‌های کتاب‌ American English File

کتاب های امریکن انگلیش فایل ویرایش 2
مجموعه کتاب های American English File ویرایش 2 در فروشگاه زبانمهر
کتاب های American English File ویرایش 3
مجموعه کتاب های American English File ویرایش 3 در فروشگاه زبانمهر

محبوبترین کتاب آموزش زبان جهان

کتاب های امریکن انگلیش فایل ویرایش دوم بخاطر ویژگی های منحصر به فرد خود یکی از پرطرفدارترین محصولات انتشارات آکسفورد می باشد.

پک آموزشی کامل و جذاب

هر سطحی از مجموعه American English File خود به تنهایی یک پک کامل آموزشی است. این مجموعه شامل کتاب دانش آموز، کتاب کار، فایل صوتی متن های هر دو کتاب، کتاب معلم، ویدیوهای آموزشی، نرم افزار مخصوص و وب سایت آموزشی می باشد.

شیوه آموزشی جذاب و دوست داشتنی

موضوع های این کتاب ها، جذاب و به روز با رگه هایی از طنز و تخیل انتخاب شده اند تا زبان آموزان از زمانی که صرف مطالعه می کنند، لذت ببرند.

ویدیوهای آموزشی

کتاب های این مجموعه بهمراه فایل های ویدیویی آموزشی ارائه می شود.

کتاب کار

یکی از ویژگی های منحصر بفرد این مجموعه این است که حتی متن های کتاب کار نیز دارای فایل صوتی هستند. شما با حل تمرینات آن می توانید تسلط خود را به زبان انگلیسی ارتقا دهید.

نرم افزار مخصوص

به همراه این کتاب یک نرم افزار آموزشی عرضه می شود که مرجع کاملی از انواع تست ها است.

وب سایت آموزشی اختصاصی

با استفاده از تمرینات و امکانات سایت اختصاصی این مجموعه می توانید مهارت های گفتاری، نوشتاری و درک متن خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید.

نگارش اصولی

این کتاب به گونه ای حساب شده و منطبق بر اصول آموزشی نگارش یافته است، تا به مرور زمان نحوه تلفظ شما را بهبود ببخشد.

کتاب معلم

این کتاب برای راهنمایی معلمان تدوین شده است و به همراه نرم افزاری که شامل فایل های صوتی و فایل های تصویری کتاب به صورت چند رسانه ای است، عرضه می شود. با استفاده از این کتاب معلمان می توانند کتاب های امریکن انگلیش فایل را به بهترین شیوه های ممکن به زبان آموزان بیاموزند.

بررسی کتاب‌‌های American English File

American English File Starter
کتاب American English File Starter

Starter

کتاب American English File Starter، اولین سطح از مجموعه American English File  است که مطالعه آن به افرادی که هیچ آشنایی با زبان انگلیسی ندارند، توصیه می شود. این کتاب شامل 12 درس می باشد. از جمله مواردی که با مطالعه کتاب American English File Starter می آموزید:

نکات گرامری: افعال To be، اسامی مفرد و جمع، Can_can’t، افعال با قاعده، ضمایر مفعولی، be going to، گذشته ساده و آینده و…

واژگان: روزهای هفته، نام کشورها، معرفی خانواده، آدم ها، رنگ ها، تعدادی از فعل های پرکاربرد، اصطلاحات مربوط به زمان آینده و…

سطح 1

کتاب American English File 1، برای زبان آموزانی که در سطح مبتدی زبان انگلیسی را بلدند مناسب است. این سطح از مجموعه American English File ، 12 درس دارد. از جمله مواردی که با مطالعه کتاب American English File 1 می آموزید:

نکات گرامری: افعال To be، ضمایر فاعلی، حروف تعریف، صفات، مالکیت، حروف اضافه زمان و مکان، ضمایر مفعولی، حال ساده، گذشته ساده، افعال بی قاعده و با قاعده، اسامی قابل شمارش و غیرقابل شمارش و…

واژگان: خوشامدگویی، روزهای هفته، اشیا، رنگ ها، صفات، احساسات، شغل، کلمات سوالی، افعال رایج، اینترنت و…

American English File 1
کتاب American English File 1
American English File 2
کتاب American English File 2

سطح 2

کتاب‌ American English File 2، مناسب افرادیست که آشنایی نسبتاَ خوبی با زبان انگلیسی دارند، این کتاب سطح پیش از متوسطه (pre intermediate) مجموعه American English File را تشکیل می دهد. از جمله مواردی که با مطالعه کتاب American English File Starter می آموزید:

نکات گرامری: کلمات پرسشی، گذشته ساده، گذشته استمراری، فعل های با قاعده و بی قاعده، صفات مقایسه ای، قیدها، مقدار و میزان، جملات شرطی نوع اول و دوم، توصیف مربوط به حرکت، word of phrasal verb، so، neither، افعال مجهول و…

واژگان: ارقام، توصیف ظاهر و شخصیت افراد، لباس، هواپیما، جانوران، ترس، افعال همراه با حروف اضافه، موضوعات مربوط به مدرسه و…

سطح 3

کتاب‌ American English File 3، سطح متوسطه (intermediate) مجموعه American English File  را تشکیل می دهد. مباحثی که در این سطح آموزش داده می شود، موضوعاتی پرکاربرد و با ساختاری جذاب هستند. آنچه که با مطالعه کتاب‌ American English File3 خواهید آموخت:

نکات گرامری: حال ساده و استمراری، future form، حال کامل و گذشته کامل، مجهول، افعال modal، جملات شرطی نوع اول، future clause، نقل قول مستقیم، جملات شرطی نوع سوم، کمیت و مقدار و…

واژگان: غذا و آشپزی، خانواده، صفات مربوط به شخصیت، صفات، مکالمات تلفنی، خرید، شغل، تحصیل و…

American English File 3
کتاب American English File 3
American English File 4
کتاب American English File 4

سطح 4

کتاب‌ American English File 4، سطح متوسطه پیشرفته (upper intermediate) مجموعه American English File را تشکیل می دهد. این کتاب از 10 درس با موضوعات متنوع و جذاب تشکیل شده است. آنچه با مطالعه این کتاب می آموزید:

نکات گرامری: question formation، افعال کمکی، حال کامل ساده و استمراری، استفاده از صفات به جای اسم، adjective orders، گذشته کامل استمراری، narrative tense، جایگاه قیود و عبارت های قیدی، آینده کامل و آینده استمراری، zero and first conditionals، future time clause، مجهول، reporting verbs، clause of contrast and purpose، اسامی جمع و غیر قابل شمارش و…

واژگان: صفات تفضیلی، modifiers، مسافرت با هواپیما، قید و عبارات قیدی، بیان احساسات با افعال و صفات، جرم و مجازات، کسب و کار، پیشوند و پسوند، رسانه ها، تبلیغات و…

سطح 5

کتاب‌ American English File 5، آخرین سطح از مجموعه American English File را تشکیل می دهد و درواقع مرحله پیشرفته (advance) این مجموعه می باشد. این کتاب 10 درس دارد و درس های آن کمی دشوارتر و پیچیده تر است، برای تسلط به مطالب آن باید کمی بیشتر تمرین کنید. البته اگر شما مراحل آموزش زبان را بدرستی و گام به گام طی کرده باشید، مطالعه این کتاب برای شما راحت و جذاب خواهد بود. در این کتاب مباحث تکمیلی مانند:

نکات گرامری: discourse make،connectors، ضمایر، the past: narrative tense used to and would، speculation and deduction، عبارات تاکیدی، verb+object+gerund  or infinitive، جملات شرطی، gerund and infinitives، توصیف برنامه های آینده، عبارات تاکیدی، مقایسه و…

واژگان: شغل، شخصیت، خانواده، ترمینولوژی زبان، word building، abstract nouns، phrasal with get، تاریخ و جنگ، صفات ترکیبی، phone language، سلامتی و پزشکی، گردشگری و توریسم، آماده کردن غذا، طبیعت و…

American English File 5
کتاب American English File 5

نحوه مطالعه کتاب American English File

بیشتر تمرکز مجموعه American English File بر تقویت مهارت های تلفظ، گرامر، مکالمه و شنیداری زبان آموزان است. هر کتاب از این مجموعه دارای 10-12 درس می باشد. هر درس شامل مراحل زیر است:

 1. واژگان: هر درس با آموزش واژگان جدید شروع می شود.
 1. تلفظ: در این مرحله شیوه صحیح ادای کلمات را به کمک فایل صوتی یاد می گیرید.
 1. listening and speaking: در بخش a مکالمات کوتاهی آورده شده است که باید به همراه فایل صوتی مطالعه کنید. در مرحله b از شما خواسته می شود که به سوالاتی که پرسیده شده، پاسخ دهید. سپس در بخش c شما را تشویق می کند تا با همکلاسی خود به گفت و گو بپردازید.
 1. Reading: با خواندن متن های کتاب، مهارت درک مطلب خود را ارتقا دهید و واژگان جدید بیاموزید.
 1. Writing: در این بخش از شما خواسته می شود تا در مورد موضوع درس، متنی بنویسید. به این ترتیب شما می توانید نقاط ضعفتان را شناسایی و مهارت نگارشتان را تقویت کنید.
 1. Review and check: پس از تدریس هر دو درس، یک قسمت برای مرور و یادآوری نکات آموزشی تعبیه شده است.
 1. فایل صوتی کتاب American English File: برای افزایش کارایی کتاب و افزایش تسلطتان به متن درس ها، تمام متن های کتاب دارای فایل صوتی است.
 1. Grammar bank و vocabulary bank: در آخر کتاب تمریناتی برای تثبیت مباحثی که آموخته اید و مرور تمام دروس وجود دارد.
 1. Communication: در بخش Communication تمریناتی در قالب بازی طراحی شده است. شما با انجام این بازی ها مهارت های گفتاری خود را ارتقا می دهید.
 1. آموزش های آنلاین: یکی از برترین ویژگی های مجموعه American English File دسترسی شما به محتواهای آموزشی آنلاین است. با انجام تمرینات آنلاین اعتماد به نفس و انگیزه شما برای مطالعه دروس بطرز چشمگیری افزایش می یابد.

معرفی نویسندگان

Oxford logo

مجموعه کتاب American English File توسط کریستینا لاتام کُینگ و کلایو آکسِندن نگارش یافته است. این دو نویسنده خوشنام با تکیه بر تجاربی که در طی سالیانِ تدریس زبان انگلیسی آموخته اند و آشنایی با روحیات زبان آموزان، تمام تلاش خود را کرده اند تا کتابی جذاب و کاملا کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

مجموعه کتاب های آمریکن انگلیش فایل یکی از محبوبترین و پرفروشترین محصولات انتشارات آکسفورد است و در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. انتشارات آکسفورد یکی از قدیمی ترین و معتبرترین موسسات علمی جهان است. این انتشارات که زیر نظر دانشگاه آکسفورد فعالیت می کند، از سال 1480 وارد صنعت چاپ شده است. این انتشارات در قرن 19 با انتشار دیکشنری آکسفورد اعتبار ویژه ای در زمینه زبان شناسی و آموزش زبان کسب کرد. از آن زمان تاکنون این انتشارات با چاپِ کتاب های علمی، ادبی و دانشگاهی مختلف به اعتبار خود افزوده است و در حال حاضر یکی از 2 انتشارات بزرگ جهان محسوب می شود.

3 دیدگاه برای “خرید کتاب‌های American English Files با تخفیف ❤️”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.