Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
product

American English Files

American English Files

بهترین دوره آموزش مکالمه در جهان

گستردگی منابع، مطالب و موضوعات روز، محتوای مهیج و واقعی و روش کاربردی اساتید صاحب نام آموزش زبان، کریستینا لِیتم کوینگ و کلایو آکسِندِن، سری کتاب امریکن انگلیش فایل را به بهترین دوره آموزش مکالمه در جهان تبدیل کرده است.

باید گفت که مزیتِ عمده‌ی این کتاب نسبت به دیگر کتاب‌های زبان آموزیِ انگلیسی این است که با یک برنامه‌ریزی مدون و صحیح، نحوه‌ی تلفظ را به روشی صحیح آموزش می‌دهد. تمامی موضوعات مطرح شده در کتاب American English File به‌روز و جدید هستند و همین امر موجب شده تا زبان‌آموز با انگیزه‌ای دوچندان مطالب این کتاب را فرا بگیرد. در ویرایش دوم این کتاب از فایل‌های تصویری نیز استفاده شده تا سرعت یادگیری زبان‌آموز در حیطه‌ی گفت و شنود هم بالا برود.

 • زبان: انگلیسی آمریکایی
 • سطح کتاب: A1-C1
 • مخاطب: جوانان و بزرگسالان
 • نویسنده: Christina Latham-Koenig, Clive Oxenden, Paul Seligson, Mike Boyle
 • Student Book
 • Workbook
 • DVD

نگاهی به محتوای سری کتاب های امریکن انگلیش فایل

[woodmart_products post_type=”ids” layout=”carousel” include=”11309, 11347, 11349, 11352, 11355, 11357, 11359, 17805, 17807, 29111″ slides_per_view=”4″ autoplay=”no” hide_pagination_control=”no” hide_prev_next_buttons=”no” center_mode=”no” wrap=”no” sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no” scroll_carousel_init=”no” element_title=”مجموعه کتاب های امریکن انگلیش فایل American English File”]
[woodmart_products post_type=”ids” layout=”carousel” include=”46380, 46409″ slides_per_view=”2″ autoplay=”no” hide_pagination_control=”no” hide_prev_next_buttons=”no” center_mode=”no” wrap=”no” sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no” scroll_carousel_init=”no” element_title=”فلش کارت های امریکن انگلیش فایل”]

ویژگی های کلیدی

 • مجموعه ای جامع و 6 سطحی از مبتدی تا پیشرفته
 • 75% مطالب کاملاً جدید و با موضوعات روز و انگیزه بخش برای حفظ انگیزه دانشجویان
 • ویدئوهای تقویت مهارت های برقراری ارتباط با مثال ها و سناریوهای واقعی از زندگی روزمره
 • وجود گرامر، واژه گان و تلفظ در هر درس
 • سنجش مهارت و میزان پیشرفت دانشجویان از طریق آزمون های مختلف

برای تمرین و تست میزان دانش زبانی تان کلیک کنید.

برای دانلود نمونه فایل صوتی کلیک کنید.

داخل کتاب ها را ببینید

اطلاعات بیشتر درباره امریکن انگلیش فایل

مجموعه کتب آموزش زبان American English File (ویرایش دوم) بر پایه‌ی روش تدریس جذاب کریستینا لاتام کُینگ و کلایو آکسِندن نگارش و به چاپ رسیده است.
این مجموعه‌ی پرطرفدار در انتشارات آکسفورد منتشر شده که شامل یک دوره‌ی شش سطحی که از ۵ سطح اصلی و یک سطح مبتدی(starter) برای دسته سِنی بزرگسالان جهت آموزش زبان انگلیسی در نظر گرفته شده است. کتاب American English File دوازده درس را شامل می‌شود که هر درس به سه بحث تلفظ، واژگان و دستور زبان پرداخته است. ناگفته نماند که در هر صفحه از این کتاب، تمرین‌هایی برای مکالمه و تلفظ در نظر گرفته شده که باعث می‌شود زبان‌آموز با اعتماد به‌نفس بالاتری سطح گفتار خود را بالا ببرد. ارائه یک نرم‌افزار آموزشی که شامل تست‌های جامع می‌شود. ایجاد یک فضای آنلاین برای تقویت هر چه بیشتر مهارت‌های گفتاری، نوشتاری و خواندن و درک متون می‌باشد.

آموزش زبان انگلیسی از طریق کتاب های امریکن انگلیش فایل

بستن
مقایسه