تو گردونه شانس زبان مهر برنده کتاب رایگان شو !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
product

سری کتاب های این یوز | in use Series

سری کتاب های این یوز | in use Series

تمامی زبان آموزان به منابعی برای تمرین بیشتر نیاز دارند. سری کتاب گرامر این یوز همانطور که از نامشان پیداست برای تمرین بیشتر زبان آموزان و به صورت کاربردی طراحی شده اند و برای استفاده در کلاس درس و مطالعه شخصی بسیار عالی است. قریب به 30 سال است که مدرسین برجسته، استفاده از این سری کتاب را توصیه می کنند.

با سری کتاب این یوز یادگیری زبان ساده تر از همیشه شده و بهترین منابع یادگیری به سهولت هر چه بیشتر، در دسترس شماست. در ویرایش جدید با وجود به روزرسانی کتاب و مطالب آن از سادگی کتاب کم نشده، در صفحات فرد کتاب توضیحات و مطالب به زبانی بسیار ساده و قابل فهم بیان شده، در صفحات زوج کتاب، تمرینات زیادی برای اطمینان بیشتر زبان آموز ارائه شده و میزان یادگیری خود را به درستی بسنجد.

کتاب های وکبیولری این یوز

سری کتاب های واژگان، کلماتی را که برای برقراری ارتباط با اعتماد به نفس بالا را لازم دارید در اختیار شما قرار داده و تمرکز شما بر روی هر بخشی از واژگان که باشد اعم از همایندها، اصطلاحات و ضرب المثل ها و لغات تجاری، این سری جوابگوی نیاز شما خواهد بود. کتاب مناسب خود را از لیست زیر انتخاب کنید.

معرفی کتاب گرامر این یوز

کتاب های گرامر این یوز

سری کتاب های گرامر این یوز

سری کتاب های گرامر این یوز یکی از پرفروش ترین سری کتاب گرامر زبان انگلیسی در سطح جهان است. سری کتاب های گرامر تمام سطوح زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته را پوشش می دهند. این سری کتاب با نگاه ویژه به زبان آموزان نوشته شده و جامع، منعطف بوده و براحتی قابل استفاده می باشند. کتاب مناسب خود را از لیست زیر انتخاب کنید. این سری، در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته ارائه و به دو لهجه ی بریتیش و امریکن عرضه شده است. روال کلی کتاب ها، به گونه ای است که ابتدا به آموزش گرامر به صورت نکته ای پرداخته و سپس تمریناتی مرتبط با همان نکته از گرامر در ادامه برای تسلط به موضوع آورده شده است. با توجه به برآورده کردن نیاز تمامی زبان آموزان در سطوح مختلف، به راحتی می توانید کتاب مناسب سطح خود را انتخاب و مطالعه کنید. لازم به ذکر است که این سری کتاب از سطح A1 تا B2 را پوشش می دهد.

سطح مقدماتی (Elementary)

برای سطح مقدماتی کتاب های Basic Grammar in use (لهجه امریکن) و Essential Grammar in use (لهجه بریتیش) وجود دارد. که برای هرکدام ویرایش چهارم، جدیدترین ویرایش است.  سطح کتاب مقدماتی این سری کتاب، A1 تا B1 است.

مطالعه بیشتر: لهجه بریتیش بهتر است یا آمریکایی؟

سطح متوسط (Intermediate)

در سطح متوسط، کتابهای Grammar in use intermediate (لهجه امریکن) ویرایش چهارم و English Grammar in use (لهجه بریتیش) ویرایش پنجم جدیدترین ویرایش هایی است که برای این سطح ارائه شده است.  این کتاب از سطح B1 تا B2 را پوشش می دهد. برای دانلود یک درس از این کتاب کلیک کنید.

سطح پیشرفته (Advanced)

برای سطح پیشرفته، تنها کتاب Advanced Grammar in use عرضه شده که برای هر دو لهجه امریکن و بریتیش قابل استفاده است. سطح  C1 تا C2 است.  این کتاب منبع مناسبی برای آمادگی آزمون آیلتس به شمار می رود.

کتاب های کالوکیشن این یوز

کالوکیشن ها کلماتی هستند که در زبان انگلیسی با هم می آیند. در واقع ترکیب صحیح کلمات در زبان انگلیسی است. و به نوعی راز صحبت کردن درست به زبان انگلیسی در استفاده صحیح و به جا از این کلمات است.

این کتاب که نوشته ی مایل مک کارتی و فلیستی اودل است، هم در کلاس درس و هم به صورت خودآموز قابل استفاده است و در دو سطح متوسط و پیشرفته تالیف شده است.

کتاب به صورت درس و تمرین تدوین شده و ابتدا به آموزش ترکیب صحیح واژگان پرداخته و سپس با ارئه تمرین های مفید و کاربردی، میزان یادگیری زبان آموز را می سنجد.

با استفاده از این کتاب می توانید سطح واژگان خود را گسترش داده و دانش خود را در کالوکیشن ها و نحوه استفاده از آنها افزایش دهید. توضیحات و تمرینات بسیار ساده و قابل درک بوده و واژگان در قالب متن آموزش داده می شود. از عناوین و موضوعات متفاوت و جذابی نظیر استفاده از اینترنت، ارائه و فیلم و کتاب و… برای آموزش استفاده شده است.

این سری کتاب به شما کمک خواهد کرد که انگلیسی را بهتر و درست تر به کار گیرید. ممکن است شما بتوانید بدون استفاده از کالوکیشن ها هم منظور خود را انتقال دهید ولی صورت خوبی ندارد و احتمال سوء تفاهم در منظورتان وجود دارد. مثلاً دو واژه ی do و homework باهم می آیند. و برای انجام تکالیف، do homework استفاده می کنیم و نه make homework. یا tall با man/woman می آید و high با mountain در نتیجه شاید با گفتن این جمله «My uncle is very high man.» طرف مقابل شما فکر کند عموی شما یک فرد رده بالا در یک سازمانی باشد و متوجه منظور شما که عمویتان مردی قد بلند است نشود. در اینجا tall واژه صحیحی است و کاربرد دارد و در واقع باید گفته شود: «My uncle is very tall man.». پس می توانید با استفاده از این سری کتاب زبان انگلیسی را صریح تر و واضح تر صحبت کنید و ارتباط بهتری برقرار کنید.

Pronunciation in Use English Series 2nd

English Idioms in Use Second edition

بستن
مقایسه