Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
product
آموزش تسلط بر زبان انگلیسی تجاری

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که زبان انگلیسی تجاری، نکات متفاوت و اضافه‌ای نسبت به زبان انگلیسی محواره دارد. شما در زبان انگلیسی تجاری یا بازرگانی علاوه بر لغات و مکالمات روزمره و محاورات زبان انگلیسی، مهارت‌های زبانی لازم برای کار و تجارت بین‌الملل را می‌آموزید. این نکات در برقراری ارتباط با بازرگانان گشورهای مختلف تاثیر به سزایی دارد.

همه ما میدانیم که انگلیسی زبانی بین المللی است. بنابراین تمام افرادی که به واسطه شغل و ارتباطات خود ، نیاز دارند با مردم سایر کشورها در تعامل باشند، باید تسلط هوبی بر این زبان داشته باشند. اگر زبان انگلیسی را یک مبحث جماع و عمومی در نظر بگیریم، زبان انکلیسی تجاری یکی از زیرشاخه‌ها و مباحث تخصصی آن است. هدف افراد مختلف از یادگیری زبان انگلیسی تجاری وارد شدن به بیزینس‌های بین‌المللی و کار کردن در کشور‌های انگلیسی زبان است. یادگیری زبان انگلیسی بازرگانی برای کارمندان و افرادی گه قصد مهاجرت و کار در کشورهای دیگر را دارند، اهمیت زیادی دارد. به یاد داشته باشید که این زبان در ۱۰۱ کشور دنیا به کار برده می‌شود و کارمندان شرکت‌ها به احتمال زیاد در آینده دور یا نزدیک مخاطب، مشتری یا مرجع آن‌ها خواهند بود.

همانطور که می‌دانید اغلب  ارتباطات تجاری که به زبان انگلیسی در  که در سرتاسر دنیا انجام می‌شود میان افراد  مردم ۱۱۰ کشور دنیا ا به انگلیسی صحبت می‌کنند. انگلیسی همچنین زبان دوم بسیاری دیگر از کشورهاست.

زبان انگلیسی بازرگانی بسته به حوزه‌ی فعالیت افراد کاربرد گوناگونی دارد. برای برخی از افراد و مشاغل یادگیری واژه‌ها و موضوعات مربوط به اقتصاد و شاخص‌های مالی به زبان انگلیسی مورد نیاز است. در حالی که برخی دیگر باید به یادگیری مهارت‌های ارتباطی و تعامل با ارباب رجوع و سایر همکاران یپردازند.

معرفی کتاب : کتاب انگلیسی تجاری در سفر اثر صابر شیبانی اصل

نقش زبان انگلیسی در تجارت و بازرگانی

نقش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی با توجه به موقعیت شغلی افراد برای آن‌ها بسیار مهم است. در واقع تسلط به زبان انگلیسی و به خصوص زبان انگلیسی بازرگانی، یک برگ برنده مهم محسوب می‌شود و موجب پیشرفت آن‌ها است. البته این دو مورد مزایای کلی یادگیری زبان انگلیسی بوده‌اند. در ادامه مهم‌ترین دلایل برای یادگیری زبان انگلیسی تجاری را ارائه داده‌ایم.

  • یادگیری زبان انگلیسی بازرگانی توانایی مذاکره، مکاتبه و برقراری ارتباط با مدیران و همتایان انگلیسی زبان را فراهم می‌کند.

بدون شک نقش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی در مدیران و کارکنان عالی‌رتبه‌ای برای برقراری ارتباط، مذاکره و مکاتبه با همتایان انگلیسی زبان خود بسیار مفید و ضروری است. آن‌ها با یادگیری زبان انگلیسی تجاری می‌توانند بدون نیاز به مترجم با این افراد ارتباط برقرار کنند. زمانی که شما نیاز به مترجم نداشته باشید، کارهایتان ساده‌تر و در زمان کمتر انجام خواهد شد. همچنین میتوانید در هزینه استخدام و استفاده از نیروی انسانی صرفه‌جویی کنید. از طرف دیگر اطلاعات تجاری محرمانه مجموعه شما، توسط افراد غیرقابل اعتماد فاش نخواهد شد.

  • یادگیری زبان انگلیسی بازرگانی نقطه قوت مهمی در رزومه افراد جویای کار محسوب می‌شود.

تسلط بر زبان انگلیسی تجاری یک مزیت رقابتی برای افراد جویای کار محسوب می‌شود. کارفرمایان ترجیح می‌دهند به جای استخدام دونفر به عنوان کارمند و مترجم، یک نفر کارمند مسلط به زبان انگلیسی استخدام کنند. همچنین در صورتی که به زبان انگلیسی تجاری مسلط باشید، می‌توانید در مسافرت‌های خارجی کاری، جلسات و کنفرانس‌های انگلیسی شرکت کنید. این کار می‌تواند فرصت‌های بسیار زیادی را پیش روی قرار شما قرار دهد.

  • تسلط بر زبان انگلیسی تجاری به شما کمک می‌کند بتوانید منابع معتبر در زمینه تجارت خود را به صورت کامل بخوانید.

مقالات به روز علمی معمولا به زبان انگلیسی منتشر می‌شوند. تسلط به زبان انگلیسی بازرگانی منابع بیشمار به روز و معتبری  در زمینه‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهد. این موضوع برای افرادی که قصد توسعه کسب و کار خود را دارند، اهمیت بسیاری دارد.

نقش زبان انگلیسی در تجارت و بازرگانی

معرفی کتاب:کتاب انگلیسی در کسب و کار اثر مارتین برادبیر

بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی تجاری کدام است؟

برای یادگیری زبان انگلیسی تجاری راه‌های گوناگونی مثل شرکت در دوره‌های آموزشی مخصوص و استفاده از کتاب‌های خودآموز وجود دارد. هر کدام از این راه‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارا می‌باشند.

  • استفاده از کتاب‌های خودآموز زبان انگلیسی تجاری

یکی از بهترین روش های برای یادگیری زبان انگلیسی تجاری استفاده از کتاب‌های خودآموز زبان انگلیسی تجاری و بازرگانی می باشد. این روش از لحاظ اقتصادی به صرفه‌تر هستند. کتاب‌های زیادی در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی بازرگانی تالیف شده است. با خریداری این کتاب‌ها بر اساس نیاز خود و صرف روزانه چند ساعت زمان می‌توانید در زمان کوتاهی زبان انگلیسی تجاری را به خوبی فرا بگیرید. البته برای استفاده از این کتاب‌ها بهتر است ابتدا در سطح متوسط بر زبان انگلیسی مسلط باشید.

  • شرکت در دوره‌های آموزشی کوتاه مدت زبان انگلیسی بازرگانی

یکی دیگر از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی بازرگانی شرکت در دوره های آموزشی کوتاه مدت زبان انگلیسی بازرگانی است. برای شرکت در این دوره‌های نیز دانش حداقلی زبان انگلیسی لازم است.

شرکت در این دوره‌ها برای افرادی که توانایی صرف زمان و هزینه‌ی لازم را دارند، بهترین راهکار است. معمولا بازدهی این دوره‌های آموزشی بسیار بالاست و ارزش صرف وقت و هزینه را دارد. پس از اتمام این دوره‌ها زبان‌آموزان می‌توانند به راحتی اموری مانند شرکت در جلسات اداری انگلیسی زبان، مکاتبات اداری، مکالمات تجاری، فروش و بازاریابی بین‌الملل و ارائه سخنرانی‌ها و کنفرانس‌های بین‌المللی را انجام دهند‌. این دوره‌ها بعضا به اسم زبان انگلیسی تجاری برای مدیران برگزار می‌شوند. البته ماهیت این دوره‌ها به گونه‌ای است که شرکت در آن‌ها منحصر به مدیران نیست و برای افراد در جایگاه‌های مختلف مناسب است. کارمندان، دانشجویان و کلیه‌ی افراد علاقه‌مند در زمینه‌ی پیشرفت شغلی و افرادی که قصد مهاجرت به کشور‌های انگلیسی زبان را دارند می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند.

یادگیری زبان انگلیسی تجاری نیز مانند تمام شاخه‌های این زبان به چهار بخش مهارت در خواندن، نوشتن، مهارت شنیداری و صحبت کردن تقسیم می‌شود. در دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی بازرگانی تمریناتی را برای هر یک از این چهار مهارت اختصاص داده می‌شود.

نقطه ضعف دوره‌های آموزشی کوتاه مدت زبان انگلیسی بازرگانی، عدم توجه به سطح دانش عمومی زبان انگلیسی شرکت کننده‌هاست. به همین دلیل توصیه می‌شود علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌ها ابتدا سطح دانش عمومی زبان انگلیسی خود را تقویت کنند تا بتوانند از تمام نکات موجود در این دوره‌ها استفاده کنند.

بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی تجاری کدام است؟

معرفی کتاب : Market Leader Intermediate

در نهایت به تمام مدیران، کارمندان علاقه‌مند به پیشرفت، دانشجویان و علاقه‌مندان به تجارت بین‌الملل و بازاریابی توصیه می‌شود هرچه سریع‌تر یادگیری زبان انگلیسی تجاری اقدام کنند.  مزایای یادگیری زبان انگلیسی، به صرف زمان و هزینه برای آن می‌ارزد.

معرفی کتاب های آموزش زبان انگلیسی تجاری و بازرگانی

انتشارات زبان مهر یکی از بهترین منابع و بانک کتاب های زبان در حوزه تجارت می باشد. فروشگاه اینترنتی انتشارات زبان مهر با تخفیف های شگفت انگیز دائمی خود باعث شده است که دیگر نیازی به صرف وقت بسیار برای گشت و گذار در بازار را نداشته باشید و در سریعترین زمان ممکن کتاب مورد نظر خود را تهیه کنید. برای بهره مندی از تخفیف ها و ورود به بخش کتاب های آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی روی عکس زیر کلیک کنید.

خرید کتاب زبان با تخفیف

یک دیدگاه برای “تسلط بر زبان انگلیسی تجاری، راه تجارت بین المللی را هموار میکند”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه