Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
product
خرید رمان و کتاب زبان اصلی

کتاب‌ها یکی از معجزات دوران ما هستند. کتاب‌ها به زبان‌های مختلفی نوشته می‌شوند. تأثیر کتاب زبان اصلی نسبت به نمونه‌های ترجمه شده بیشتر است. اما قرار نیست همه ما به همه زبان‌های دنیا مسلط باشیم. به همین دلیل ترجمه نیز مزیت‌های بسیاری دارد. اما اگر به زبان‌های دیگر مسلط هستید، بهتر است کتاب‌هایی که به آن زبان نوشته شده‌اند را بدون ترجمه بخوانید. این کار مزیت‌های بسیاری برای شما دارد. در این مقاله قصد داریم توضیحات جامعی در مورد کتاب‌های زبان اصلی ارائه دهیم و پاسخ‌ سوالات پرکاربرد زبان آموزان در این باره را مطرح کرده‌ای

پیش از پرداختن به مقاله بهتر است ابتدا فهرست موضوعات را مطالعه کنید.

·        انواع کتاب زبان اصلی

·        اهمیت خواندن کتاب زبان اصلی غیر آموزشی.

·        مزایای خواندن کتاب زبان اصلی

·        خواندن کتاب زبان اصلی را از کجا شروع کنیم؟

·        آموزش زبان به کودکان با کتاب‌های غیر آموزشی.

·        کتاب زبان اصلی را بخرید، امانت نگیرید.

·        منظور از کتاب زبان اصلی، فقط کتاب انگلیسی نیست.

·        خرید کتاب زبان اصلی

انواع کتاب زبان اصلی

کتاب‌ها در ژانرهای مختلفی نوشته می‌شوند. برخی از آن‌ها تخصصی هستند و صرفا جنبه آموزشی و انتقال دانش دارند. اما بسیاری از آن‌ها برای عموم مردم جامعه مناسب هستند. در ادامه انواع ژانر کتاب‌هایی که می‌توانید به زبان اصلی بخوانید را معرفی کرده‌ایم.

رمان زبان اصلی

رمان‌ها محبوب‌ترین نوع کتاب زبان اصلی هستند. به طور کلی رمان‌های طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارند. آن‌ها پیام خود را در قالب یک داستان به مخاطب می‌رسانند. به همین دلیل مخاطبان را خسته نمی‌کنند رمان‌ها خود در سبک‌های مختلفی نوشته می‌شوند. به همین دلیل می‌توانند توجه افراد با سلیقه‌های مختلف را به خود جلب کنند. آن‌ها می‌توانند برای گروه‌های سنی مختلف مناسب باشند. سبک‌های مختلف رمان عبارتند از؛

رمان‌های جنایی

این رمان‌ها معمولا در مورد ماموریت‌های پلیسی، معماهایی که کارآگاه‌ها آن‌ها را حل می‌کنند و… نوشته می‌شوند. این داستان‌ها هیجان انگیز هستند و می‌توانند قدرت خلاقیت را در ما افزایش دهند. از مشهورترین رمان‌های جنایی می‌توان به رمان دختری در قطار اشاره کرد.

رمان‌های عاشقانه

می‌توان گفت این سبک جزو محبوب‌ترین سبک‌های رمان است. حتی بسیاری از افراد تصور می‌کنند که تمام رمان‌ها شامل داستان‌های رمانس و عاشقانه هستند. کتب بسیاری در این سبک نوشته شده‌اند. سه گانه کتاب زبان اصلی «من پیش از تو» و «من بعد از تو» و «همچنان من» جزو خواندنی‌های این حوزه هستند.

رمان‌های علمی تخیلی

نوجوانان از این دسته رمان‌ها بسیار استقبال می‌کنند. این رمان‌ها داستان‌های ماورا طبیعی و تاحدودی تخیلی را شامل می‌شوند. می‌توان گفت سری کتاب‌های هری پاتر جزو بهترین‌های این سبک هستند.

رمان‌های طنز

این رمان‌ها نیز بیشتر برای گروه‌های سنی کودکان و نوجوانان مناسب هستند. این رمان‌ها داستان‌هایی را به صورت طنز روایت می‌کنند و بسیار سرگرم کننده هستند. «کاپیتان زیرشلواری» از این دست رمان‌هاست.

بیوگرافی

برخی از رمان‌ها بیوگرافی شخصیت‌های مهم را روایت می‌کنند. بسیاری از آن‌ها به داستان موفقیت این افراد می‌پردازند. این شخصیت‌ها ممکن است از حیطه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و… به جایگاه خوبی رسیده باشند. یکی از پرطرفدارترین رمان‌هایی که در این سبک نوشته شده است، کتاب زبان اصلی «میشل اوباما شدن» است.

در قسمت‌های قبل با انواع مختلف رمان‌ها آشنا شدید. اما هر دسته از آن‌ها شامل کتاب‌های بی‌شماری می‌شود. این کار انتخاب کتاب را کمی سخت‌تر می‌کند.

کتاب‌های داستان کوتاه

بسیاری از افراد حوصله خواندن داستان‌های طولانی را ندارند. فضای رمان همه چیز را با تمام جزئیات بیان می‌کند و خواننده با شخصیت‌های داستان همراه می‌شود. رمان شامل بازه زمانی طولانی مدت یا تمام زندگی شخصیت‌های آن می‌شود. افرادی که به این سبک علاقه‌ای ندارند، می‌توانند به سراغ داستان‌های کوتاه بروند.

کتاب‌های داستان کوتاه معمولا شامل چند داستان از یک یا چند نویسنده هستند. آن‌ها به جزئیات کم‌تری می‌پردازند و داستان را در زمان کوتاه‌تری روایت می‌کنند. داستان‌های کوتاه از دیرباز در میان مردم ایران و جهان رواج داشته‌اند. داستان‌های بسیار زیادی در انواع کتاب زبان اصلی ارائه شده‌اند.

کتاب زبان اصلی علمی

این دسته از کتاب‌ها بسیار تخصصی هستند و برای تحصیلات آکادمیک کاربرد دارند. بسیاری از کتاب‌ها در دانشگاه‌های عالی رتبه کشور، بدون ترجمه ارائه می‌شوند. دانشجویان نیز باید آن‌ها را به همان زبان بخوانند. اما این کتاب‌ها برای عموم مردم کاربردی ندارند. به همین دلیل بیش از این به کتب علمی نمی‌پردازیم.

کتاب‌های آموزشی

هر زبانی به کمک کتاب‌ها آموزش داده می‌شود. در کشور ما آموزش زبان انگلیسی نسبت به سایر زبان‌ها رایج‌تر است. به همین دلیل انواع کتاب زبان اصلی انگلیسی برای آموزش این زبان بسیار پرفروش است. البته در سال‌های اخیر به دلیل افزایش تقاضای مهاجرت و تنوع بیشتر علاقه‌ها، افراد به سوی یادگیری زبان‌های دیگر چون روسی، فرانسه، آلمانی و… نیز پیش رفته‌اند. کتب آموزشی در این زبان‌ها نیز پرکاربرد شده‌اند. زبان آموزان با توجه به فاکتورهای مختلفی که در ادامه بیان کرده‌ایم کتاب‌های آموزشی زبان اصلی را انتخاب می‌کنند.

 • توصیه مدرسان.
 • اینکه کدام کتاب برای تقویت کدام یک از مهارت‌های چهارگانه (خواندن، نوشتن، شنیداری و مکالمه) کاربرد دارند.
 • سطح زبان آموزان.
 • کیفیت آموزش کتاب.

البته فاکتورهای دیگری نیز ممکن است در انتخاب کتاب زبان اصلی آموزشی دخیل باشد.

