Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
product
مجموعه‌های کتاب آموزش زبان برای سطوح مختلف

کتاب آموزش زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که در آغاز آموزش زبان به آن نیاز دارید. برای تمام سطوح دانشی از زبان‌های مختلف کتاب‌های مناسب طراحی شده است که بسیاری از آن‌ها توسط اساتید و مجموعه‌های حرفه‌ای و معتبر تألیف شده‌اند و به همین دلیل متدهای آموزشی موجود در آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند هر چهار مهارت مکالمه، شنیداری، خواندن و نوشتن را ارتقا دهید. کتاب‌های آموزش زبان برای روش‌های مخلتف آموزش مورد نیاز است؛ یعنی چه قصد داشته باشید به صورت خودآموز زبان یاد بگیرید و چه قصد رفتن به کلاس زبان را داشته باشید، به کتاب آموزش زبان انگلیسی نیاز خواهید داشت.

انتخاب کتاب زبان در حالت خودآموز بر عهده شماست و به همین دلیل لازم است دقت داشته باشید. امروزه تنوع کتاب‌های آموزش  زبان بسیار زیاد شده است و به همین دلیل ممکن است زبان آموزان دچار سردرگمی در این باره شوند. اما داشتن یک راهنمای مناسب در این زمینه می‌تواند تا حد زیادی به شما کمک کند که متناسب با سطح مورد نظر خود بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی را تهیه کنید و با استفاده از آن زبان بیاموزید و به سطح‌های بالاتر برسید.

استفاده از یک مجموعه کتاب خاص برای یادگیری زبان

معمولا کتاب‌های آموزش زبان به صورت مجموعه‌ای هستند که تمام سطوح را پوشش می‌دهند. بنابراین زبان آموزان می‌توانند آموزش‌های خود را با یک مجموعه کتاب شروع کنند و با ادامه دادن متدهای آموزشی آن به بالاترین سطح زبان انگلیسی دست پیدا کنند.

اگر قصد یادگیری زبان به صورت خودآموز را دارید، بهتر است از ترکیب میان کتاب آموزش زبان انگلیسی، دی‌وی‌دی‌ها و فایل‌های صوتی و تصویری آموزشی استفاده کنید تا بیشترین بازدهی را دریافت کنید. معمولا در متد استفاده شده در یک مجموعه کتاب آموزش زبان انگلیسی معتبر و مفید، به ارتقای تمام مهارت‌ها توجه می‌شود و به همین دلیل به همراه آن‌ها دی‌وی‌دی یا سی‌دی برای ارائه فایل‌های صوتی نیز ارائه شده است.

بیایید به معرفی کتاب مناسب برای سطوح مختلف زبان بپردازیم.

کتاب آموزش زبان انگلیسی برای سطح‌های مبتدی، متوسط و پیشرفته

کتاب آموزش زبان برای سطح‌های مبتدی، متوسط و پیشرفته

همه مجموعه‌های آموزشی زبان را از ابتدایی‌ترین سطح آغاز می‌کنند و به پیشرفته می‌رسانند. البته انتخاب کتاب مناسب برای سطح مبتدی تا حد زیادی به گروه سنی نیز ارتباط دارد. از آن‌جایی که در حال حاضر معمولا افراد از دوران کودکی و نوجوانی زبان را شروع می‌کنند، اکثر کتاب‌های سطح مبتدی برای این گروه سنی تألیف شده‌اند. البته این بدین معنا نیست که کتاب‌های سطح مبتدی برای بزرگسالان وجود ندارد. مجموعه‌های آموزشی تألیف شده برای بزرگسالان شامل چند کتاب آموزش زبان انگلیسی هستند که پله پله پیشرفت می‌کنند و برای سطح‌های مبتدی تا پیشرفته مناسبند.

  • مجموعه آموزشی American English: با استفاده از این مجموعه کتاب آموزش زبان انگلیسی می‌توانید به خوبی بر مکالمه زبان مسلط شوید. دانش‌های زبانی و لغات در سطح خوبی در این مجموعه کتاب ارائه شده‌اند که تا حد زیادی به شما کمک می‌کنند. مجموعه کتاب آموزش زبان انگلیسی American English توسط انتشارات آکسفورد ارائه شده است.
  • مجموعه آموزشی interchange: این مجموعه کتاب در بسیاری از آموزشگاه‌های سطح جهان استفاده می‌شود و توانسته است توجه اساتید بسیاری را به خود جلب کند. این کتاب توسط انتشارات کمبریج به چاپ رسیده است.
  • مجموعه آموزشی top notch: این کتاب محصولی از انتشارات  Pearson است و یکی از مجموعه‌هایی است که در ایران مورد استقبال قرار گرفته است و آموزشگاه‌های بسیاری مطابق با آن پیش می‌روند. گفته می‌شود که بیش از ۳ میلیون نفر در جهان با استفاده از این کتاب به زبان انگلیسی مسلط شده‌اند.
  • مجموعه آموزشی four corners: مجموعه کتاب آموزش زبان انگلیسی four corners توسط انتشارات کمبریج به چاپ رسیده است و منظور از چهار گوشه در این کتاب، چهار مهارت مکالمه، شنیدار، خواندن و نوشتن است. البته توجه ویژه این مجموعه کتاب بر گسترده کردن دایره لغات زبان آموز و توانایی مکالمه است.

کتاب‌های مورد نیاز برای شرکت در آزمون‌های تافل و آیلتس

مجموعه‌های کتاب آموزش زبان برای سطوح مختلف

بسیاری از افراد پس از تکمیل کردن دوره آموزش زبان خود، برای دریافت مدرک زبان اقدام می‌کنند. کتاب آموزش زبان انگلیسی و آمادگی آزمون‌ها احتمال موفقیت شما در آزمون‌های مختلف را بیشتر می‌کند. در ادامه کتاب‌های مناسب برای آزمون‌های مختلف را به شما معرفی می‌کنیم.

  • آزمون آیلتس: این آزمون یکی از معتبرترین آزمون‌هایی است که در سطح دنیا وجود دارد و با استفاده از مدرک آن می‌توانید در نقاط مختلف دنیا کار پیدا کنید. به طور کلی حتی اگر نیازی به مدرک آیلتس نداشته باشید، دریافت آن یک برگ برنده مهم در سابقه کاری شما محسوب می‌شود. از مهم‌ترین مجموعه‌های آموزشی دوره آیلتس می‌توان به آیلتس کالینز اشاره کرد که برای تمام مهارت‌های مورد نیاز در آیلتس کتاب آموزش زبان انگلیسی دارد. کتاب‌های آیلتس آبجکتیو نیز از دیگر کتاب‌های مناسب برای خودخوان آزمون آیلتس هستند. از دیگر مجموعه‌های قوی در این زمینه می‌توان مجموعه کرک آیلتس را نام برد. در ضمن با مراجعه به وب سایت انتشارات مهر می‌توانید با کتاب‌های بیشتری در زمینه آمادگی برای آزمون آیلتس آشنا شوید.
  • تافل: آزمون تافل از دیگر آزمون‌های مهمی است که برای زبان انگلیسی وجود دارد. از بهترین و مفیدترین منابع برای آزمون تافل می‌توان به کتاب‌هایEssential English Words For The Toefl  و لغات ضروری برای تافل و کتاب TPO  و کتاب مجموعه سوالات تافل (TOEFL) آزمون دکترا  و مجموعه کتاب­های دکتر پندی اشاره کرد.

به کتاب‌های آموزشی محدود نشوید

مجموعه‌های کتاب آموزش زبان برای سطوح مختلف

یادگیری زبان تنها با تکیه بر مجموعه‌های کتاب آموزش زبان انگلیسی باعث می شود که همه چیز را به صورت تئوری بیاموزید. لازم است در کنار آن‌ها از روش‌های دیگری چون کتاب داستان، کتاب‌های علمی، رمان و… نیز استفاده کنید.

در کنار مجموعه‌های معرفی شده، مجموعه‌های دیگری نیز وجود دارند که به کمک آن‌ها می‌توانید به صورت اختصاصی روی مهارت‌های خاصی کار کنید. به عنوان مثال کتاب‌هایی که برای مهارت شنیداری تألیف شده‌اند و همزمان دارای دی‌وی‌دی یا سی‌دی و فایل‌های آموزشی صوتی نیز هستند یا کتاب‌هایی که به شما کمک می‌کنند، لغات بیشتری یاد بگیرید و هنگام مکالمه با کمبود لغت مواجه نشوید.

با استفاده از چنین کتاب‌هایی می‌توانید به زبان دوم را نیز به صورت کامل بیاموزید و از آن مانند زبان مادری خود استفاده کنید. مجموعه انتشارات زبان مهر در زمینه انتشار کتاب‌های آموزشی زبان تخصص دارد و می‌تواند شما را راهنمایی کند. تنها کافی است از طریق قسمت «تماس با ما» با متخصصین مجموعه در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. یکی از مزیت‌های مهم وب سایت انتشارات زبان مهر، پاسخگویی به مخاطبان خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن و ارائه خدمات پشتیبانی است.

کلام آخر

مجموعه‌های کتاب آموزش زبان برای سطوح مختلف

در این مقاله سعی کردیم به شما بهترین و کاربردی‌ترین کتاب‌های برای خودآموزی زبان انگلیسی را معرفی کنیم. بسیاری از افراد برای کاهش هزینه‌ها به صورت خودآموز زبان یاد می‌گیرند. ما راه دیگری نیز برای کاهش هزینه‌های شما داریم. با خرید اینترنتی از فروشگاه انتشارات مهر می‌توانید محصول مورد نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنید. همچنین می‌توانید از تخفیف‌های ویژه مجموعه استفاده کنید. جالب است بدانید که ما امکان ارسال با استفاده از پیک (برای عزیزان تهرانی) و ارسال با پست سفارشی یا پیشتاز (برای عزیزان تهرانی و دیگر شهرها) فراهم کرده‌ایم و شما می‌توانید مطابق با نظر خود راه ارسال را انتخاب کنید. تنوع بسیار زیاد کتاب‌های وب سایت زبان مهر باعث استقبال عزیزان از این مجموعه شده است.

خرید کتاب زبان با تخفیف

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه