Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
product

Touchstone

Touchstone

مجموعه کتاب زبان تاچ استون

انتشارات کمبریج با انتشار دو مجموعه کتاب تاچ استون و ویوپوینت، در واقع یک برنامه 6 سطحی یادگیری زبان انگلیسی را ارائه کرد. در این سری کتاب با استفاده از محتوای معتبر و ارزشمند و ارائه استراتژی های مناسب، به زبان آموزان کمک می کند تا سطح زبانی خود را بالا برده و مکالمه روان تر و با اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند. شما برای یادگیری زبان همیشه به دنبال بهترین روش و محتوا هستید که این مسئله امری طبیعی است و کمبریج با ارائه کتاب های تاچ استون سعی در حل این موضوع و رفع نیاز شما دارد. این سری کتاب به نحوی طراحی شده که هم برای کلاس های حضوری و هم کلاس های آنلاین کاربرد یکسانی داشته و مهارت های برقراری ارتباط درست و صحیح را در زبان آموز تقویت می کند.
کمبریج تمام تلاش خود را در جهت ارائه مطالبی واقعی و کاربردی کرده و محتوای کتاب دقیقاً مطابق با زبانی است که امروز در کشورهای انگلیسی زبان استفاده می شود. این کتاب سعی دارد به زبان آموز ساختارهای گرامری و قواعد صحیح را آموزش داده و به زبان آموز کمک می کند تا استفاده صحیح و مناسبی از این قواعد داشته باشد. با سبک آموزشی تاچ استون محتوا به طرز موثری در حافظه ثبت شده و امکان فراموشی را به حداقل می رساند. تاچ استون توجه ویژه ای در بکارگیری ذهن زبان آموز برای استفاده از قواعد دارد.
در مسیر آموزش زبان، زبان آموز معمولاً دچار خطاهایی در استفاده درست از مطالب شده، که تاچ استون این خطاهای رایج را گوشزد کرده و راه حل هایی را برای جلوگیری از بروز اینگونه خطاها ارائه می کند.

  • زبان کتاب: انگلیسی آمریکایی
  • سطح کتاب: A1 – B1
  • مخاطب: زبان آموزان جوان و دانشجویان
  • نویسندگان: Michael McCarthy, Jeanne McCarten, Helen Sandiford

تاچ استون | به رویایتان نزدیکتر شوید

کتاب های تاچ استون

[woodmart_products post_type=”ids” layout=”carousel” include=”12586, 12594, 12596, 12597, 31059″ slides_per_view=”4″ autoplay=”no” hide_pagination_control=”no” hide_prev_next_buttons=”no” center_mode=”no” wrap=”no” sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no” scroll_carousel_init=”no”]

تاچ استون ویرایش دوم

انتشارات کمبریج کتاب تاچ استون ویرایش دوم را با کمک نویسنده های توانمند خود، مایکل مک کارتی، جین مک کارتن و هلن سندی فورد تالیف کرده است.

تاچ استون، در واقع یک سری کتاب 4 جلدی برای مخاطبین جوان و برگسال است که سطح زبان آموز را از مبتدی تا متوسط ارتقاط می بخشد. در سطح پیشرفته، نشر کمبریج، کتابهای ویو پوینت را ارائه کرده و به مخاطبین تاچ استون پیشنهاد استفاده از این کتابها را دارد.

براساس نتایجی که تیم تحقیقات نشر کمبریج کسب کرده است، تاچ استون سعی در آموزش زبان امروزی و واقعی مکالمه مردم انگلیسی زبان را دارد. این کتاب زبان را در قالب محتوایی خوبی ارائه می کند و سبب روان تر و بهتر مکالمه کردن زبان آموز به زبان انگلیسی می شود.

در ویرایش دوم سری کتاب تاچ استون، تمرین های بیشتری برای گرامر و توجه بیشتر بر روی نکات گرامری در هر درس لحاظ شده است. بخش can-do درک و یادگیری زبان آموز و نرخ کارایی وی را در هر درس افزایش می دهد. اطلاعاتی که این کتاب در بحث اشتباهات و خطاهای رایج زبان آموزان ارائه می کند نیز در جای خود جالب توجه است و میزان خطای زبان آموزان را به شدت کاهش می دهد. در بخش Sound Right فعالیت های برای تمرین تلفظ و لهجه فراهم آمده تا زبان آموز بتواند با اعتماد به نفس بیشتری مکالمه کند و از این حیث هراسی نداشته باشد.

هر درس به طور کلی به بخشهایِ هدف یادگیری، زبان، تعامل، مهارتها و بخش خودآموز تقسیم می شود. بخش زبانی خود شامل گرامر، واژگان و تلفظ می شود. و بخش مهارت به لسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و فری تاک (بحث آزاد) می پردازد.

Touchstone

کتابی در سطح پیشرفته می خواهید؟

ویوپوینت یک سری کتاب 2 جلدی انگلیسی (امریکن) برای مخاطبان جوان و بزرگسال است که سطح زبانی آنها از متوسط به بالاست. این سری کتاب ادامه ی سری کتاب تاچ استون است.

معرفی کتاب های آموزش زبان انگلیسی به ترتیب سطح

Touchstone

کتاب آموزش زبان انگلیسی Touchstone از سال ۲۰۰۵ به چاپ رسید. انتشارات اصلی این کتاب، انتشارات کمبریج است. این کتاب در سال ۲۰۱۴ به روز رسانی شد. کتاب‌های Touchstone به روش‌های ساده زبان انگلیسی را آموزش می‌دهند. روند آموزشی این کتاب‌ها بیشتر بر تقویت مهارت مکالمه متمرکز شده است.

بستن
مقایسه