اهمیت خواندن کتاب زبان اصلی غیر آموزشی

بسیاری از زبان آموزان در طول دوره یادگیری زبان از کتاب‌های درسی و آموزشی خود فراتر نمی‌روند.‌ حتی اگر بخواهند کتاب‌ اضافه‌تری بخوانند، همچنان به سراغ کتاب‌های آموزشی دیگر می‌روند. اینکه زبان آموزان تنها به کتاب‌های آموزشی اکتفا می‌کنند، به دلیل توصیه‌های مدرسان است. آن‌ها مدام به دنبال کتاب‌هایی هستند که مستقیما بخش‌های مختلف یک زبان را آموزش بدهد؛ غافل از اینکه با این سبک آموزش، نمی‌توانند کاربرد دستورات و کلمات را یاد بگیرند.

توصیه ما در این باره مطالعه کتاب‌های غیر آموزشی در کنار کتب آموزشی است. مطالعه این کتاب‌ها پیش از هر چیز به شما کمک می‌کند با کاربرد آموخته‌هایتان آشنا شوید. به عنوان مثال کلماتی که آموخته‌اید را در جملات می‌خوانید و می‌فهمید که کجا کاربرد دارند. یا گرامرهایی که یاد گرفته‌اید را در جملات می‌بینید و در ذهنتان تثبیت می‌شود.

رمان‌ها و داستان‌های زبان اصلی معمولا با زبانی ساده و روان نوشته می‌شوند. آن‌ها به اندازه محاوره اصطلاحات عامیانه ندارند، اما در میان انواع مختلف کتاب‌ها، بیشتر به سبک صحبت کردن مردم شبیه هستند. بنابراین مطالعه رمان می‌تواند شما را برای مکالمه به زبان دومی که یاد گرفته‌اید، آماده کند.

مزایای خواندن کتاب زبان اصلی

بسیاری از افراد خواندن کتاب‌های ترجمه شده را ترجیح می‌دهند. با اینکه به زبان‌های دیگر مسلط هستند، اما ترجیح می‌دهند کتاب‌ها را به صورت ترجمه شده بخوانند. دلیل این موضوع چیزی جز ذهن نیست! خواندن کتاب زبان اصلی در ابتدا ذهن شما را به چالش می‌کشد. حتی ممکن است مجبور باشید جملات کتاب را ترجمه کنید یا مفهوم برخی از جملات را متوجه نشوید. به همین دلیل خواندن آن‌ها نسبت به خواندن متون فارسی سخت‌تر است. ذهن شما برای پیشگیری از درگیر شدن با زبان دوم، شما را وادار می‌کند که کتاب‌های فارسی بخوانید. اما اگر چند کتاب را به زبان اصلی بخوانید، به زودی عادت می‌کنید و می‌توانید آن‌ها را به راحتی کتب فارسی مطالعه کنید. البته سطح زبان شما نیز در این موضوع دخیل است. هر چه دانش واژگان بیشتری داشته باشید، راحت‌تر می‌توانید کتاب زبان اصلی بخوانید.

مزیت مهم دیگر خواندن کتاب‌های زبان اصلی، تقویت قدرت درک مطلب است. همه می‌دانیم که سوالات درک مطلب یکی از بخش‌های اصلی آزمون‌های مختلف محسوب می‌شوند. درک مطلب موجود در کتاب بیشتر از دانستن معنای تمام واژگان موجود در آن اهمیت دارد. مطالعه کتاب‌هایی که برای شما جدید است، تأثیر چشمگیری در قدرت تحلیل و درک شما از متن خواهد داشت.

خواندن کتاب زبان اصلی برای هر چهار مهارت کاربرد دارد

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که مطالعه کتاب زبان اصلی تنها برای تقویت مهارت خواندن کاربرد دارد. اما مطالعه این کتاب‌ها می‌تواند هر چهار مهارت زبان را تقویت کند. دلیل این موضوع را در ادامه بیان کرده‌ایم.

 • مطالعه کتاب‌های زبان اصلی دانش واژگان شما را به طرز چشمگیری افزایش می‌دهد. در رمان‌ها و داستان‌ها انواع واژه‌های محاوره و رسمی به کار برده شده‌اند و شما با آن‌ها آشنا می‌شوید. بنابراین قدرت مکالمه شما به طرز چشمگیری افزایش پیدا می‌کند.
 • یکی از مهم‌ترین نکات در تقویت مهارت شنیداری، شناخت تلفظ صحیح کلمات و معنی آن‌هاست. اگر زمانی که با لغت جدیدی آشنا می‌شوید، علاوه بر معنی تلفظ آن را نیز یاد بگیرید، در مهارت شنیداری شما تأثیر بسزایی خواهد داشت.
 • مهارت نوشتاری نیز ارتباط مستقیم با میزان مطالعه شما دارد. پیش از اینکه نویسنده خوبی باشید، باید به یک خواننده حرفه‌ای تبدیل شوید. خواندن کتاب‌ها به شما کمک می‌کند با روش صحیح نوشتن آشنا شوید. بسیاری از افراد تصور می‌کنند مهارت نوشتاری اهمیت چندانی ندارد. اما برای برقراری ارتباط در فضای مجازی، کار یا تحصیل در کشورهایی به زبان‌های دیگر قطعا به این مهارت نیاز دارید.
 • کتاب خواندن بیشتر از هر چیزی مهارت خواندن را تقویت می‌کند. اگر داستان‌ها و رمان‌ها را با صدای بلند بخوانید، می‌توانید اطمینان داشته باشید که بعد از مدتی قادر به خواندن هر متنی به زبان اصلی خواهید بود.

در کنار هر چهار مهارت ذکر شده، مطالعه کتاب زبان اصلی کاربردهای گرامر را نیز به شما نشان می‌دهد. اگر جملات آن را با دقت بیشتری بررسی کنید، می‌توانید با ساختار آن‌ها و دستور زبان بیشتر آشنا شوید.

خواندن کتاب زبان اصلی را از کجا شروع کنیم؟

بسیاری از افراد خواندن کتاب زبان اصلی را شروع می‌کنند. اما بعد از چند صفحه مطالعه خسته می‌شوند و دوباره به سراغ کتاب‌های فارسی می‌روند. یا در بدترین حالت مطالعه را کنار می‌گذارند. راهکارهایی که در این قسمت ارائه داده‌ایم به شما کمک می‌کند مطالعه کتاب زبان اصلی را شروع کنید و آن را به پایان برسانید.

 • از کتاب‌های مورد علاقه خود شروع کنید. هر کدام از ما به یک یا چند کتاب علاقه داریم و بارها و بارها آن را خوانده‌ایم. با همین کتاب شروع کنید. کتابی که محتوای آن برای شما جذاب است و ماجرای آن را می‌دانید. بنابراین می‌توانید تا حد زیادی متوجه متن زبان انگلیسی آن نیز بشوید.
 • از سبک مورد علاقه خود بخوانید. اگر کتاب‌های داستان کوتاه را دوست دارید، به سراغ رمان‌ها نروید. بسیاری از افراد حوصله خواندن رمان‌های فارسی را هم ندارند. اما کتاب‌های رمان زبان اصلی می‌خرند. بدیهی است که آن‌ها کتاب‌هایی که خریده‌اند را نمی‌خوانند.
 • عادت مطالعه کتاب زبان اصلی را بسازید. حتما می‌دانید که برای ساخت یک عادت باید فقط ۲۱ روز به آن متعهد باشید. هر روز زمانی برای خواندن کتاب اختصاص دهید.
 • خودتان را خسته نکنید. مسلما در ابتدای کار خواندن کتاب زبان اصلی سخت‌تر از کتاب‌های فارسی است. اگر در هر وعده مطالعه کتاب فارسی ۲۰ صفحه می‌خوانید، کتاب‌های زبان اصلی را در هر وعده ۵ صفحه بخوانید. این کار ممکن است به همان اندازه زمان نیاز داشته باشد.
 • اگر عادت به خواندن کتاب ندارید، از کم شروع کنید. به یاد داشته باشید حتی اگر روزی یک صفحه کتاب بخوانید، نسبت به بسیاری از افراد بیشتر مطالعه کرده‌اید.

