انگیزشی و موفقیت

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 62 نتیجه

حراج! unfuck yourself
امتیاز 5.00 از 5 امتیاز 1 مشتری
60
چاپ A+
۳۴,۰۰۰ تومان

انگیزشی و موفقیت

کتاب های انگیزشی

وقتی از کتاب‌های انگیزشی صحبت به میان می‌آید ناخودآگاه یاد زندگی افراد موفق می‌افتیم. هیچ انسانی بدون داشتن انگیزه مناسب قادر به برنامه‌ ریزی برای رسیدن به اهداف نیست. وقتی دلایل کافی و قانع‌کننده‌ای برای کار و هدف خود داشته باشیم، انگیزۀ لازم را نیز خواهیم داشت. کتاب‌های موفقیت زندگی افراد بسیاری را متحول کرده و آن‌ها را به سمت موفقیت در عرصه‌های گوناگون حرکت داده است. با تفکر مثبت و فراهم آوردن یک شرایط شاد، می‌توان موفقیت‌های اجتماعی و خانوادگی زیادی کسب کرد.

افراد بسیار زیادی با چالش بی انگیزه بودن دست و پنجه نرم می‌کنند. بنابراین منطقی به نظر می‌رسد زمانی را صرف کنیم تا کتاب‌های انگیزشی را مطالعه کنیم و راه‌های رسیدن به عزت نفس، مثبت اندیشی، کنترل عواطف و احساسات و آرامش را پیدا کنیم و سفر تازه ای را در زندگی تجربه نماییم.

پرفروش ترین کتاب های موفقیت

انسان‌های موفق افرادی هدفمند هستند که اهداف خود را به انواع کوتاه مدت و بلند مدت طبقه بندی می‌کنند. داشتن هدف در وقت و هزینه‌های ما صرفه‌جویی می‌کند و راه رسیدن به رویاهایمان را کوتاه‌تر می‌کند و انگیزه ما برای رسیدن به اهدافمان را بالا می‌برد. از پرفروش ترین کتاب های موفقیت می توان به قدرت عادت چارلز دهیگ،کتاب رمان خودت را به فنا نده اثر گری جان بیشاپ و کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه‌ها اثر مارک منسن  از نمونه های خوبی کتاب های موفقیت به حساب می آیند. کتاب انگیزشی معمولا به سه موضوع زیر اختصاص دارند:

  • افزایش انگیزه شغلی و تحصیلی
  • راهکارهای زندگی بهتر و رفع کاستی های اخلاقی
  • افزایش انگیزه های کسب ثروت و مال
  • که معمولا راهکارهای بهتر زیستن بیشتر مورد توجه قرار میگیرند.

کتب شاخص ژانر موفقیت و انگیزشی: