سری کتاب های گرامر این یوز | Grammar in use Series

تخفیف ویژه
English-Grammer-in-use-backEnglish-Grammer-in-use
5.00 out of 5

ENGLISH GRAMMAR IN USE By Raymond Murphy | تحریر
کتاب انگلیش گرامر این یوز ویرایش پنجم اثر ریموند مورفی

۶۰,۰۰۰ تومان ۳۶,۰۰۰ تومان
فراگیری دستور زبان انگلیسی همیشه یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان بوده است. کشف منبعی مناسب که بتواند نکته های دستور زبان را به شکلی ساده انتقال دهد امر ساده ای به حساب نمی آید. در این بین یکی از کتاب های زبانزد و موفق در این زمینه، کتاب English Grammar in Use است که از سال ۱۹۸۵ تا...
تخفیف ویژه
پکیج کتابهای گرامر این یوزپکیج کتابهای گرامر این یوز
5.00 out of 5

پکیج سری کتاب های گرامر این یوز امریکن با 50% تخفیف (American Grammar in Use) | تحریر

۱۶۰,۰۰۰ تومان ۸۰,۰۰۰ تومان
کتاب های English Grammar In Use کتاب آموزش دستور زبان English Grammar In Use  کتابی معتبر و بسیار مفید برای علاقمندان زبان انگلیسی است. این کتاب در حکم یک راهنمایبیشتر بخوانید

سری کتاب های گرامر این یوز

سری کتاب های گرامر این یوز یکی از پرفروش ترین سری کتاب گرامر زبان انگلیسی در سطح جهان است. این سری، در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته ارائه و به دو لهجه ی بریتیش و امریکن عرضه شده است. روال کلی کتاب ها، به اینگونه است که ابتدا به آموزش گرامر به صورت نکته ای پرداخته و سپس تمریناتی مرتبط با همان نکته از گرامر در ادامه برای تسلط به موضوع آورده شده است. با توجه به برآورده کردن نیاز تمامی زبان آموزان در سطوح مختلف، به راحتی می توانید کتاب مناسب سطح خود را انتخاب و مطالعه کنید. لازم به ذکر است که این سری کتاب از سطح A1 تا B2 را پوشش می دهد.

سطح مقدماتی (Elementary)

برای سطح مقدماتی کتاب های Basic Grammar in use (لهجه امریکن) و Essential Grammar in use (لهجه بریتیش) وجود دارد. که برای هرکدام ویرایش چهارم، جدیدترین ویرایش است.  سطح کتاب مقدماتی این سری کتاب، A1 تا B1 است.

مطالعه بیشتر: لهجه بریتیش بهتر است یا آمریکایی؟

سطح متوسط (Intermediate)

در سطح متوسط، کتابهای Grammar in use intermediate (لهجه امریکن) ویرایش چهارم و English Grammar in use (لهجه بریتیش) ویرایش پنجم جدیدترین ویرایش هایی است که برای این سطح ارائه شده است.  این کتاب از سطح B1 تا B2 را پوشش می دهد.

سطح پیشرفته (Advanced)

برای سطح پیشرفته، تنها کتاب Advanced Grammar in use عرضه شده که برای هر دو لهجه امریکن و بریتیش قابل استفاده است. سطح  C1 تا C2 است.  این کتاب منبع مناسبی برای آمادگی آزمون آیلتس به شمار می رود.

در حال بارگذاری ...
  • ثبت نام
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
فروشگاه انتشارات زبان مهر