اگر فرد متعهدی باشید، پیاده‌ کردن راهکارهای بالا ساده است. اما اگر جزو افرادی هستید که تعهدی نسبت به وعده‌هایی که به خودتان می‌دهید، ندارید؛ باید کمی بیشتر تلاش کنید.

آموزش زبان به کودکان با کتاب‌های غیر آموزشی

بسیاری از پدر و مادرها نمی‌دانند چگونه می‌توانند فرزندان خود را به زبان دوم علاقمند کنند. اگر توجه کرده باشید، کتاب‌های آموزش زبان برای کودکان سرشار از رنگ‌ها و تصاویر کارتونی هستند. از طرف دیگر تقریبا همه بچه‌ها به داستان‌های شبانه والدینشان علاقه دارند. کتاب‌های غیر آموزشی زبان اصلی که مخصوص کودکان نوشته شده، این دو آپشن را ترکیب کرده است. بنابراین استفاده از کتاب‌های داستانی که دارای تصاویر جذاب هستند، بهترین راهکار برای جذب کودکان است. این کتاب‌ها متناسب با همین گروه سنی نگارش شده‌اند و می‌توانند در یادگیری زبان تأثیر بسزایی داشته باشند. در کنار کتاب زبان اصلی، می‌توانید از فیلم‌های موزیکال و کارتون‌های آموزشی نیز برای بچه‌ها استفاده کنید.

کتاب‌های کودکان تنوع بسیاری دارند. بنابراین می‌توانید بهترین کتاب‌ها را با توجه به علاقمندی‌های فرزندتان انتخاب کنید. اگر فرزند شما به مدرسه می‌رود، می‌توانید کتاب‌های سطح بالاتری انتخاب کنید. خواندن کتاب‌هایی که فرزند شما داستان آن‌ها را به فارسی شنیده است، می‌تواند کمک کننده باشد.

کتاب زبان اصلی را بخرید، امانت نگیرید!

سعی کنید همیشه کتاب‌هایی که قصد خواندن آن‌ها را دارید، بخرید. این جمله به دلایل مختلفی که در ادامه بیان می‌کنیم در مقاله آورده شده است.

 • یک کتاب زبان اصلی باید بیشتر از یک بار خوانده شود.
 • شما باید بتوانید در کتاب بنویسید. زیر نکات مهم خط بکشید یا معنی کلمات را یادداشت کنید. مسلما در کتاب‌های امانتی نمی‌توانید این کار را انجام دهید.
 • ممکن است کتاب مورد علاقه شما باشد. پس باید در کتابخانه شخصی شما وجود داشته باشد.
 • کتاب‌های خوب ارزش خواندن دارند. کتاب‌های خواندنی هم ارزش خریدن دارند.
 • زمانی که شما بهای کتاب را پرداخت کرده باشید، به خواندن آن بیشتر اهمیت می‌دهید. بسیاری از افراد کتاب‌های بسیاری از کتابخانه‌ها امانت می‌گیرند و آن‌ها را نخوانده باز پس می‌برند.
 • با خرید کتاب از ناشر و نویسنده حمایت می‌کنید.

نکته دیگری که در دوران شیوع ویروس کرونا و حتی بعد از آن نیز اهمیت دارد، پرتوکل‌های بهداشتی است. کتاب‌های کتابخانه‌ها عمومی هستند و معلوم نیست آلوده به ویروس هستند یا خیر. اما خرید از فروشگاه‌ و انتشارات معتبر باعث آسایش خاطر شما از عدم آلودگی کتاب می‌شود.

کتاب کاغذی بخریم یا نسخه الکترونیک؟

این نکته به سلیقه شخصی هر فرد بستگی دارد. بسیاری از افراد با نسخه‌های الکترونیک مشکلی ندارند. اما بسیاری از افراد به دلایلی که در ادامه بیان می‌کنیم، خرید کتاب‌های کاغذی را ترجیح می‌دهند.

 • انسان‌های نسل امروز مدت زمان زیادی به مانیتورها نگاه می‌کنند. نگاه کردن به متون کتاب‌های کاغذی فرصتی برای دور شدن از مانیتورها و سلامتی بیشتر چشم‌هاست.
 • نسخه کتاب الکترونیک جلوی چشم ما نیست! زمانی که کتاب نخوانده روی میز وجود داشته باشد، ذهن ما مدام درگیر تمام کردن آن است. اما نسخه الکترونیکی کتاب‌ها را تا زمانی که وارد برنامه نشویم، نمی‌بینیم. پس احتمال به پایان رساندن کتاب‌های نسخه الکترونیک و به خصوص کتاب زبان اصلی الکترونیک کم‌تر خواهد بود.
 • زمانی که مشغول خواندن کتاب الکترونیک هستید، ناخودآگاه ممکن است پای شما به شبکه‌های اجتماعی باز شود و خواندن کتاب را فراموش کنید.
 • کتاب‌های کاغذی به شارژ‌ نیاز ندارند و همیشه در دسترس هستند.

از تمام این موارد که بگذریم، شما زمانی احساس واقعی کتاب خواندن دارید که نسخه فیزیکی کتاب در دست شما باشد. البته کتاب‌های الکترونیک نیز مزایای بسیاری دارند. اما توصیه می‌کنیم برای استفاده هر چه بیشتر از مزایای یادگیری زبان به کمک مطالعه کتاب زبان اصلی غیر آموزشی از نمونه‌های کاغذی استفاده کنید.

منظور از کتاب زبان اصلی فقط کتاب‌های انگلیسی نیست!

همه می‌دانیم که محبوب‌ترین زبان دوم در ایران و بسیاری از کشورهای جهان، زبان انگلیسی است. اما بسیاری از زبان آموزان به دلایل مختلف به سراغ یادگیری زبان‌های دیگر می‌روند. آن‌ها حتی ممکن است بعد از انگلیسی زبان دیگری را به عنوان زبان سوم آغاز می‌کنند. از طرف دیگر همه نویسنده‌ها انگلیسی زبان نیستند. بسیاری از مشاهیر و نویسندگان بزرگ، کتاب‌های خود را به زبان‌های دیگر نوشته‌اند. مطالعه ترجمه انگلیسی این آثار، تفاوت چندانی با مطالعه ترجمه فارسی ندارد. چرا که در هر صورت کتاب به زبان دیگری برگردانده شده است و دیگر به قلم خود نویسنده نیست.

بنابراین خرید کتاب به زبان اصلی نویسنده در تمام زبان‌ها اهمیت دارد. اگر در ایران به دنبال خرید کتاب‌های زبان اصلی هستید، باید به دنبال منابع منتشر کننده کتاب باشید. در قسمت‌های بعدی راه‌های خرید انواع مختلف کتاب‌ها به زبان‌های مختلف را بیان کرده‌ایم.

خرید کتاب زبان اصلی

اکنون به مهم‌ترین بخش کتاب زبان اصلی می‌رسیم. اینکه کتاب را از کجا و چگونه خریداری کنیم. بدیهی است که خرید کتاب‌های زبان فارسی نسبت به کتاب زبان اصلی ساده‌تر است. اما با توجه به برخی از نکات می‌توانید کتاب‌های زبان اصلی را به ساده‌ترین روش خریداری کنید. یک فروشگاه کتاب زبان اصلی معتبر ویژگی‌های زیر را دارد.

 • محصولات متنوعی به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
 • بهتر است محصولات به صورت عرضه مستقیم به مشتری برسند. یعنی فروشگاه منتشرکننده کتاب نیز باشد. این موضوع در کیفیت فیزیکی کتاب و قیمت آن تأثیرگذار است.
 • فروشگاه‌های معتبر محصولات خود را از طریق راه‌های مختلف به دست مشتریان می‌رسانند. در واقع مشتریان می‌توانند به صورت حضوری به مرکز خرید مراجعه کنند و یا درخواست خرید اینترنتی داشته باشند.
 • فروشگاه‌های معتبر خدمات مختلفی به مشتریان خود ارائه می‌دهند که در ادامه مفصل‌تر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.
 • افراد برای خرید کتاب زبان اصلی از فروشگاه معتبر محدودیت زمانی و مکانی ندارند و همیشه می‌توانند ثبت سفارش داشته باشند.
 • یک فروشگاه معتبر کتاب زبان اصلی، به یک زبان محدود نیست. بسیاری از فروشگاه‌ها تنها کتاب‌های انگلیسی را به فروش می‌رسانند. این در حالی است که کتاب‌ها به زبان‌های مختلفی در ایران چاپ شده‌اند.

با توجه به ویژگی‌های بالا می‌توان گفت که یک فروشگاه معتبر علاوه بر محیط فیزیکی، باید سایتی برای فروش اینترنتی نیز داشته باشد.

خدماتی که انتشارات زبان مهر به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

انتشارات زبان مهر یکی از معتبرترین فروشگاه‌هایی است که در زمینه انواع مختلف کتاب زبان اصلی فعالیت می‌کند. این مجموعه کتاب‌ها را چاپ و به صورت مستقیم عرضه می‌کند. بسیاری از کتاب‌ها نیز تألیف همین انتشارات هستند که لیست آن‌ها را می‌توانید در سایت مشاهده کنید.

انتشارات زبان مهر برای خریداران محصولات خود، خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته است که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

 • ارسال سفارشات در کوتاه‌ترین زمان ممکن: سفارشات شما ظرف مدت دو روز آماده ارسال می‌شوند. سفارشات تهران از طریق موتور و سفارشات شهرستان از طریق پست سفارشی یا پیشتاز (به انتخاب شما) ارسال می‌شوند.
 • شما می‌توانید با عضویت در سایت، لیست علاقمندی‌ها داشته باشید. سپس در زمان مناسب برای خرید انواع کتاب زبان اصلی موجود در لیست خود اقدام کنید.
 • افرادی که در سایت عضو شده‌اند، می‌توانند سوابق خرید خود را بررسی و مدیریت کنند.
 • انتشارات زبان مهر مجموعه‌ای از بهترین و پرطرفدار‌ترین انواع کتاب‌ها در سبک‌های مختلف را منتشر کرده است. به همین دلیل می‌تواند پاسخگوی نیاز افراد مختلف باشد.
 • زبان مهر پس از ارسال اطلاعات کاملی از سفارش به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید تمام مراحل ارسال را در سایت بررسی کنید.
 • خدمات پشتیبانی زبان مهر نیز در دسترس خریداران عزیز است و سوالات آن‌ها را پاسخ می‌دهد.
 • ارائه کتاب زبان اصلی آموزشی و غیر آموزشی برای کودکان.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های خرید کتاب زبان اصلی از انتشارات زبان مهر این است که می‌توانید از تخفیف‌های ویژه‌ این مجموعه برخوردار شوید. این یک مزیت مهم برای خرید مستقیم از انتشارات است.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات جامعی در مورد جنبه‌های مختلف خرید و مطالعه کتاب زبان اصلی به شما ارائه دهیم. مطالعه این کتاب‌ها مثل زدن یک تیر با دو نشان است. چرا که هم مهارت‌های زبان دوم را تقویت کرده‌اید و هم مطالعه روزانه خود را انجام داد‌ه‌اید. خواندن کتاب‌هایی که محتوای آموزش زبان ندارند اما به یادگیری بیشتر کمک می‌کنند، بیشتر از مطالعه کتاب‌های آموزشی لذتبخش است. از طرف دیگر نیازی نیست حتما واژه به واژه کتاب‌های غیر آموزشی را تحلیل کنید و آن‌ها را یاد بگیرید. مطالعه و درک مفهوم آن می‌تواند به شما کمک کند.

5 دیدگاه برای “خرید رمان و کتاب زبان اصلی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه